Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo deco da pridodam nakon dugog vremena grow - apstinecije jedan moj novi mali projekt zvan " vlastita uporaba" ...

iam trenutno neki mali LST sa 3 nepoznate F jedinice koje ću sve medjusobno isplesti u iduća dva tjedna prije nego sto ih prebacim na cvatanje...do tad bi novi seedlingi koje ću danas postaviti na klicanje mogli biti spremni da ih prebacim sa fluo cijevi na HPS:

Znaci setup je ovo:

za vege:

4 puta FLUO Daylight 18watt sa reflektorom

Cvatanje:
250 watt hps + CT

budem ih pustio da izbije klica u vati i onda ih prebacio u jiffy...kad izbije korijen iz Jiffy van idu do berbe u 8L zemlje terra magma ili composana...moram još vidjeti...

dok budu prva dva tjedna pod FLUO imat će režim svjetla 18-6 a kad ih prebacim na cvatanje idu 12-12 skupa sa onim lst testom....

neću sad opet duljiti koliki PH - EC - VENT -TEMP blabla...to svi već znamo ili bi trebali znati....ako ne onda drugu sekciju foruma preporučujem :)

budem kad budem update slikice malo nesh napisao o klimi ako se nesh bude zapazeno deševalo...ili bude problemčića...


evo ovo je glavna glumica:

Auto Anubis

100% Autoflowering

15% THC & 550-Gram Yields
8-Weeks From Seed
Decadently Sweet with Intense Indica Effects

Auto Anubis Seeds are even stealthier than their more traditional sisters with an indoor height that lingers around the 60 cm point. When space is a premium, let Auto Anubis make life just a little sweeter with gigantic nuggs that practically bend this girl to the ground.

pozz
SM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
hvala na savjetu....ja sam ti jako oprezan stime...meni biljke radje da imaju manjak necega i krenu odozdol zutit nego vishka neceg pa novi headovi polude i ona crkava..pa vidish da u vege negnojim uopce...ovaj sad lst nisam taknuo đubrem a mislim da su bebe jako zdrave...(prosudi sam)bloom budem pokrenuo nakon tjedan dana kad vidim prve dlacice i to na pola doze od preporucenog i onda idem prema gore i tjedan 7-8 samo voda.....

btw....razmishlam o jednom pokusu i vidjet cemo kako se budu ove 5 razvijale...ako jedna bude jako granasta budem probao LST ali ne vezati koncima nego sa malim utezima na granama....uvjek kad ona naraste malo prema gore ja podebljam uteg i ona ide upet u stranu i shiri se :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
uselili :)

k1q6gk.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ako nema rupica da ima cirkulaciju vazduha u tom plasticnom inkubatoru izbusi da te ne bi snaslo nesto sto je mene prvi put :)
5/5 superiska :))
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
zato nesmijesh uvjek kupit najeftinije :p to se i meni nekad davno desilo sa klonovima hehe....ovaj ima 2 otvora gore sa kliznim vratima :)

p.s. bit će gužvanja u ormaru...sad već vidim :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jednostavno i efikasno :respect:

Potvrda za plastenik :) Ti kvalitetniji su daleko bolji. Viđam često u dučanima one jeftinjare i sve to štima, povoljno bla, bla... al ja ovakav isti imam od početka, dakle od 2009. god. i služi svrsi i dan danas :icon_wink:

I da malo udavim pitanjima :icon_lol:
Jel uvijek koristiš te jiffy tabletice? Dostupne su mi, ali nisam pokušao u njima. Koristio sam one jiffy posudice i bilo je ok, samo se brzo osuši ako ne zaštitiš nekom folijom. Kako je s ovim radit? Djeluje full jednostavno.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Bebice preselile u 25 litara zajedničkog mjesta za boravak do berbe...ovaj put mora biti tako jel nema mjesta drugačije

1ibtjq.jpg


LST onih tri nepoznatih je isto lep :)

ka1mrr.jpg



pozz
SM