Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2014
59
132
33
Od čega je ovakvo lišće? Požutelo, sa pečatima, osušilo se. Dva velika donja i dva gore na vrhu gde sam topirao. Biljka je u redu. Sve sam otkinuo to. 250w na visini od 20 cm, temp i vlaga ok, zemlja sveža, jednom đubreno, vege faza.

1121.jpg
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Imam jedan problem sa semenom. Danas ujutru je izasla iz zemlje al sve sa ljuskicom i tako je ceo dan bila u njoj i ostala tako kako je izasla od mozda 10 sati sam video da vise ne napreduje i da se otvara ili mi se cinilo. Veceras sam joj skinuo ljuskicu da vidim sta je i ona izgleda ovako. Kazi te mi dal je okey ili je mrtve ne znam sta je uzrok ovome kada sam pipao vlaznost vode bila je okey.
1447877389-20151118-205906.jpg
Nestrpljiv si, dečko. Pusti malu da odradi svoje. ;)
 
25.07.2015
15
1
3
29
Pozdrav biljka je stara 2 tjedna,do jucer je bilo sve uredu zdrave zelene boje i jutros vidim da je lisce pocelo zutiti i uvrnulo se za gore.Zna li neko u cemu bi mogo biti problem,nisam jos gnojio. Snap3.png
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Kak nebi bilo spasa :)
Odes tu
https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/
U prvom postu imas cijelu hrpu zemlji sa slikicama. Odaberes jednu i kupis.
Oprezno iizvadis ovu svoju, ocistis od stare zemlje kolko mozes (Oprezno, da ne strgas korjen), presadis u novu zemlju i zalijes. Drugi dan ces vec vidjet napredak ;)
Jos jednom, oprezno ako ces cistit staru zemlju. Ako nemas mirne ruke i pola sata strpljenja, nemoj cistit nego samo presadi i dobro zalij. Korijen kad izadje iz te "zemlje" i krene u novu ce bit sve ok.
 
25.07.2015
15
1
3
29
Najgore u cjeloj prici je to sta je ovo autoflower tako da mislim da sam ga upropastio :(
Aj hvala probat cu pa javim napredak(ako ga bude).
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
nije gotovo dok se ne osusi, slicno sam i ja imao sa losom zemljom, sto kaze stipe, pazljivo izvadi SA zemljom oko korena i ubaci u novu zemlju, ja tako uradio, plus sto sam i djubrio par puta sa minimalnim kolicinama, dok se korenje nije razvilo.
 
25.11.2015
5
0
1
44
Pozdrav svima,nov sam u ovome... Interesuje me postoji li mogucnost da sjemenke Silver Haze indoor uspiju vani kada za to dodje vrijeme? unaprijed hvala..

Ili bilo koje druge sjemenke koje su za indoor mogu li da uspiju ako se uzgajaju vani kada za to dodje vrijeme proljece, ljeto?
 
Poslednja izmena od urednika:
12.09.2009
56
81
18
40
pozdrav ljudi .biljoze su mi na pola cvetanja.automatici ...ispirao sam ih pre nekoliko dana ,i juce sam primetio da je novo lisce,na vrhu svetlo zelene boje ,a peteljke listova crvene boje .pretpostavljam da je to posledica ispiranja ,nedostatak N? biljke izgledaju zdravo ,nego brinu me te promene boje lisca .posle ispiranja kada se zemlja osusila,zalio sam ih sa pola doze plantele cvet...sta mi je ciniti ?