Artistic art

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
artistic je napisao(la):
evo jedan jučerašnji crtežić...isprobo sam taj faking dot...znači crtež samo točkicama, nema ničeg drugog osim točkica hehehehe prvi a možda i zadnji :) ko zna...hehe

Ne prekidaj sa tačkicama, ide to tebi... Pratim... Pozdrav
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Osvrnut cu se samo na prethodne postove, za radove sam ionako vec rekao da su dobri.


Sto se tice Facebooka. Da, sve se zna. Ali...

Postoji ali...

Ne smiju na temelju toga poceti istragu nikako. Zasto? Zato sto bi fejs propao. Fejs nece dati ikakve podatke o ikome, preliste chatova, tj. inboxa itd itd. Uostalom, nije tu samo fejs u pitanju, tu je i gmail, hotmail, mailovi svih vrsta.
Oni daju podatke samo kada se radi o ubojstvu, pedofiliji i slicno. Znaci najtezim oblicima. Sve oni znaju ali nece reci jer bi sebi napravili stetu.

nemojte ubijati, silovat, pedofilisat se itd i sve OK. Da oni odaju samo tako podatke, svi bi mi pali. Pa nije frendu prek fejsa rekao da pusi travu itd da ne idem u detalje. Svi bi vec zavrsili u zatvoru, na koncu konca zbog trave ili zbog neceg drugog.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
isti k***c fejs i forum kad sve nadziru i nadgledaju...ne radi ništa,ali da ga panduri uzmu na pik nedajbože,misliš da i ovo ne bi uzeli u obzir što je na forumu gdje se ˝proizvodi droga˝? zamisli sad situaciju,recimo da je neki drot iz njegova grada na forumu,skuži ga i jednog dana ga sretne na ulici,malo ga uprati,zaustavi,legitimira,opa ajmo pretres,nađe recimo za pljugu dvije,pa ajmo lagano u postaju pa tortura odakle ti,ko ti je prodao,bla bla bla,manje više svi znamo proceduru...

ok,možda moj prijašnji a i ovaj post nije na mjestu,jer tko sam ja da pametujem nekome kog ni ne poznam,ali meni recimo ne pada na pamet tako neke stvari objavljivati na forumu jer ova biljka oko koje se okupljamo na forumu je još uvijek ilegalna,a samim time ovo čini jedan underground pokret gdje bi maksimalno trebali paziti na to šta objavljujemo,a lik ladno stavi sliku preko koje osoba koja ima imalo mozga i zna ga koristiti može doći do njegovog kućnog praga.mislim da prije svega treba paziti i voditi brigu o vlastitoj sigurnosti.

peace
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Pa sad ako je za respect sto Ajs stavi fotq na profil...nznm sta je onda za stavljanje prsta na celo :) Mislim,objektivno.A ako neko simpatise Ajsa,onda skroz kapiram da takvim gestom bude pocastvovan.Subjektivno.Ja kontam da zbog osoba poput pomenutog gospodina i postoje cvrsti stereotipi vezano za vu & slicno.Nije ni cudo ako thc bude do daljeg stigmatizovan,uz takvog promotera
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
slažem se sa svima vama hehehe...ali jbg kad sam počeo stavljat slike nisam o tome razmišljo, jero pet mozes me naci i po potpisu sa slike...e tu ide tropikov dio i sa tim se slazem...nemam tu ni nigdje moju sliku sa jointom ili vutrom...niti na fejzbuku...a to da pusim to ne krijem nikom, pa ni policiji...a sto se tice njih, ja ne znam nikoga sa foruma i kraj price, sto pusim pusim za sebe, a oni imaju i pametnija posla nego hvatat mene koji volim zapalit, realno, takvih je 99% ljudi koje znam tako da ono...i da me ko uhvati, sumnjam da ce to bit zbog foruma...ili fejzbuka...jelda?! hvala svima na komentarima, savjetima i sve ostalo, cijenim vas jebena ste ekipa i drago mi je da sam član ovako dobrog ''tima'' i ljudi koji dijele samnom jednu ali vrijednu stvar, volimo zapalit bez obzira na sve :) hehhe pozdrav svima :)
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Pa to sto 99 % ljudi koje znas voli da zapali i nije reprezentativno :) Kao sto nije merodavno ni kad neko zna 99 % ljudi koji ne vole da sprzhe.Sami smo izabrali okruzenje nismo izvlacili iz sesira ^_^ Iako nam se nekad ucini da "skoro svi vare".Bas tako,ucini nam se :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
pa da, meni stvarno ko da svi vare hahaha istina takvo je okruženje koje stekneš, dijelite ista iskustva i to...ali ugl. otišli smo u oftopik pa evo da vratim temu malo na mjesto i stavim neku slikicu hehehehehe

ovo sam kod frenda radio na zid kad je sređivo kuću krečio i to...slučajno bezveze spontano kao ajmo crtat po zidu malo hahaha pa ajd...i eto tako je nastalo

550734_376121012471310_1423996346_n.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
03.07.2009
1.740
2.317
188
ganja_farmer je napisao(la):
isti k***c fejs i forum kad sve nadziru i nadgledaju...ne radi ništa,ali da ga panduri uzmu na pik nedajbože,misliš da i ovo ne bi uzeli u obzir što je na forumu gdje se ˝proizvodi droga˝? zamisli sad situaciju,recimo da je neki drot iz njegova grada na forumu,skuži ga i jednog dana ga sretne na ulici,malo ga uprati,zaustavi,legitimira,opa ajmo pretres,nađe recimo za pljugu dvije,pa ajmo lagano u postaju pa tortura odakle ti,ko ti je prodao,bla bla bla,manje više svi znamo proceduru...

peace

Da ga uzmu na pik nebi uzeli u obzir sta je na forumu i sta se tu proizvodi droga...pa mislim...koi ti brani da si ovdje? Pa ovdje na forumu ima ljudi koji uopce ne duvaju (dobro mozda je to makedonac jedini tu :rofl: )...A to ako ce ga koji pandur uzeti na pik kad skuzi tko je, mos misliti... (osim ako pandur nije neki krkan), pa nisu svi pandurio krkani da se razumimo...ima onih koji ce ti reci: "zasto koji k...c kupujes travu i jos je nosas sa sobom pa pusis okolo? Lipo sadi doma i pusi među svoja 4 zida i mi ti nista necemo", riječi jednog višeg inspektora.
A i ne znam tko je to pao sa foruma pa makar da je ima i 356 biljuna vata box...nikad nitko..osim kad se u to mjesalo trece strane...a ovdje se radi o necijim radovima i duvanju.-..

Eto necu vise....zasrali coviku temu dobro :p
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
evo pukla me neka inspiracija, pa sam napravio poklon prijatelju koji je otvorio nedavno pizzeriju...

e sad...to je na 2 hamer papira 35x50 cm...znači ukupno 100x35 cm...radio sam dipi tonerima za zid, autolakom, temperama i naribo pravi sir na kraju :) enjoy and dobar tek :) ž

PIZZA TIME!

2z686ro.jpg
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
evo jos jedna afrička uz poticaj dobre dž...trebalo je bit ovako nešto (slika od neki dan), ali je ipak odlučena afrika hehehe

268206_387180628032015_183734812_n.jpg


evo je, malo loša slika al vidi se

262672_387826681300743_603683912_n.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons