Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Desilo se ono cega sam se bojao, danas odem na sajt i sve tri biljke je neko polomio...Koliko je kanabis izdrzljiva biljka cak i onako slomljena nije se osusila vec je nastavila da buja. Koliko mi je samo zao :sad2:
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Da li bih mogao spasiti jednu biljku slomljena je na pola ali nisam vidio znake da se susi, mada ne znam kada je to doticna osoba uradila. otkinuo sam jednu granu iznad preloma i imala je sasvim dovoljno ''soka'' u sebi, znaci izgledala je normalno. Od nevjerice nisam je mogao snimiti situaciju kako treba a nisam se smio zadrzavati na tom mjestu. :shit:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Vidi druze naravno da bi mogao,ili bar pokusaj...uzmes izolir traku i naravno ona stara kako kaze pomocu stapa i kanapa..:) znaci stap i kanap i samo udri,i bice to ok...:)
 
06.04.2014
28
8
3
Đe ste vutraši!
Pazi sad,imam 2 domaje od preko 2m u i 2 fem biljke pored u dobrom stanju sve.Prošle nedelje odem i one sve počinju polako da cvetaju sve ok,aki juče kad sam otišao na tim domaćicama vidim onako ispod hedova i neke semenke male kao da izlaze.U početku još pre 2 meseca sam eliminisao 2 mudonje i ovo je sve izgledalo ok.Šta se sad ustvari tu koji moj dešava i otkud sad te semenkice ispod tih hedova i oće li sad i one fem biljke da se opraše od ovih,šta je u pitanju i šta mi je činiti.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
rano je za semenke, pogotovo ako su muski na vreme maknuti ;) verovatno hermafroditi, moras staviti fotke za potvrdu, ako su hermici moras vaditi jer ce oprasivanja biti
 
06.04.2014
28
8
3
Kako misliš rano je za semenke,zar se to ne dešava u prvih mesec-dva rasta biljke da onda pokažu?ovde u blizini nema nikakvih divljaka da bi se to sada desilo_Oćeš da kažeš da se i u sred cvetanja može desiti oprašivanje fem biljaka?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Šta si ti sa ovim htio reći?
Lijepo ti Power kaže, možda je hermafrodit. Dvospolac, kužiš!? Oprašit će samu sebe i sve oko sebe.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Triple7 je napisao(la):
Kako misliš rano je za semenke,zar se to ne dešava u prvih mesec-dva rasta biljke da onda pokažu?ovde u blizini nema nikakvih divljaka da bi se to sada desilo_Oćeš da kažeš da se i u sred cvetanja može desiti oprašivanje fem biljaka?
frend, ako su prosle nedelje pocele da cvetaju rano je za semenke, treba bar 3~4 sedmice da se formira seme na oprasenoj biljci. i da, hocu da kazem da se oprasivanje moze desiti i u sred cvetanja, i u poslednjoj cetvrtini... bilo kada. al koliko pratim ti si tek na pocetku pa zato verujem da je hermafrodit jer vecina pocetnika pobrka muski cvet koji se jos nije rascvetao sa semenkama. niko ovde nije preterano osetljiv nego daj fotke da potvrdimo jel hermi i ako jeste vadi napolje pre nego sto pocne da baca polen, jer posle nema nazad i imaces semenki da hranis zivinu jer te nece biti za saditi posto ce ti opet dati hermije :) uostalom, evo ti ovde sveza fotka klasicnog hermija, pa uporedi https://vutra.org/topic/11015-prepoznavanje-muske-i-zenske-biljke/?p=307917
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Strahovito sam osjetljiv. Pogotovo na komentare u kojima se neki noob sa 15 postova bahati. Za bahaćenje na ovom forumu treba imat malo više staža.
Da pojednostavim pitanje, šta si htio reći sa ovim
Oćeš da kažeš da se i u sred cvetanja može desiti oprašivanje fem biljaka?
Kakve god biljke bile, oprašivanje se događa na isti naćin. Usput rečeno, fem su sjemenke, ne biljke. Biljke su ženske, muške ili spomenuti hermafrodit. Ne razlikuješ faking muda od sjemenki, nisi pročitao osnove i lupetaš, pa je logićno da te pitam da pojasniš to svoje lupetanje.
A osjetljiv ispadaš ti sa ovakvim komentarom :p
Al smo svi nešto osetljivi u pm.Imam problem pa pitam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Karlitos and CilI
06.04.2014
28
8
3
Stvarno si zlo i naopako ljubim ti kuma noobčino šta god da ti to značilo!Veliko HVALA Power to je to samo kod mene još malo više.Izvađene su i odnete 10m dalje jer ne mogu dalje od toga.Valda je to dovoljno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
moram te razocarati ali 10m se ne broji posto polen leti stotinama metara, vetar ga moze razneti i kilometar okolo. e sad ako su izvadjene u smislu iskopane i bacene 10m dalje, nadaj se da ce se osusiti pre nego se otvore cvetovi, jer onda ista prica, prvi vetar i eto polena okolo