Auto Skunk (Strain hunters) i Auto Super Hash (pyramd seed) 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Pa ovi djidjimidji budovi sto sam probo su blago razocarenje,superhash cu vjerovatno skinut sutra pa cemo vidjet,al sve u svemu bolje ista nego nista... Ovom prilikom veeelika zahvala svima koji su me pratili i trpili moja pitanja i tripanja.. @Smells @Stipe @PowerSeed @komsijinmali i ostali koje nisam naveo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pomalo...tek si ih cviknuo,nema gore nego pušit firšku vutru...kako god okreneš,ne valja...ni okus ni miris...to sam tek skužio kad sam počeo vadit iz teglica vutru koja se kjura 6+ mjeseci...da se pušit nakon mjesec dana,sve prije toga hmm...nisam zadovoljan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
danas sam ih iso poskidat s grana pa ce jos dan dva da se malo u kutiji suse pa cjuring.. Imam jos jedno pitanje problem , svi su vrlo fluffy vrhovi, prozracni rijetki pa ne znam u cem je fora?? A sto se tice okusa ma lako za okus rad mi je :( a tooolko sam se veselio kvalitetnom zabijanju, jedino sto budjenje sutradan.. Uffff nema sanse..
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
nazalost danas sam tek dobio odgovor na jednom stranom forumu koji mi je pomogao pun q i zbog kojeg sam odlucio ostavit super hash jos za zivotu iako sam ga htio sasjec..
(Judging from your Pictures, it appears to me that you harvested a bit too early. The Trichomes were all still Crystal clear and it appeared that Pistils were still being developed. It also appeared that the leaves were also still being produced. I would suggest a bit more Patience in the future. Allow the plants to continue their LifeCycle a bit longer.
The classic signs of harvest time are various combinations of the following:
Lower fan leaves finally dying away, upper fan leaves beginning to tip yellow, Trichomes turning from clear to milky, even towards amber, Pistils turning amber or other Colors and for the most part not being produced anymore.)

ovako je izgledo prije zaljevanja... IMG_20150628_185218.jpg IMG_20150628_185226.jpg IMG_20150628_185233.jpg IMG_20150628_185241.jpg IMG_20150628_185302.jpg

p.S. od utorka je na 12/12
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Smells gledam ja to brate svaki dan,Al sta mi vrijedi kad mi vid ko u SASe MATICa!
St0 se mene tice nek se ova tema zatvara, od 5 skunkova je bilo 280g suwog... Super hash broji danas 92 dan i cim zemlja bude suha skidam jer mislim da vidim par amber trihmoma..A o criticalu necu vodit dnevnik.. Toolko od mene ekipa...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pohani šnicel

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Nije to zavrsen dnevnik !
Daj fotke suhoga...nekakav smoke report.Zavrsi pricu pa ide u zavrsene !
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
A prijatelju sta cu stavljat smoke report PREERANO SKINUTOG DIMA?? Meni je to goli qurac al opet ja sam stoka za dim pa nisam referenca. Mogu samo preporucit strain u referenci yielda jer kad totalni pocetnik od 5 biljki dobije 280g suhog s masu gresaka to je za preporucit..
 

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
Da si imao gdje pročitati smoke report prerano skinutog znao bi šta dobiješ ako se požuriš. Stavi smoke report sa napomenom da je prerano skinuto i da imaš visoki prag tolerancije.
Bitno je dokumentirati i pogreške, inače se stvara lažni dojam, a početnici uvijek gledaju super-uspješne runde uzgoja sa vrhovima debelim k'o noga.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Da si imao gdje pročitati smoke report prerano skinutog znao bi šta dobiješ ako se požuriš. Stavi smoke report sa napomenom da je prerano skinuto i da imaš visoki prag tolerancije.
Bitno je dokumentirati i pogreške, inače se stvara lažni dojam, a početnici uvijek gledaju super-uspješne runde uzgoja sa vrhovima debelim k'o noga.

Ma sve to 5 i stoji al ja ne znam kako vam nejde u glavu da ja jednostavno ne kuzim kad je milky kad nije, da da da gledo sam 8765slika na netu al ja s tim qurcevim kvazi mikroskopima i povecalima qurca ne kontam i ne vidim... Znam sve kad se skida i sve ostalo pa nisam ni trebo smoke report prerano ubranog.. Kom se da citat na ovom dnevniku sve pise i sve je opisano strahovi,tripanja,greske i savjeti... Smoke report dim je ok za pusit ne grize po grlu cak i bez kjuringa al kad se zapali meni je to miris ko tamjan u crkvi, rad je hmm, ja bi reko nedorecen, ono radi al fali taj head high.. Ne znam sta bi vas jos zanimalo gosp moderator...mislim da bi trebo neko relevantniji napisat smoke report.. Jer u Mom hudu se uvjek gledalo jer radi il ne radi dim.kazem radi al njije to to..Bar ne meni. Meni je ocjena od 1-5 /2,5...

Neko je trazio slike suvog eo ga IMG_20150705_000654.jpg IMG_20150705_000717_cr.jpg

Nema vise jer zbog prasaca uvjek putujem lajt i nemam nikad nista kod kuce.. Il jako malo...KAo sad..

Jos jednom Hvala svima na pomoci... KAd skinem super hash dobit cete smoke report u sekciji..
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Te nade u kjuranje i stuff polazem u super hash,mialim da sam par amber trichoma vidio,cekam da se zemlja osusi da ga mogu cepnit.. Ima jos onaj critical na cvjetanju i 2 auto bubblegum u outdooru.. ljudi zapalili ste me tolko da cu trazit poso u dinafemu.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
21.08.2012
43
104
33
jbg frende , kaj je tu je :(
nadam se da će ASH popraviti situaciju

a i siguran sam , da ćeš u novi grow krenuti bogatiji za iskustvo!!!!
zvekni 2-3 pive, zapali i nadam se će high bit dorečeniji :p
p.s.
evo i moj AX broji skoro 90 dan, bez mikroskopa sam..... ostavljam ga duže samo zbog udaranja

sretno dalje !!!
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Danas sam na 2 heda ash naso valjda mold onako kao bjela paucina gusta, pa sam te male pocapario odmah sve i stavio na susenje.. @toeto fala na zeljama al nepijem pivo.. :/ opcenito nisam neki za cugat.. vise tip za cvaknit povuc i zapalit.. :) :) Nije da ovo neradi,al kad ocekujes 50%alk teqilu a dobijes 12% borovnicku, e taj je rad.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee and toeto

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Nista to meni nema head high, al kazem pusio sam fluffy hedice.. Al ko da hash osto isto tako nedorocen, samo u 95dana valjda su svi bili vecinom milky trichomi... Jedino s cime sam stvarno zadovoljan u ovom growu je yield.. Evo i hash je dao 55g sto je po meni WooooooooooW!! ako uzmem ne uvjete greske i sve to... Hash je danas gurnut u tegle jer je u boxu s ogasenim svjetlom bilo 37C! nekidan dobio za probu kao nedovrseni lsd.. Qurac,bolji mi moj skunk.. sad se vec pitam jel sam ja toolko sjebb da me vise nista ne polupa ili?
IMG_20150708_200718.jpg IMG_20150708_200726.jpg IMG_20150708_200740.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.