Artistic art

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
hvala...hm...a sve ovisi gdje živiš...i u koji studio za tetoviranje odeš, jer svako će ti vjerovatno reći drugačiju cijenu...a po nekoj mojoj procjeni......oko 100-150 €, raspitaj se...

i samo da znaš (ako ne znaš), da je to maskota od IRON MAIDEN-a, sa covera njihovog albuma ''Killers'' ...pošto vidim da ti je avatar ONYX, a nick BigL, pretpostavljam da slušaš rap :) živio!

http://truemetal.org/metalwallpaper/images/killers2.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
haahahah volim ja maidense al ne pratim nigdje te covere niti spotove gledam pa nisam znao.... i hvala na informaciji.... volio bi nać nekog homemade tattoo majstora da mu platim tintu i dvije pive hahahha mislim da su cijene po salonima malo prenapuhane
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
pa eddie je njihova maskota, ako voliš maiden-e nije mi jasno kako ne znaš za njega...to znaju i oni koji ih ne vole hehehehe....a gle, cijene jesu skupe po salonima, slažem se...ali opet ako daš nekom homemade ''majstoru'' koji ne radi higijenski (rukavice, čistoća, sterilna oprema itd.), čega je jako puno, plus što rade sa opremom koja je također homemade, pa ti napravi ovako šta (slika dolje; što je još i dobro donekle)...e koliko te to onda košta??? brate to te košta da čitav život nosiš to ruglo na sebi!!!!! i ako hoćeš popravit (ako se uopće može popravit), opet ćeš morat u studio, i platit možda još i više...

a ovo što kažeš za zintu i dva piva, ne vjerujem da će ti to neko radit za to, jer ako radi, tinru već ima, a troši još druge opreme koja je skuplja od toga, znači ne isplati se osim ako radi sa već rabljenim iglama (rizik od hepatitisa, HIV-a i ostalih boleština), i ostalom rabljenom i nesterilnom opremom...

ima tu još dosta stvari, ali ne da mi se sad sve nabrajat, reko sam ti nešto osnnovno o tome...

DAKLE, MOJ SAVJET: NE BUDI BUDALA, SAČEKAJ, SKUPI NOVCE I ODI TO ODRADI KAKO TREBA!!! Osim ako nemaš nekog homemade majstora koji ZNA šta radi, i radi dobro...a i on će ti naplatit više od tinte i dva piva...(a vjerovatno tintu ne treba jer ako radi kod kuće vjerovatno je već ima)

Killers_Tattoo_2nd_angle_by_HotWheeler.jpg
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Skidam kapu majstore! Svaka čast, predobro je. I ja sam prije crtao, ne znam ni sam zašto sam prestao :( ... Sad kad ovo vidim ponovo dobivam volju pa ću probat i ja neš nadrljat.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mačka na slici ne izgleda dobronamjerno, ogrebla bi:))
Inače slika je odlična kao i ostale, ima detalja jedino onu crticu na nosu ne kontam...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
crtica...vidiš nisam primjetio dosad...al bi trebalo bit dio nosa, pa sad ili da je sve tamno ko ta crtica, ili da je crtica malo svjetlija...svejedno heheheeh...hvala ti :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
evo danas sam tetovirao škorpiona na rame, u salonu, mali jednostavni skorpion ispunjen crnom... 400kuna... i mast 50 kuna.... ja sam zadovoljan, majstor je zavrsio tetovazu za nekih 10 minuta.... nije da boli nego iritira al me nije bediralo, bilo mi je zanimljivo cijelo vrijeme sam gledao iglu kako me probija... hehehehe


a ova mačka gore.... uf..... to bi si volio stavit, veliku bas, imao sam mačka 7 godina,crnog, lovac pravi, prirasto mi srcu, ove godine je nestao i bio sam u ***** prvih tjedan-dva kad sam skuzio da se nece vratit...... tako da cu si jednog dana to tetovirat sigurno, al bas njegovu glavu, po slici da naprave tetovazu.....

mačka ti je zakon ispala, i skorpion je je'en isto