Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.08.2014
10
3
3
Kupio sam dobro fem seme za outdoor, prvo vreme ih puštam da malo rastu u čaši i imam problem sa tankim stablom, šta mi je činiti, da ih presadim ovako vani i zatrpam zemljom koliko god može?
IMG_20170430_134001.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20170430_134007.jpg
    IMG_20170430_134007.jpg
    225,6 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
16.08.2014
10
3
3
tri godine si ovde i dodjes sa takvim pitanjem, a jos sadis u providnim flasama i davis ih?

nisu flase nego case, orezem onaj kruzni deo da bi bile elasticnije, a ovde sam ih nakvasio odmah pred slikanje :)
nemam dosta iskustva sa outdoorom a za in vise nemam uslove, zanima me zapravo sta se desi sa delom stabla koje zatrpam, hoce li se udebljati u zemlji, izbiti korenje iz njega ?
 
02.02.2017
1
0
1
43
Pozdrav,

biljka mi je krenula u cvetanje ali su poceli i neki listovi da zute tj vise da dobijaju braon boju i da budu krti, i to od vrha ka dole. Kupila sam florabel zemlju u ***********, i nisam koristila niakvo djubrivo do sad, kupicu hesi booster za cvetanje. Imam jednu biljku i ovu lampu
https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=82018271504993&productId=32777538197
Gledala sam fotografije po forumima da li je neki nedostatak, ali mi nijedna nije licila na ove listove, nisam sigurna da li joj nesto fali ili je lampa preblizu, pa molim za pomoc.
Biljka je klon, stara je nesto vise od dva meseca, voda je iz cesme, udaljenost lampe oko 20 cm, nisam ranije gajila ovo mi je prva biljka

Ovako izgledaju
http://prntscr.com/f3ivm5
http://prntscr.com/f3ivw4

Hvala
 
10.11.2014
168
193
43
Dragi ljudi molim savjet .
Znaci dao sam ocu da u vrt posadi 5 ulicarki i tri fem .
Early scunk , cronical .. ,i chocolope haze auto .
On je to stavio u hlad a ja sam bio ljen otic do starog i povirit malo nase slamke spasa (mama boluje ) .
E sad jel kasno za ove manekenke
Ovo su neke ulicarke
20170506_162059.jpg ostavija ih tako .
Ovo su brendirane 20170506_161947.jpg od njih je jedan automat koji smo sad predadili u veci pot i stavili na sunce . 20170506_173422.jpg 20170506_173410.jpg za automat sam svjestan da ce bit za zapalit a ove foto ? Mogu li to sad topirat ili neki lst ili je i njima gotova manistra . Kupit cu postenu zemlju i potove i stavit u sunce . Molim savjet ili misljenje . Hvala .
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Mozes topirati. Kada presadis, zabodi nesto pored stabljike, neki stap, pa ih vezi da vetar ne polomi, ili skontaj nesto a da ostanu sačuvane od nevremena :)

Edit: sta na kojem nivou? Topira se mladi vrh, neces na pola biljke odsjeci, tj topirati, vidi malo temu oko treniranja kanabisa.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: antonio80
10.11.2014
168
193
43
Mozes topirati. Kada presadis, zabodi nesto pored stabljike, neki stap, pa ih vezi da vetar ne polomi, ili skontaj nesto a da ostanu sačuvane od nevremena :)

Edit: sta na kojem nivou? Topira se mladi vrh, neces na pola biljke odsjeci, tj topirati, vidi malo temu oko treniranja kanabisa.
Evo sam napravio kako sam i rekao ali sam ljut ka pas . Nek idu u ***** ******** oni u Kolorsa . Poljo centar mi zatvorija prid nosom pa sam mora zemlju uzet negdi drugo . Kako sam vec uzima plantelu balkoniku i bila je super i biljke su je lipo prijvatile racunam opet uzet isto . Uzmem 65 l i odem daleko u unutrasnjost u polje . Kad sam je otvorija probija saam . A sta sad imam danas par sati slobodno a ko zna kad opet a biljke vriste za pomoc . Uglavnom zemlja svjetlo smeđa , upaucena ( pljesan) veeeliki grumeni i par crviju unutra . U pm. Sad kako im je tako im je ako se oporave dic cu im spomenik . Stavljene u kamuflazu na sunce skupa s automatom . Uglavnom evo slika manekenki 20170509_185618.jpg 20170509_185607.jpg topirao sam . Veca je early scunk a manja cronikal nesto ono s kokicom od cvitica je automat haze chocoloce . Pozelite im sricu

Zabranjeno je psovanje i korišćenje vulgarnih reči!
Prva opomena bez posljedica a drugi put idu bodovi
HG
 
Poslednja izmena od urednika:
10.11.2014
168
193
43
Evo sam napravio kako sam i rekao ali sam ljut ka pas . Nek idu u ***** ******** oni u Kolorsa . Poljo centar mi zatvorija prid nosom pa sam mora zemlju uzet negdi drugo . Kako sam vec uzima plantelu balkoniku i bila je super i biljke su je lipo prijvatile racunam opet uzet isto . Uzmem 65 l i odem daleko u unutrasnjost u polje . Kad sam je otvorija probija saam . A sta sad imam danas par sati slobodno a ko zna kad opet a biljke vriste za pomoc . Uglavnom zemlja svjetlo smeđa , upaucena ( pljesan) veeeliki grumeni i par crviju unutra . U pm. Sad kako im je tako im je ako se oporave dic cu im spomenik . Stavljene u kamuflazu na sunce skupa s automatom . Uglavnom evo slika manekenki Pogledajte prilog 145563 Pogledajte prilog 145564topirao sam . Veca je early scunk a manja cronikal nesto ono s kokicom od cvitica je automat haze chocoloce . Pozelite im sricu


Prva opomena bez posljedica a drugi put idu bodovi
HG
Sori nece se ponovit . Bas sam probija .
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
upload_2016-10-28_17-1-34.png Drugari pomoc.Znam da ne treba ovde da pitam ali mi je hitno.Crkla mi je sijalica i to izgleda obe mh/hps.Skoro sam menjao prigusnicu i uapljac 250w.Sve je radilo dok mi malopre sijalica nije pregorela i iznutra je sve puknuto.Ja reko kreten daj da bar vidim dal su mi prigus.i upaljac dobri pa stavim mh radi probe ona se samo upalila i ugasila.Posto imam ja jos jedan sistem stari na njega uzmem i postavim sijalice mh i vidim radi a probam i tu mh novu koju inace koristim za vege ona nece da radi skuzim da sam i nju sjebao.Rastresen sam za zivcima sad vec para nemam za sijalice da narucim druge ne bar danas a grov mi 3 nedelje pred kraj.Imam neku staru sijalicu za vege koja radi ali je vec izmorena dosta kontam nju da stavim dok nekupim hps sijalicu.Sta da radim dalje,kako sad da ispitam upaljac i dali je on uopste a nemam istrumente nikakve osim glinerice.Dali ono bese taj upaljac zuji kad neradi ili sta nemam pojima on je od 70w do 400w tako pise na njemu .Poludeo sam skroz i bez zivaca dodjemi da oberem grow i sve na ulicu pa kad kupim opremu kakvu treba da growam ko covek,pojeo sam se ziv iskreno.inace ovo vezivanje i sklapanje koristim to sam skinuo od davden sa foruma i uvek je sve bilo ok,to je ova sema.