Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
crko balast :razvaljen::
.Doci ce pomoc sa odgovorom;)
Resio sam tematiku...crko balast i sijalica 250w hps.Izvod glavnog dovoda struje nije bio dobro spojen za tu utucnicu od koje sam vukao struju za box,jer sam box premestao u novu grow-room i tu je probleme,sprizilo mi se a balast je trpeo dok je mogao mucenik...Balast sam resio ostaje mi samo hps-20e koje ne znam dali cu moci da odvojim u 48h koliko bi cure mogle nesto optimalno da budu u mraku.3X nedelje su pred kraj mozda malo manje,trenutnu alternativu nemam osim :makaze:.Probacu duze da kurjam sto bi rekli mozda cu dobiti neki priblizni efekat onog sto zelim.Pozz drugari i hvala ,kuckamo se dalje sve se prati...:popcorn:::joint2:;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ne znam u kolikom si razmaku gasio i palio dok si isprobavao al mozda pauza nije bila dovoljno duga pa nece raditi i upaliti nego samo zujati i ne radi ni zarulja onda..ako si sve to izveo u roku pola sata moguce da je to, mozda je ova prva zarulja crkla cisto onako..kak sve zarulje riknu
 

Kawa636

Banned
Banovan
10.05.2017
21
11
3
Hvala :) topirat cu za misec da.ovo su mi 5 casey jones i 4 shoreline

Ima neko iskusta o njima
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja nemam ali ce se naci netko.Inace...gore u kutu imas trazilicu pa upises sta te zanima i nema potrebe pisati post za postom,imas opciju edit ispod poruke:)
Ajd pomalo;)
@Kawa636
Nema beda,samo opusteno..upoznaj se sa forumom..tu smo:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
mozda je ova prva zarulja crkla cisto onako..kak sve zarulje riknu
Ma nema pojima bro.Mozda jedino da probam evo recimo ovo,sijalica ne pokazuje nikakve anomalije na sebi u nekoj fizickoj vidljivom formom da je crkla,samo se upaila i ugasila,nije pustila nikak gas u sebe ili pukla iznutra,samo se usijala i to je to kontam da mozda nije imali napon da se upali jer balast nije radio svoju funkciju.Ja sam sad sve to spakovao navrnuo sijalicu evo cekacu do uvece ili ne znam koliko je dovoljno da se sve opet oladi ako ima sta posto sam balast satavio rezerni.:zvezda:::spliff:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Resio sam tematiku

Moram citirati sam sebe ljudi.Citava groom -room gde sam preselio box nije u redu sa strujom.Od uticnica do samog postojece rasvete u tom objektu da kazem kutku svom kako da ga nozovem:joint2::rasta::gled:,sve je lose spojeni stara je instalacija a nisam obratio paznju na taj deo.Cak u nekim zicama nema ni faze jedne,ma svasta nesto.A posto tu planiram da sledecu sezonu bacim 400w rasvetu i sta sve ide uz ;)da raspalim i neki dnevnik vise utanjio sam sa dnevnicima vec par godina a osecam se duznim prema :vutra::):respect::respect:.Tako da drugari a i drugarice priznajem sve ih je vise na nasem foruma pa ih pozdravljam,mora da se zove majstor da to mi resi .Taman zadnje zalivanje bila voda.Mozda ih samo flus udarim cisto da isperem hesi i nek stoji par dana u marak eto videcu.Dok ja sklonim box i sve osusim taman da se raspitam za majstora i sve,hocu da mi uradi pred tablu sa sklopkom i sve kako treba,ima posla neostavljam vise prostor takvim GRESKAMA priznajem...Zato volim taj IN uzgoj ne ostavljati prostor za gresku,ta vecita bitka koja se vodi izmedju tebe i majke prirode a izgubis rat zbog tako banalne stvari lose instalacije,jer ja sad moram da je uberem ranije.Shatate me sto hocu reci...:bocni::;):spliff:
Jednostavno zao mi je,moja greska a to treba sad i prihvatiti.
 
Poslednja izmena:
15.04.2017
166
209
43
Mucim muku s biljkom velicine 6-7 cm , ima par katova , par listova sa po tri lista , i par listova sa po pet listova u razvoju , prvi par ricastih listova i oble listove san otkinuo skarama jer su se osusili zbog neprilagodjene led rasvjete pa su izgorili , medjutim nakon light burna sam prebacio biljku iz posude od 5-6 litara u diy prostor od 15 litara , biljka je dozivjela stres i vegetira , ne mrda , u par dana je narasla par mm , zelim pokrenut raspravu glede stresa koji se pojavljuje kod bilja i kako ga sto prije prebrodit ......
 

Prilozi

  • IMG_20170510_170143.jpg
    IMG_20170510_170143.jpg
    293,8 KB · Pregleda: 32
  • IMG_20170510_124102.jpg
    IMG_20170510_124102.jpg
    215,2 KB · Pregleda: 27

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
@Spanjo
prestani otvarat nepotrebne teme. slijedeci put idu bodovi.
imas odgovor u prethodnoj temi koju si otvorio. presadi u normalnu zemlju i podesi uvjete za rast kako treba.
vegetira , ne mrda
ne moze vegetirati ako ne mrda.
prouci forum i termine pa ce ti bit lakse.

fali ti ventilacija, sto je najbitnije.

ajde na citanje foruma i vodica, uzmi mentora pa ce ti kroz par dana sve bit jasnije.
 
20.01.2017
13
4
8
54
Dobro jutro.Moguce da postavljam pitanje na pogresnom mestu..molim vas za odgovor.Zanima me koliko najduze moze da bude u cvetanju?Inace moje su 73 dana u cvetanju.Inace bile su u vege 70dana.Stavicu fotke malo kasnije.Nema jos uvek nijedna kapljica ☺amber.Hvala vam punoo.Inace nisam uspela da pronadjem slicnu temu..Poz..
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
to bas nije neki problem ali ajd, period cvetanja se krece od ~50 pa i do 120 dana, zavisi od uslova u kojima je biljka a mozda najvise od genetike, sativa dominant i cista sativa cvetaju od 80 do 120 dana. da li znas koju si sortu sadila, stavi fotke
 
20.01.2017
13
4
8
54
Sada mi je lakse,ufff☺.Jedna domacica,bb ww,o.g.kush,mataro.Nego krenula sam sa klonovima tako da neznam kakvog kvaliteta im je mama.Fotke stavljam cim dodjem sa posla.Hvala ti,bas sam se bila zabrinula...