Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo stiglo pojačanje...i ako mi izgleda prigušnica kao da je već negdje bila prije zašarafljena vidjet ćemo dali i kako radi...dobar je model Vossloh i Schwabe.... (malo mi čudno izgleda pošto sam je u dućanu narućio)

hrejk7.jpg


vp83k9.jpg



^^to su sigurno negdje krali i skidali tko zna di po švabiji i sad se tu prodaje na balkanu lol (kao novo !?!?!?)


POZZ
SM
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Smokemashine HR je napisao(la):
dosta je manja od one od 600 sta sam imao..nadam se da manje zuji nego ona....isto bila V&SCH....kao da sam imao trafostanicu kući
Takva je i moja prigusnica kao da je bila koristena.Brijem da oni to transpotiraju zašarafljeno.Btw na zuji prigusnica nego propaljivač...
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
a zašto moja PRIG. ima 4 izlaza u odnosu na sve slikane i crtane sheme tu na vutri i drugim forumima...vidio sam iste modele ali sa 2 izlaza...zasto ja imam i uzemljenje na njoj i jos jedan ulaz na koje piše do not connect LOL
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo malo picture update...skuzio sam da mi preslabo i presporo rastu Anubisi ispod neonki i ako su ok..ali samo ok....mislio sam uzeti MH 250 watt pa ih mjenjajti sa HPS jel mi prigušnica podržava oboje ali nakraju sam se ipak odlucio za CFL 2x30watt coolwhite i 1x20 watt daylight(growlight) pošto ako želim ciklus od 6 tjedana moram nove seedlinge pre gojiti dok berba prije ima jos da cvata 2 tjedna tako da onda nemogu mjenjati Žarulje u boxu...sve ostalo ide po zadovoljstvu donekle...

pozz
SM

mm3g45.jpg


8 dana su sad stare:

t5t7w1.jpg
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
zato jel testiram samo opremu i imam 3 velike lst u boxu vec od prije a da prazan prostor iskoristim sam jos ubacio ove 5 autos ;)

let it flower hehe :)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
budem...kad se stablo malo podeblja ;) (misliš da to igra bilo kakvu ulogu jel korije raste samo prema dolje)
evo kako zasad napreduje box i kako sam si to zamislio....vegechamber iznad floweringa!


14wq35l.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Smokemashine HR je napisao(la):
... jel korije raste samo prema dolje ...!

bas zato je potrebno napuniti posude do vrha da koren ima prostora rasti na dole, al o tome se razmislja pre sadjenja... u svakom slucaju ne moze da smeta dodavanje zemlje na povrsini (kad zalivas, hranljive materije iz zemlje se spustaju dole ka korenu) plus ojacaces stablo da ti se eventualno ne prelomi
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
točno to...ako planiraš grow kao što planiram idući grow ;) tam točno znam koliko čega budem stavio i sve bude do kraja napunjeno ;) ali kao što rekoh...ovo je sve išlo na guz...nisam taj tren imao više para za zemlju a pošto su autosi bi im trebali tih 20l koje sam imao biti dovoljni...da sam imao para bila bi i posuda puna do kraja...ali pošto im je taman dovoljno nisam se dalje zamarao sa tom stavkom :) zajebavam se...i reportam malo o nekim promjenama kao sto rekoh...pravi grow budem tek na idućoj turi odradio...

pozz
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
18ti dan:
2ch0pd3.jpg


i nova igračka stigla...
35lt7yu.jpg


pozz
SM


BTW za početnike primjer: od klicanja do danas su 2 put zalivene(danas prvi put flush dobili)...