Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.12.2009
8
0
0
38
Htio sam naručit danas sjeme preko aliena i pogledao sam proceduru kaj se vrti po ovoj stranici ali nije mi jasno Tj. nemrem skužit kako platiti westernom,tj nema nigdje te opcije.jel to nesto novo na alienu da se ne može platiti westernom
 
03.12.2009
8
0
0
38
Moram reči da čekam već 4dana da mi alien odgovori za western i nekako se ne nadam da će tako uskoro odgovoriti.Pošto im se shop zatvara 23.12 jel mi može itko jel moguće platiti westernom(pošto sam skužio oni su sponzor ovog foruma).Šaljem im mailove ništa.Ajde molim odgovor na pm
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
marin je napisao(la):
Moram reči da čekam već 4dana da mi alien odgovori za western i nekako se ne nadam da će tako uskoro odgovoriti.Pošto im se shop zatvara 23.12 jel mi može itko jel moguće platiti westernom(pošto sam skužio oni su sponzor ovog foruma).Šaljem im mailove ništa.Ajde molim odgovor na pm


Imaš na njihovoj stranici Order Info....
Evo šta kažu:
Payment Options
There are a variety of methods for payment that we offer such as:Visa/Mastercard , Cash,Western Union Money Transfer, or Bank Transfer at the moment.


  • If you use a wire transfer to make your payment, make sure you pay for transaction fees!
  • Include your ordernumber as announcement(poruka)


Uglavnom mislim da bi send cash bilo puno "anonimnije" od WU, jer kolko se sječam na WU uplatnici moraš sve osobne podatke napisat. Uglavnom isto ko send cash mislim
 
03.12.2009
8
0
0
38
sve super to doista piše na njihovoj stranici ali poslao sam im više mailova(barem5) i oni meni ništa ne uzvračaju da znam podatke primatelja i da potvrde to.Uglavnom 5 dana čekanja za jedan jednostavan odgovor je previše i čak bih rekao bahato
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa previše je čekanja,nisi jedini koji se žali.
Ja neznam koliko je njih u administraciji ali pokušaš zamisliti koliko je growera,a koliko njih uopče čita majlove.
Ima ljudi šta čekaju 25-30 dana sve skupa.Jbga,strpljen spašen:)
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pa tamo na Order Infu i Contact su svi potrebni podatci... Uglavnom stvarno je čudno da ti se dosad nisu javili, možda su u žešćoj gužvi. Uvjek ih možeš probati nazvati.
 
21.12.2009
3
0
1
41
:eek:hno:stvari stoje ovako sto se tice srbije tu je situacija totalno sjebana jer su se neke stvari od ove godine mnogo izmenule posto se u srbiji mnogo desavaju prevare sa kreditnim karticama i vecina sajtova trazi bank transfer(nirvana seeds,marijhuana seeds.nl itd)!sto se tice seeds neces ih ni dobiti isto kao sto ih ni ja nisam dobijo a pare su mi uzeli od prilike pre dva meseca
 
17.08.2009
38
0
0
43
schneewitchen je napisao(la):
:eek:hno:stvari stoje ovako sto se tice srbije tu je situacija totalno sjebana jer su se neke stvari od ove godine mnogo izmenule posto se u srbiji mnogo desavaju prevare sa kreditnim karticama i vecina sajtova trazi bank transfer(nirvana seeds,marijhuana seeds.nl itd)!sto se tice seeds neces ih ni dobiti isto kao sto ih ni ja nisam dobijo a pare su mi uzeli od prilike pre dva meseca
E pa to te ja pitam. i ja sam naručio prije točno 2 tjedna od
http://www.growshopalien.com/onlineshop,
fino su mi skuinuli pare s kartice i izgleda niko ni s kim.
do danas ni s od sjemenki.
Ako je takva situacija u Srbiji onda je kod nas u BiH još veće sranje.

I ako može pitanje gdje se može naručiti sjeme da dobijem naručeno.
 
17.08.2009
38
0
0
43
Vutragenjo je napisao(la):
Ja mislim da je objasnjeno na forumu zasto nekad kasne sjemenke. Procitaj.
imao sam na umu to da će kasniti. Pa sam naručio dosta prije da bi došle oko Božića.
I vidi čuda evo ih stigle su točno na vrijeme, tako da ni ukućanima nije ništa sumnjivo jer je Božić i misle da je to neka čestitka.
 
17.08.2009
38
0
0
43
Dobijem sjemenke neki dan i tek danas otvorim kuvetru.
I pazi!!!!
KATASTROFA!!!!!
http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1pUYEA
Ovo je slika paketića u kojem su došle sjemenke.
Od 5 sjemenki:
jedna je crna i velika
druga je malo manja i smeđa
a ostale tri su sitne i zelene
Velika crna je smrvljena potpuno
Smeđa je puknuta
A i ove tri zelene nisu obećavajuće.
:sick:
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Evo, ja i frend mislimo posaditi jedno 5, 6 biljčica pa nas zanima koliko je sigurno sjeme naručiti s aliena. Naravno, pratili bismo sve korake kako je opisano. Također nas zanima koliko sjemenki se smatra sigurnim uzeti jer pretpostavljamo da će pregledavati ako ih uzmemo previše. Okolica Rijeke...
 
06.08.2008
7
2
3
seeders je napisao(la):
Evo, ja i frend mislimo posaditi jedno 5, 6 biljčica pa nas zanima koliko je sigurno sjeme naručiti s aliena. Naravno, pratili bismo sve korake kako je opisano. Također nas zanima koliko sjemenki se smatra sigurnim uzeti jer pretpostavljamo da će pregledavati ako ih uzmemo previše. Okolica Rijeke...

Sve ti je vec opisano u predhodnim postovima , citaj malo unazad , naces sve odgovore na pitanja..
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pročitao sam ja već sve, ali i dalje nisam našao odgovor koliko je zaista sigurno jer nekima dođe, drugima ne dođe, treće uhvati murja... Bar vidim da je većina dobila...

Nigdje ne piše npr. koliko je sjemenki sigurno uzeti te nisam baš našao da je netko podijelio svoje iskustvo, a da je iz Rijeke i okolice tako da mislim da su mi pitanja na mjestu ili u protivnom nisam dobro gledao.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
seeders je napisao(la):
Pročitao sam ja već sve, ali i dalje nisam našao odgovor koliko je zaista sigurno jer nekima dođe, drugima ne dođe, treće uhvati murja... Bar vidim da je većina dobila...

Nigdje ne piše npr. koliko je sjemenki sigurno uzeti te nisam baš našao da je netko podijelio svoje iskustvo, a da je iz Rijeke i okolice tako da mislim da su mi pitanja na mjestu ili u protivnom nisam dobro gledao.


Ajde ne budi njaaab haha, naruci pa ako ti prode prode, a ako ne jebiga pst ces hahaha....ako si iz okolice rijeke sta se ne zaletis d oslovenije i kupis na licu mista sta ti triba
 
27.12.2009
10
0
0
35
To je lepo receno......i ja cu probati naruciti prvi put.inace im nisam verovao (bankama semena)i zadovoljavao sam se starom dobrom domacom,al balavim na purple widow...pa nek ide zivot....samo jel mi jel moze mi neko odgovoriti....procitao sam da bi bilo pozeljno ne slati kovanic, a kad posiljka iznosi 22 E. ja cu odraditi al jel ima neko neki savet ?
Click Here



Purple widow is the optimal outdoor cannabis plant. This purple giant grows to extreme heights and shows spectacular colors. Purple widow is a hybrid between Purple and White widow. For a purple variety purple widow is extremely strong, while this marijuana plant has the sweet taste of purple to cares your mouth.

Type: Widow / Purple
Optimal outdoor cannabis plant
Outdoor flowering time: May/June to end of October
Outdoor yield: up to 400 gram per m².
Height: 75 - 350 cm!
Buzz: strong fresh high.
Taste/Smell: fresh & sweet.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Mudrac je napisao(la):
procitao sam da bi bilo pozeljno ne slati kovanic, a kad posiljka iznosi 22 E. ja cu odraditi al jel ima neko neki savet ?
Pa pošalji ljudima 25 ojra.
Nikako nemoj kovanice, iskidaće kuvertu i lako je
skužit da šalješ novac,a to ti je ka inače zabranjeno.