Analogni merač osvetljenosti,vlažnosti i PH zemljišta iskustva???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.12.2012
14
16
0
32
Pozdrav svima
Zanima me da li je neko imao iskustva konkretno sa ovim aparatom i da li to vredi cemu, posto realno zvuci malo nemoguce da za 1000din resavate sve vase probleme sto se tice merenja.

Mera
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
a sta te cudi cena, Made in China, verujem da radi to sto pise, samo je pitanje koliko precizno, no, neki orijentir ti daje... nisam probao...mozda... da vidimo ima li neko iskustva sa ovom spravicom ;)

i sto si bukvalno iskopirao naslov, vidis da je tamo autor oglasa pogresio i napisao PH zemljošta, mogao si bar to ispraviti ;)


edit:
ajd, ispravio ja i prebacio temu u opremu...
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ma made in china kao homemade....po meni banana al možda i radi posao no sumnjam za te pare,jedno od tri mjerenja sigurno radi hehe....
 
14.01.2013
48
217
0
45
Noord Holland
Ne treba mjeriti PH zemlje,nego ph vode/mixa kojm se zalijeva i PH onoga što izlazi iz kaljeva,"runoff".Mjerenje PH supstrata nije baš najsretnije riješenje.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Katsu je napisao(la):
Ne treba mjeriti PH zemlje,nego ph vode/mixa kojm se zalijeva i PH onoga što izlazi iz kaljeva,"runoff".Mjerenje PH supstrata nije baš najsretnije riješenje.

ali nije i na odmet imat full opremu,jer kad imaš sve pod kontrolom pa i ph mjerač zemlje i osvijetljenja uvijeti postaju vrhunski,naravno uz svu ostalu prateću opremu koju bi trebao svaki profi grower imat,e a jučer sa slučajno nabaso na njuškalu na taj ph mjerač 3 u 1 za mizernih 60 kn 8,50-9 eura analogni je bez baterija pa neznam koliko dobro radi posao.....probaj pa nam javi rez,ak su dobri i ja si odmah piknem.....