Alegria od Kiwi-seedsa (prvi grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2013
16
7
3
Pozdrav svima,ovo mi je prvi grow u životu mada imam iskusnosti s biljkama i ne nadam se nikakvom velikom harvestu ali naravno da ću im pružiti maksimum od sebe.

Naručio sam 3 feminizirane sjemenke 21.3 i došle su za dva tjedna.
Sjemenke će bit u kući pod 2 cfl-ke (jedna cool white 23W,a druga warm white isto 23W)dok ne narastu kojih 5-10cm.
Sjemenke su stavljene na klijanje 3.4 (danas),očekujem da proklijaju za koji dan.
Zemlja je mix humofina i komposta,koja ide u rupe nepoznatih dimenzija al ugl.po 20L zemlje u svaku rupu.Ph zemlje je nekih 6,0-6,5
Od treninga bi jedino radio topping ali samo na jednoj biljci da vidim razliku u masi između topirane i ne-topirane biljke (i da ne sj***m sve tri naravno :D)
Gnojit ću plantellom list i cvijet,svaku u svoje vrijeme naravno i peletima za gnojenje organskog podrijetla.

Biljke će imati svijetla oko 7-8 sati na dan.


evo malo o strainu:
Name:Alegria
Gender:feminised
Genetics:sativa 80%/indica 20%
Flowering:60-70 days
Yield:400-500 gr. per m2 (mada im nevjerujem al oke)
High:creative high
Height:50-100cm
Prizes:1st and 3rd prize at the Cannabis Cup

Nadam se da sam sve rekao,ako netko ima pitanje neka slobodno pita.

Slike dolaze dok izađu iz zemlje.

Sretan mi grow :D
 

Gagiba

Aktivan Član
Ok. To je iznad neophodnog dnevnog minimuma ali biće dovoljno i ako ne nađeš ništa bolje.
Sigurnost ti je na prvom mestu. Bolje i da na jesen imaš nešto manje prinosa nego da ti neko provali sajt pa da ostaneš bez ičega ili ne daj bože da te sačekaju "tiru-riru" prilikom nekog zalivanja! ;)

P.S. Moj predlog je da ako možeš pustiš biljku da se prirodno razvija. Jedino ako postoji mogućnost da bude otkrivena (preraste dva metra visine) onda primeni vezivanje, cepkanje, seckanje i ostalo... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: spasenstrsljen

Gagiba

Aktivan Član
Ti to samo misliš da ćeš ih obilaziti dva puta mesečno. Nema to pojma odmah da ti kažem, biće to mnogo češće!! :D

Najmanje pažnje ćeš privlačiti ako imaš psa pa ga izvedeš u šetnju ili ako je sajt blizu vode pa poneseš pribor za pecanje ili uzmeš devojku pod ruku, korpu za piknik u ruku a u korpi kanta za zalivanje, prihrana, motikica za okopavanje, kanapčići za LST... :icon_wink:
 
24.08.2013
16
7
3
Gagiba je napisao(la):
Ti to samo misliš da ćeš ih obilaziti dva puta mesečno. Nema to pojma odmah da ti kažem, biće to mnogo češće!! :D

Najmanje pažnje ćeš privlačiti ako imaš psa pa ga izvedeš u šetnju ili ako je sajt blizu vode pa poneseš pribor za pecanje ili uzmeš devojku pod ruku, korpu za piknik u ruku a u korpi kanta za zalivanje, prihrana, motikica za okopavanje, kanapčići za LST... :icon_wink:
Nestrpljivost da.Srećom imam psa,u blizini je ribnjak a ja se bavim ribolovom tako da ne vjerujem da će baš netko naletit na mene(ako naleti imat ću rolu papira i pravit se da se*em :shit2: ) :icon_biggrin: