Auto Skunk (Strain hunters) i Auto Super Hash (pyramd seed) 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
od ovih velikih nekih 35cm... A jack stoji u casi na 2 ruba od 18l pota,ovi autosi su imali svjetlo na pola boxa i vise(imo samo lampu u pocetku) pa se nisu tako vitoperili, izgleda mi ko da svjetlo lovi a ono iznad nje,,,,
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Biljke odlično izgledaju. Na jednom listu imaš Burn od kapljica vode, na to
obrati pažnju kod zaljevanja, da ne prskas po listovima. Koji prvi list ako visi malo
na dole je normalno. Ako koja biljka ne dobije dosta svjetla, pocni jih malo
rotirati, zamjeni jim pozicije posuda. Samo opušteno i nastavi dalje:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
joooj kako će tebi ovo uspjet...nemas gdje falit,samo je pusti da raste...i zaboravi na ovlaživače i 70+ % vlage u boxu,samo je pusti,tu i tamo zalij...lagano kreni gnojit nakon cca 20-30 dana,pola doze...pazi na ph i to je to.

neznam koje gnojivo imas no preporucio bi ti ph perfect gnojiva,bez zezeancije s ph minusom itd...

i pusti da se zemlja dobro posuši,neka biljka malo i klone (listovi),pa je zalij kvalitetno...i ne spricaj listove vodom kad krene cvjetat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: toeto

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
:) PA i pustam ju da raste ovlazivac je ugasen vec danima, radim sve kako mi kazete (ja sam vam by the book step by step tip ,zato me tu i muci sto moras proucit sta biljkama treba a nema neke sheme ono radi tako tako i tako i to je to..Ako me kuzite ) .. Sad kad sam ih zalio dodo mlo tnt, super vita,root complexa , sve pola doze nego sto pise, i da kreten nisam znao di sam ostavio ph mjerac (Zuti (dobio s njim neka 2 praha pise da se kalibrira samo s jednim!?!?i to sma kao kao u destiliranoj vodi kalibriro) neki ebay kupio) pa sam zalio s vodom takvom kakva je... Hesi start paket imam..

E da stigo mi danas EC mjerac sad moram guglat forum za sta mi je to.. :D
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Stigo mi danas PH mjerac zemlje...E sad imam pitanje (na forumu nisam naso),koje vrijednosti meni trebaju??
Nebi vjerovali ne pise iza u tablici kolko je za travu optimalna ph vrijednost i kolka mora bit vlaga..:D
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
ja sam imao frisku novu zemlju,ph 6.0,zalio vodom ph 6.5 i taj smjesni kineski stapic/mjerac zemlje je pokazao ph 8 zemlje - nemoguce...da je stvarno bilo tako luznato nebi mi biljka tako dobro napredovala...tako da te carobne stapice iz kine ne ubadam vise u zemlju.ne opterecuj se
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ja sam imao frisku novu zemlju,ph 6.0,zalio vodom ph 6.5 i taj smjesni kineski stapic/mjerac zemlje je pokazao ph 8 zemlje - nemoguce...da je stvarno bilo tako luznato nebi mi biljka tako dobro napredovala...tako da te carobne stapice iz kine ne ubadam vise u zemlju.ne opterecuj se

e ***** ga sad.. ja bas mislio da ce mi to malo pomoc.. Jos sam htio pitat dal da sljedece zaljevanje nastimavam na 5,5 ph tako da se smanji ph zemlje.. i ti me sad ubi..
 
21.08.2012
43
104
33
frende sretno sa ASH!!!
prije 2 godine sam imao indoor ASH, i na moju žalost dobio sam jako jako malo, a eto kopajući po forumu vidjeh da se i drugi nisu usrećili sortom :(
cca 20gr max
sretno i pratim te :p
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
frende sretno sa ASH!!!
prije 2 godine sam imao indoor ASH, i na moju žalost dobio sam jako jako malo, a eto kopajući po forumu vidjeh da se i drugi nisu usrećili sortom :(
cca 20gr max
sretno i pratim te :p
ne znači da će i on proć tako loše jer sam ja dobio 10x vise od 20gr :p kvaliteta me najviše zanima,za moje potrebe bi i tih 20gr bilo dosta:bocni::

diskobaja ti si pokupovao sve sto ima veze s growanjem od tih tehnikalija:clap:::D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
10.04.2015
35
33
18
48
samo nemoj preteranoda im titras,i ako imas mentora i ako nemas samo jednog sledi,da ti nebude zbrke u glavii sretno
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Smells misao vodilja mi je bila ako cu nesto radit nek to napravim kako valja,a bez alata nema zanata..Zato i jesam mozda nekad malo naporan jer sam cjelog sebe ulozio u to,a sama pomisao da bi mogo imat nesto sto sam Ja uzgojio i sto valja me raduje ko malo dijete..
@ zoro imam jednom pm neslusluzbenog mentora i jos par ljudi smorim na pm.. Ako su savjeti kontradiktorni onda idem zlatnom sredinom,a i imam jedno jockera uzivo pa i on nekad pomogne... Hvala svima na podrsci ,ekipa ste do yaya i vio bi vas sve pocastit u slucaju happy enda..
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
definitivno me oduševljavate gospodine discokobaja u vašem napretku rada i truda, ovo polugodište vam je išlo od ruke i zavaršava sa 5 .Sljedeća dva mjeseca ćekaju vas još ljepši dojmovi koji će urodit plodom i sjajem vaših oćiju kroz druge dimenzije.pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.