Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Koliko imas jos do kraja ?? Po tom foxu bi rekao da je kraj.ST je indika i jedino u tom slucaju izbacuje f-tailove..neka me netko ispravi ako grijesim :)
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Da u pravu si. Sweet Tooth Auto is a big-yielding autoflowering hybrid cross of our legendary Sweet Tooth and a Ruderalis/Indica. Imam dve stare oko 60 dana od ger. i obje su totalno razlicit fenotip jedna je mala s nabijenim glavnim vrhom i par debelih popcorna a ova je duplo visa moro sam ju supercropat, jbg pukla mi grancica al je fino nastavila ima destak grana vrhovi dosta zaostaju za malom i nema jos amber trihoma pa sam je mislio pustit da se puni jos mozda i do 3tj, mada sad vec grane vise pa se bojim jel nemam pojma kak da ih sve povezem hehe... a malu sutra jos naklopam pa sljedece zaljevanje flush taman za vatrene u polufinale spremna...


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja kada na Haze-sorti vidim te FT..napijem se od srece ali neizgledaju bas tako,nisu tako visoki.Uglavnom ostavi ih nemoze se nista dogoditi pa cemo vidjeti na kraju mozda poludis od toga vrha pa se ozenis ako vec nisi haha ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Urea...pa da i to saku svakoj...To sam ja radio kao klinac.Dodem sa didom pred kukuruz i onda kantu od jupola punu uree i svako svoj red i onda ima ona doza koju doziras sa palcem..pa ispadne trecina sake za jedan kukuruz a ti bi saku na biljku.....sprzit ce ju nakon dva sata :(
Urea i uzgoj marihuane bas neidu zajedno....bilo bi prejednostavno :)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Decki evo jos jedno pitanje, mozda sam vec dosadan ali bolje safe nego sorry, danas sam zavrsio sa lst i biljku sam napravio onako kako mi se svidja nije vislja od 5 cm, ali sad me zanima smije li lisce biti na zemlji napravio sam to njezno posto je pocela cvijetat prije devet dana, pa evo recite jel to smije biti tako, ili da nesto popravim



1sLLj1Q.jpg


posto nije neki kvalitet slike evo izbliza, dakle lisce dodiruje zemlju

UiIKbRo.jpg


hxQfBZN.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ne vidi se dobro na slikama kako si radio lst...tj koje grane si nategnuo....pogledaj prvo dal ce se i kolko ce se ona sama podic prema suncu....ako je donji dio stabiljke i koji list na podu i nije neki bed....glavno da je gornji dio biljke u zraku. vidi prvo oce se sama dic pa mozda neces morat labavit. al uglavnom meni skoro svaki list koji je duze vrijeme bio na zemlji je pozutio tako da pazi sa ovak mladom biljkom.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
u redu, kad je sunce digne listove u zrak, listovi padnu dolje kad sunca nema, uslikat cu je sutra (kad je sunce i kad nije) mozda se podigne jos malo jer sam ju tek danas trenirao, glavnu stabljiku sam nategnuo do poda, i listove kad sam namjestio kako hocu stavio sam ziherice (ovo zeleno zuto i crveno). tako da cvijetovi imaju sto vise sunca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Cocox odvezu curu pusti je da raste jos malo pa onda trening i nije dobro ovako savijati biljku kada je stabljika vec ocvrsnula...pogledaj koliko si ju savijo u odnosu na korijen i vjerovatno si dobar dio korijena i pokidao :(
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
a neznam jeli smijem cekati, ona je vec pocela cvijetat, htio sam ju uvezati sada tako da cvijeta u miru, pazio sam kako ju savijam, prvi put sam ju savio prekjucer, i odma se podigla za 2 sata, i danas sam ju skroz zavezao, pa sam zato pitao sta da radim, sutra budem sliku stavio pa mi kazite dali da olabavim ju malo, posto nije neki kvalitet slika budem ju slikao iz svih uglova pa da mi kazete kako dalje.

ps, koji su mi znakovi da sam slomio korijen, kako cu prepoznati
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Samo opusteno :) Mozda i nisi nista lose napravio....ako jesi malo ce mala biti pod stresom par dana i sve 5...primjetit ces po njoj da se neosjeca najbolje.Inace lst radis kada je stabljika jos mekana.Kada ocvrsne onda je to malo teze :)bar sto se tice glavne stabljike sa granam uvijek mozes manipulirati kako ti hoces :)
 
03.01.2013
11
7
3
38
Pozdrav drugari, ako bi ste mogli da mi pomognete
seme je iz paketa,zasadjeno u aprilu, tako da ne znam koja je vrsta ali me brinu ovi listovi (provalio sam da je napisano jedno 15 tema samo u vezi listova, al ja i dalje ne mogu da skapiram neke stvari... xD izvinite), zaliva se svaki dan i na svakih 3 do 5 dana koristim tecna djubriva sa ovim vrednostima 6:4:5 pa 8:4:4 i 13:8:24:3Mg + zemlja u kojoj je biljka je mesavina svinjskog i kokosijeg izmeta (i malo golubljeg) one zemlje iz zute kese sto prodaju po svim cvecara.
I ako mi neko moze reci gde gresim i sta bih mogao da poboljsam
p.s. hteo sam da napravim dnevnik ali imam dosta slika koje moram da kropujem pa trenutno nemam vremena

ovo sam malo pre dodao

a evo je i trenutna visina negde oko 1.90m (bilo ih je dve al sam danas na jednoj provalio da je musko)

Hvala i svaka vam cast za forum!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Pa biljka izgleda veliko :D obzirom da je u loncu za vesh hahah, izgleda super. Slike su dosta lose pa se tesko vidi....al ono kaj sam primjetio je gnojenje...nisi naveo koja tekuca gnojiva goristis jer mi se to cini pre cesto. svakih 3-5 dana gnojenje....sta pise na deklaraciji?. i pazi se pticjih govana....dosta su jaka i lako je spalit biljku, pogotovo uz tak cesto gnojenje kako ti kazes. E da.... pazi se ovog metalnog lonca...sunce kad to zagrije mos jaja spec na tom limu. pazi da ti se korijen ne skuha ;) makar bi ja to u zemlju stavio hahha.