Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
najs ct :)
a biljcice presadi sto prije jer jako brzu rastu, korjen takodjer... zacudio bi se :)
meni su bile u 14 danu i vec su razvile jako dobro i zakasnio sam par dana sa presadjivanjem zato su mi malo usporile itd ali nema to veze sada nego ti bi trebo pazit da se ne zapetlja korijen... :)
sretno!!

peace out!
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
sa flush sam mislio(nije flushiranje cistom vodom za izpiranje gnjoiva nego) prvi put su dobili vishe vode nego sto zemlja moze podnjeti(drugo zaljevanje) da izcuri malo u drainažu....tako da je cijela zemlja mokra i sad nece biti tjedan dana vode...dok zemlja ne izsuši opet skorz...tako postaju puno jače biljoze..nego nonstop kapati po njima...to im samo smeta....
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
znam...nisam znao kako najbolje nazvati sa jednom rijechi pa sam tu koristio.... :)

evo još malo novog equipmenta....visi na expanderima i nece biti fiksiran u boksu nego visit u zraku da vibracije koje radi ne prenosi na nesta drugo pa postane glasan i zuji ili vibrira...ovako je kao da lebdi :p hehe

29zdlck.jpg
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
jedino sto te turbine nevole ,a inije dodro za njih da kroz njih ide vreo vazduh bolje da guraju odma do CTa.ja sam isto tako napravio pa kad sam pipnuo dospela on vreo i odma sam okrenuo i uprospektu pise da da ne uvlace vreo vazduh

inace lepo izgleda nema sta!!!!!!!!!

pozz
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
tako sam i ja mislio dok ga nisam dodirno samim tim sto prolazi kroz njega greje ga opasno isto mi je neko sa foruma rekao.jadan se usijao odma sam ga skinuo al ok videces sam

sretno dalje
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo danas točno 3 tjedna:
drago mi je da još nisu počele cvatati jel mislim da sto duze traje veg budu sto mocnije tj. veće :)

ej97h2.jpg



btw: počele su lagano mirišati na zelenu tvar nalik opojne droge marihuane :p LOL
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ja osobno ne bi tako prskao po liscu, ok je pod cfl-om ali kada upalis hps bolje ne. Stvara hotspotove (poput povecala) jer koncentrira zrake u jednu tocku.

Eto da ne bi spalio lisce kasnije, inace fino napreduju
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
dobro zboriš samo ne točno...skoro točno....hot spotovi nastaju kako kazeš pod hps om....još su pod cfl..ali ni to nije bit...bit je..da biljke jako vole da ih prskash i ponekad kad treba da zaliješ...ali to radiš 5 minuta prije nego sto one idu spavati...znaci dok se lampa opet upali je ta voda davno izhlapila a u fazi vegetacije obozavaju tu vlagu...kad su veliki headovi više nespricam :)


POZZ

SM

( simuliranje prirode - šta ne? )
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Smokemashine HR je napisao(la):
... .. u fazi vegetacije obozavaju tu vlagu...kad su veliki headovi više nespricam :)
( simuliranje prirode - šta ne? )

a sta, u prirodi kada procvetaju vise ne pada kisa... ili ne bi da rizikujes pojavu budji
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
toćno to :) u prirodi znaju budjati kad puno pada kiša a u boxu budjaju jel je slabiji protok zraka nego u prirodi...pa netrebaš riskirati sa 100% simulaciom...isto kao sto ih nevreme polimi u prirodi :) netrebash uzet indoor najveci ventilator u gradu...