Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Crazy,

Uzmi duhan 100g stavi u 1.5 l vode, na štednjaku kuvaj na laganoj vatri pola sata,
ohladi, procjedi i nalikj u bocu koja ima prskalicu. Time poprskaj po bilci dva dana po jedanput.
Nemoj na suncu prskati.
 
08.02.2014
6
2
3
a neznam, za dva tjedna necu vise bit u ovom gradu i ako je ostavim tu to mi je ko da sam je bacio. Jedino kad bi ona mogla izdrzat dva dana izvan zemlje i onda da je presadim al to je previse pretpostavljam.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ako nije preko 30cm. izvuci ju skupa s zemljom, isperi joj istu, ubacis je u kakvu kanticu(zeleno vani, korijen u vodi) svodom,pazis da joj sunce ne lovi korijen tijekom puta,pazis da se voda ne pregrije,mjenjas istu svakih 24 sata(i cesce ako ose preko 25 stupnjeva). pazis da ne prekoracis brzinu(zbog murije). kad stignes, presadis ju i to je to.
prekomplicirano jel ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
08.02.2014
6
2
3
:D nisam ne brini, nebi valjda zivio sam da sam maloljetan? Studiram u drugom gradu jbg nemam auto al nije mi to toliko bilo ni bitno, pomirio sam se s tim sta imam jos 2 tjedna nego me zanimalo oce li mi ti pauci sjebat okus skroz, a posto ce joj bit prerano za branje pretpotavljam da ce svejedno bit sjeban... tako da cu vjerovatno onda napravit water curing teska srca :) hvala svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Kupio sam plantelu list i planirao sam sutra da zalijem ali posto je sada opet kisovito vrijeme msm da nema efekta sada zaljevati??? koliko te mjesavine smijem staviti na jednu biljku, 1litru, 2, 3, 5 ?
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Za vanjski uzgoj je dovoljno 5 litara po biljci. Pošto ćeš prvi puta dodavati gnojivo, pridržavaj se uputa sa boce, tj. 7,5 ml. na 2 litre vode. Kasnije možeš pojačavati dozu, tj. nakon 15 dana stavi 15 ml. na 2 litre vode.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Eto, lako smo se dogovorili. Idem sad jednoga laganog :spliff: , u znak zahvalnosti kiši...... :thankyou: spasila me je par dana od potezanja kanti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ojebina
02.06.2014
47
61
18
Pozdrav! Imam "mali" problem i ne znam sta da radim. Naime, proklijalu sjemenku sam posadio u cetvrtak i super je napredovala, vec u petak navece je izasla 1 cm iz zemlje, no od onda nije narasla ni centimetra i sva se svinula. Danas sam ju otkopao da vidim o cemu se radi i imao sam sta za vidjeti. Korijen dug 6-7 cm u zemlji i u njemu nekakav bijeli crv koji ga zdere. Naravno maknuo sam ga i promijenio zemlju. Sad me zanima mogu li posaditi u zemlju jos ovaj dio korijena koji je bio iznad zemlje i zdrav je? Ima li kakve nade da se to primi ili da narucujem novu sjemenku? Radi se o autoblueberryju od DP-a. Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kreni ti sa novom, nema fotke pa nema ni tacnog odgovora ali ako si secnuo glavnu zilu, stavljaj novu menku i obrati paznju u kakav sipstrat stavljas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp