Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2015
4
0
1
34
kako spaljene(pre blizu svijetlo, temp,...?), mislim da nisu prezaljevane jer znam zaljevat biljke:D , salim se imam vrt, pa ono, znam uzgajat biljke... (osim ako za njih ne treba nes posebno, prema mojim saznanjima ne...), koliko samo mogao promjenit ph da im nakon deset dana(3-4 zaljevanja) promjenim ph da im je tako tesko zivit. Što se tiče prebacivanja rezima mislio sam ih pustiti jos malo da se rezreastu pa da onda prebacim na 12-12, pa kad dobijem 4 zenske ostatka se rjesim...
svi savjeti su dobrodosli:D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Bombiks žarulje na svega 2-3 centimetra od biljaka. Većina vas nije ni svjesna koliko gubi lumena na tom razmaku. I zašto su žarulje u tom položaju, izvući ćeš više svijetlosti ako su vodoravno okrenute. I malo ti je to svijetlosti, nisi pripremljen baš. I PH vode ti se diže stajanjem, ima tu svega :(
 
02.02.2015
4
0
1
34
koliko bi bilo opasno da u dvije litre vode stavim npr. pol deca limunskog soka(bubam kolicine), ili bez ph metra(da li su listici prihvatljivi?) nista?, pa da eksperimentiram
Koliko se to ph vode dize stajanjem, te koliko bi trebao limunovog soka(ili limunske kiseline mogu kupit) da negiram taj ucinak, (gramaza limunske kiseline na litru vode)
Kako sad da zemlju promjenim, osim gnojenjem?
PS.
zna netko u Zagrebu, od Jelačića pa do dubrave da li ima neko mjesto di mogu kupit lakmus papire ili ph metar(probo sam neke pet shopove pa ih nemaju, pa ili neki specijalizirani dućan ili pet centar koji to ima)

lampe cu odmah sutra prebacit, hvala na savjetu
kad smo vec kod toga da li je bitno da idu polukruzno ili mogu samo biti poslagane po rešetkama?
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
a bratec još si u zgb pa pitaš. odi u prvi pet shop i da vidiš ph metara da se usereš od izbora. dok ne nabaviš lakmus ili metar piči 10 do 15 kapi limuna na 2 litre friško nasipane vode, to ti je onak odokativno a pogoršati nemože, može samo pomoći dok se ne snađeš pa izmjeriš. Nije bitno kako su poslagane žarulje, može u krug, može jednu do druge, samo je bitno da su horizontalno (vodoravno) položene. Nebi ti bilo zgorega da skrpaš još koju žarulju od 6400 k pa nadodaš jer to je premalo s čim raspolažeš. A ako nesmisliš nešt kako održavati vlagu na bar 40% za vrijeme vege bude te to stalno prcalo. A u frižideru bude dost teško jer ima bolju izolaciju pa se i zrak brže isušuje. malo se potrudi pa bude i pokoji cvijetak za skuriti ;)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ph vode ti se za 3-4 sata digne sa recimo 7 na 8...i to je manje vise to..mislim da dalje ne raste vise,a ako da to je skroz malo...
Vlaga u vegetaciji oko 60%,a u cvatnji 40%..nece se nista nakotit ako mjenjas svakih 2-3 dana tu vodu..
Ne mozes dobit sva pitanja na panju...citaj i pamti(ili pisi)..
 
18.01.2015
1
0
1
27
Pozdrav svima imam jedan mali problemcic i potrebni su mi vasi saveti.Dakle pre 3 dana sam dobio na poklon od 50g brida ali on je jos svez poprilicno je mokar i mislim da je i prskan necime.dakle kako na najlaksi nacin da je osusim da se moze pusiti.inace citatam u zadnje vreme mnogo po vasem forumu i poprilicno sam ne iskusan i o uzgajivanju i svemu ostalo znam samo da varim posto trenutno sve hedove drzim u plasticnim vakumskim kesicama i u njima se stvara neka narandzasta zelena tecnost i sve je vlazno,inace kada sam je dobio rukama sam mogao da cedim tecnost iz nje.da li je to kanabisovo ulje ili nesto cime je prskana posto ima neki specifican miris na lekove? Hvala unapred.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ako si je dobio svježu trebao si je sušiti a nikako u plastičnu vrećicu,vjerovatno se ubuđalo i ne to nije ulje.
A ovo šta misliš da je prskana i ako smrdi na ljekove neću puno komentirat sama logika ti kaže ako je tako onda je za smeće.
Baci sliku da vidimo to čudo,nebi ja to pušila sigurno!
 
09.05.2014
6
3
3
Trebam li je ostaviti još nekoliko dana pod lampama bez zalijevanja, ako da koliko dana. Ako neko može da postavi neki link šta dalje da radi sa njom: način sušenja, koliko dana i slično...