Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
ma odma bann, šta gledate, i brišite ga, ovo je jedan od "onih" :D:D

preloša izvedba

da se vratim na temu

u vezi plačanja:
Možete plačat Visom electron, samo je bitno da nije ljubičasta i da kad je okrenete iza ima na onom dijelu ili oko njega gdje se potpisuje jedan broj, recimo 083 ili 835 ili sl i onda možete plačat
 
17.05.2007
8
0
0
33
Ocu ljudi da nabavim seme, ne mora da bude nesto extra kvaliteta, posto planiram da uzgajam outdoor i to prvi put, tako da ce tesko ispasti dobro, pa mi se ne pucaju pare.Hocu samo da nadjem seme koje ce da proklija, barem da vidim kako to ide, pa me zanima da li bih to mogao naci kod dilera i po kojoj ceni, i kako "tacno" da prepoznam dobro seme!
Fala
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
ovako, često ti se dogodi da je i neko sjeme koje nabaviš u travi ok!!!
evo ja sam skupio u 7 dana, 50-ak sjemenjaka, stavio da klijaju i 10-ak proklijalo, pa tako probaj, ali to če ti bit teški mix

ja jedva čekan da se selin i da nabavim opremu za indor i onda dolazi pošiljka skanka pa če bit dimaaaa :D:D:D
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
U sledečih nekoliko meseci če dobar deo banki semena poskupeti-neki su to več objavili drugi još taktiziraju
 
21.06.2007
18
1
0
33
Uh uh ja sam se malo zajebao :(( Dakle, sad vidim da placanje preko WU nece ici u Srbiji :( Bio sam lose obavesten ... Evo dela iz potvrde narudbine:

Order Confirmation
Online Growshop Aliën
Landpoortstraat 15 ijzendijke 4515 CB HOLLAND
Bank: POSTBANK Name: Alien Bv
Netherlands
Account: 9309566 IBAN: NL56 PSTB 0009 3095 66
Telefoon: 0031 (0)117-306.104
Fax: 0117-306.105
E-mailadres: [email protected]
http://www.growshopalien.com/onlineshop
Online Growshop Aliën Order Number: 25831 Date: 20 Jun 07 - 20:40 Shipping Method: Seeds - Graines - Zaden Payment Method: Western Union

Sranje, ne znam sta sad da radim. Voleo bih da izbegnem vadjenje VISA internet kartice, inace nemam nikakvu kreditnu karticu ...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
možeš slobodno poslati pare u vrednostnom pismu-imas povratnicu koju podpiše kad primi novac:nikad još nije nestao novac!!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaktusparalia

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma sto se svih tice je slanje kesha dobro i dosta sigurno.Samo u obicnu kuvertu(omotnicu,pismo) u presavijeni A4 papir se stavi lova u novcanicama(nikako kovanice), a na taj A4 papir se napise broj narudjbe ilitiga order number.Na kuvertu se napise samo adresa primatelja(najcesce amsterdam) i to je to.Podatci posiljatelja se ne spominju nigdje i samo se nalaze na serveru tog shopa/banke(alien i nirvana imaju dosta sigurne servere) gdje ste obavili narudjbu,to se posalje i za 10ak dana(par dana vise/manje al je slicno za hrv i srb ) dodje posiljka u obliku obicnog pisma u sanducic.Ako vam slanje kesha na ovaj nacin nije dovoljno sigurno onda se kesh moze poslat i u vrijednosnom pismu koje je 100% i dobije se potvrda o primitku posiljke.Naruciva sam i u nirvane i aliena, ljudi su korektni i da se s njima dogovorit i svaki put je sve bilo u redu s novcima i sve je doslo ko i naruceno.Tako da od mene nema prituzbi...:thumb:...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaktusparalia
21.06.2007
18
1
0
33
Hvala na infosima... Ne znam sta je sa forumom, ove poruke sam video tek kada sam otvorio 'add reply' prozor ...

A ako saljem vrednosnim pismom predpostavljam da ce biti velika postarina, a ? S obzirom da saljem iz Srbije u Holandiju ?
 
09.05.2007
7
0
0
38
prvi put sam narucivo semenje ,i to karticom master card,early bud,durban poison,htio sam early misty ali nije vise bilo kad sam narucivo pa sam narucio swazi.
al nije bilo nikakvih problema. fino stiglo za tri tjedna,dobio pakovanje gratis nlx. i ja sretan ko malo djete. early bud raaste ko lud.
 

shc

08.07.2007
23
0
0
34
Pozdrav ljudi. Razmisljam o kupovini sjemenki od Aliena, samo me zanima gdje dolazi posiljka, direktno na kucnu adresu il je moguce da je moram pokupiti u posti? Da li se to moze dogovoriti kako, da nesto promjenim u adresi ili tako nesto, posto bi mi vise odgovaralo da ostane u posti? Hvala.