Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2015
5
0
1
35
Pozdrav,

kao prvo želim pohvalit ova forum i ekipu, evo već danima čitam i upijam info, stvarno hvale vrijedno :) :D

A sad, treba mi mala pomoc oko dijagnostike problema.

Biljka 1. stara cca 4 mj, malo zahrđala u rastu, al za sada je lišće bilo super. Pošto je ostala mala, a i prostor mi je jako ogrančen ostala je u malom lončiću. Gnojim ju cca 1 u 2 tj, ali od kad sam obje biljke stavio na 12/12 obje su pocele imati probleme tj. poceli su žutiti novi listovi. (biljka 1 je ova mala)
IMG_20150701_170046.jpg

Biljka 2. isto stara cca 4 mj, jako brza vegetacija, gnojena 1 tjedno, od kad prebačena na 12/12 donji listovi se poceli vješati(iako je vrh prekrasan), a samo poneki veliki listovi su se krenuli sušit po vrhovima.

IMG_20150701_170210.jpg IMG_20150701_170304.jpg

Sad nisam siguran jel sam slucajno pregnojio, ili je pak previse vode. Tj. da ih nije šta napalo? Nagledo se svakakvih slika po netu, ali nikako se nemogu odlučiti šta bi bilo.
Indor grow je u pitanju, pod 120w Red-blue ledicom. (prošla tura odlišno narasla i doršila svoj rast)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Zanima me dali ima smisla raditi lollipop pošto je biljka već 20 dana u cvjetanju, znam da malo kasno palim, ali sad sam tek skužio da od ovih donjih grana baš i neću imati neke koristi..
 
17.04.2009
140
138
43
neke crne tockice mi se pojavile pod listovima i vidim neke male sive bubice, ali ima ih mozda 5 sto se krecu, ove crne tockice mi izgledaju kao drek njihov , biokill ili nesto drugo ?
 
29.03.2015
40
171
33
43
prvi problemi...

znači biljka stara 57 dana, zadnji put zalivena/pognojena full dozom plantelle crvene pred 4 dana...iako nije baš još kraj, mora biti, pa jučer odrađen prvi flush, nakon kojeg sam planirao odraditi još jedan, prije skidanja iste za cca 7 dana...u tegli je od 5 L, terra magma zemlja, nikakvih problema do sad nije bilo, osim prevelike temperature u boxu, koja joj ipak i nije dosad previše štetila...vidljivi spaljeni vršci listova, no nisam se previše zamarao s tim...jučer flushana sa 15 L vode iz pipe, pa dovršena sa 2 L vode reguliranog ph, još jutros izgledalo sve ok, a sad neko čudo...prva slika je od juče, druga od maloprije... ima li tko ideju što je ovo, i kako postupiti?

P5300518.JPG P6040528.JPG
 
29.03.2015
40
171
33
43
ne znam...ne rastu u visinu već duže, a lampe su cijelo to vrijeme na istom...a još to ni nije vrh ( taj na slici, odnosno kojeg je ovo najviše zahvatilo ) koji je najviši, nit najbliži lampi ( CLF )...nekak bi si to pripisao toplini, al prže se već duže...a ovo im se dogodilo u jednom danu...

što se tiče gnojenja, pa nisam primjetio da se bune, kak sam i rekao sve je teklo glatko do danas...odnosno, mora da ima neke veze sa jučerašnjim flushom...ljuta jer sam joj hranu isprao?

evo izvadio je iz boxa i fotkao na istom mjestu , znači opet jučer i danas fotka...
P6030507.JPG P6040482.JPG
 
29.03.2015
40
171
33
43
na 6,5 cijelo vrijeme.
iznenadilo me malo ovo, al kako sam i rekao, ionako ih skidam za najviše 10 dana (67 dan), pa i nisam previše uplašen...malo prerano znam, ali moram...
inače ovo je fast bud od sweet seedsa (cvjetanje 5 tjedana), stvarno je lak za uzgojiti, a po završetku mislim objaviti neki grow report, pošto imam dokumentirano sve, pa ak nekome može išta pripomoći, kao što meni pripomaže Vaš rad ovdje, super!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
24.03.2012
29
1
3
65
ovako imam i ja jedno pitanje i jedan problem
kupio sjeme orginal iz kuce: automatik NL. critical i bluematic i sve super.
međutim NL evo nakon vec 2 mjeseca NE cvjeta, dok su sve ostale vec odavno procvjetale.
pošto sumnjam da je ovaj NL automatik ja ga prebacio na 12 -12h. i krenio je odma cvjetat
e sad problem je pošto ja imam samo jednu sijalicu pa sam ga nosio svaki dan u mrak pitanje je da li mogu sad kad je procvjeto ostaviti ga na 20-4 ??