Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
oce to kod S#1, imao sam i ja to na poejdinim granama, znaci ne na celoj biljci, nego samo na jednom delu. kasnije kad udje u cvetanje ce se rasiri, bar je kod mene tako bilo, ili je do vlaznosti, mezda i genetika, od tri skanka te godine, na jednom je bilo samo na jednoj grani, a na drugom mislim na par grana. nisam se zamarao s tim.
to je sensi?
Hvala na odgovorima ljudi, i mislio sam da je to ali opet treba mi savet vas da bi bio siguran, zdravo one izgledaju, napreduju fino, zemlja nikad suva, idu ko lude, samo me to brinulo, da samo na gornjim granama, na donjim vec ne, a pored nje biljka a s tim nema problema, skunk #1 seensi seeds u pitanju inace, hvala jos jednom braco! :razvaljen::
 
09.01.2017
22
30
13
38
Pozdrav,
dakle pretražio sam forum, nisam našao odgovor pa ću postaviti pitanje.
Ovo mi je drugi uzgoj ove godine, a budući da je prvi bio loš zbog lošeg vremena, ovom sam se nadao malo više.
Zaradio sam North Light i Amnesiu, oboje automatici.
U prvom uzgoju oboje je bilo visine oko 60cm.
No sada Amnesia zaostaje.
NL je oko pola metra, a Amnesia 30cm.
Vani su u kantama na suncu, kante od 15 litara. Zemlja plantella, gnojivo Biobizz, stare su mjesec dana.
Biobizz grow stavljam normalno, a Biobizz flower malo manje, isto kao i Top max.
Amnesia već cvijeta, ali nikako da poraste .
U vrtu su, sunca imaju od 8 do 7 navečer.
Ne znam dal smijem slike stavljat.
Hvala

Pozdrav,
dakle pretražio sam forum, nisam našao odgovor pa ću postaviti pitanje.
Ovo mi je drugi uzgoj ove godine, a budući da je prvi bio loš zbog lošeg vremena, ovom sam se nadao malo više.
Zaradio sam North Light i Amnesiu, oboje automatici.
U prvom uzgoju oboje je bilo visine oko 60cm.
No sada Amnesia zaostaje.
NL je oko pola metra, a Amnesia 30cm.
Vani su u kantama na suncu, kante od 15 litara. Zemlja plantella, gnojivo Biobizz, stare su mjesec dana.
Biobizz grow stavljam normalno, a Biobizz flower malo manje, isto kao i Top max.
Amnesia već cvijeta, ali nikako da poraste .
U vrtu su, sunca imaju od 8 do 7 navečer.
Ne znam dal smijem slike stavljat.
Hvala
Dakle, budući da ne mogu editirat post, ovdje su slike
Manja je Amnesia IMAG5870_1.jpg IMAG5870_1.jpg IMAG5870_1.jpg IMAG5870_1.jpg IMAG5871.jpg IMAG5870_1.jpg
 

Prilozi

  • IMAG5873.jpg
    IMAG5873.jpg
    427,2 KB · Pregleda: 8

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
ne vidim tu nikakav problem. biljka jes manja al cini mi se zdrava. mozda bi bila malo veca da si na pocetku napunio zemlje do vrha,vise zemlje veca biljka..moze biti takva i sama po sebi,imam jednu malu u boxu,jednostavno je minijaturna..sta ces zalivaj hrani pa koliko god bude tvoje je uzivaj:thumb:
 
09.01.2017
22
30
13
38
ne vidim tu nikakav problem. biljka jes manja al cini mi se zdrava. mozda bi bila malo veca da si na pocetku napunio zemlje do vrha,vise zemlje veca biljka..moze biti takva i sama po sebi,imam jednu malu u boxu,jednostavno je minijaturna..sta ces zalivaj hrani pa koliko god bude tvoje je uzivaj:thumb:
Prošli uzgoj je bio u duplo manjim kantama.
I bile su veće.
Crvena posuda je amnesia.
Zato mi je i bilo čudno.
Ali kolko bude, dobro bude
 

Prilozi

  • IMAG5600.jpg
    IMAG5600.jpg
    255,9 KB · Pregleda: 22

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
evo me obavio sam sve, zalio cure i mislim da sam zabrijo u vezi vrha da se neide prema svijetlu, sad cim sam ih zalio i kad se upalilo svijetlo odmah su podivljale ja mislim da su sad ok evo i slike dole... IMAG0032.jpg IMAG0032.jpg IMAG0033.jpg nego pri dnu su se neki listovi poceli susiti i otpadati ...rijec je o starijim listovima, evo ovi su mi se gotovo skroz posusili pa sam ih otrgnuo , a i naso sam nekog smrada na jednom od listova, jako sitna crna bubica slicna ko krpelj i dosta brz a i ma i mala krilca koja se ne vide nego kad oce odletit izvadi ih ko bubamara neznam kolko se vidi tj ne vidi se IMAG0035.jpg IMAG0031.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
@Badi laganini :) cemu zurba. ajde procitaj ovo dolje pa da ne moram vise brisat.
3. Pomozite da Vam pomognemo
Ukoliko tražite pomoć oko nekog problema, molimo Vas da učinite sve što je u Vašoj moći kako biste olakšali posao ljudima čiju pomoć očekujete. To ćete učiniti na sledeći način: iz poruke isključite sve što nema veze sa problemom, a detaljno objasnite sve što je direktno ili posredno povezano sa istim!
5. Ne citirajte bez potrebe
Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene tagove
7. Ne budite nestrpljivi
Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.
6. Izaberite relevantan forum/temu za svoju temu/post
Ne postavljajte postove ili pitanja u pogrešnim forumima/temama. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu. Ne otvarajte tema za nesto za sta vec postoje otvorene teme sa istim ili slicnim sadrzajem. Upoznajte se sa forumom pre nego krenete kaciti postove. Nadjite temu da postavite pitanje, ne otvarajte temu zbog jednog pitanja.

Buba nije problem. Ostalo je problem. Nisam pratio al biljka izgleda izmuceno, skuhano i vjerojatno pregnojeno ili nesto slicno.
Pogledaj prvi post na prvoj stranici ove teme pa natipkaj malo vise informacija i detalja. Za pocetak spusti temperaturu.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
guse joj se korjen od vlaznosti zemlje i nedostatka kisika ove kuke prema dole su naznaka pretjeranog zaljevanja neznam mozda je cak i uz to malo gladna kad i kako gnojis i zaljevas?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
zaljevaj kad vidis da je tegla malo olaksa i kad primjetis da se malo odvaja rub gore od tegle onda zalij. s cime ju gnojis ? i dal ta tegla ima uopce rupe dolje?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
to bi trebalo bit ok onda je bice do zemlje koja dobro drzi vlagu smanji zaljevanje zalijes jednom pa za 4 dana plantela pa opet za 4dana voda znaci jednom voda jednom plantella svakih 4-5 dana
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Klinjo_85
14.06.2016
66
200
33
Ja sam jednu sj jer sam puknuo u slicnu kantu tvojoj. Nema dobru drenažu. Nejednako se susi zemlja i zadržava se pri dnu.. voda ti mjenja pH dok stoji i biljka ne moze iskoristiti hranjiva iz zemlje. Polako sad cekaj da se presusi i onda pomalo. Ja bi riskirao i presadio..malo stresa bi riskirao za vece dobro. Ili odrezes dno kante i nadostukas sa vecom teglom odozdo. Tako odma dobiješ vise prostora za korijen bez stresa za nju i imas bolju drenažu. Ja tako napravio prosle god.. ne moraš a mozes...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Svi pricamo kako je dobro da se zemlja potpuno osusi,a ja sam shvatio kroz ove godine da to i nije bas najbolje.
Cinjenica je da biljka jede dok je zemlja mokra,vlazna..kada je suha 0 bodova :djede:
Nema razlog za dijetu,post,ili sl.
Ritam je najvazniji i u zalijevanju i u topiranju,cropanju,prehranjivanju....svemu;)