AutoBlueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
e ovako hvala na savjetu ivach

Spree brate a to sam sklepo u 2 sata :D sam i tak da mi se nije dalo vise vaditt vent kad sam skonto da sam prvo trebo bojat :D

Metalmaniac ja sam uzeo auto bas zato sto mi je prvi puta i to sam stavio 2 sjemena jedno sam ostavio na ove dvije cu se ucit...nadam se da ce ispast dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma samo guraj,bit će to super :)

Ako zagusti sa temperaturom,vjerojarno ćeš odje*** ovaj i napravit veći box :D vjeruj mi, govorim iz iskustva xD

Rep+ za trud ;)

PS:
Pokušaj napravit neku šemu da ti nekakav ventilator (dovoljan je i PC vent 80mm) piri ispod žarulje prema izlaznom ventu,ili još bolje, probaj neku cijev ventilacijsku namontirat na izlazni vent i stavit ju da ti bude ćim bliže žarulji i naravno, opet PC vent da piri prema cijevi ispod žarulje :) Kužiš što želim reći!?

Pozz :)
 
05.08.2011
17
15
0
38
evo da se ija malo ukljucim prvo pohvale za trud a onda mala kritika za zemlju "tera magma" ili "composana"provjereno,pouzdano i ucinkovito.a sto se tice hps-ice pravi veci box inace si u problemima.pozdrav i samo teraj:)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ja mislim da ako ima u zg-u ima i u osjeku.......trgovacki centri tipa Bau****.....pozz
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
e ovako ljudi iam pitanje biljcice su stare 4 dana sad me zanima kad bi ih trebo iz case presadit u kalice i jel bi bilo dovoljno 4 litre kalic??
 
05.08.2011
17
15
0
38
u tim malim posudama bi trebale imati dovoljno hrane za dva tjedna.tek onda presadivanje u vece posude i naravno sto vece to bolje.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....nemas potrebe za vecim posudama od 5l jer je to automatic i njemu veca posuda netreba......i nemoj puno presadivat jer sam cuo da to automatici nevole bas......
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
ewo oavako ljudi zbog sigurnosti moje i sigurnosti njih dvije moro sam ih ovakve male prebacit u vece kalice..Najme putujem 12 dana van drzave a sam ih zalio posteno u velikim kalicima jer u malim ih nebi imo ko zaljevat 1. Kalic je od 3 litre 2 od 2.5 L ...stare su 6 dana jedna je ljepo napredovala druga malo slabije ....e sad drugu kad sam presađivo vadio iz case van casu sam odrezo i uz malo moje nespretnosti raspala mi se zemlja i ostala je biljcica i u malo zemlje sad neznam jesam pokido korijen procepro sma malo po toj zemlji i nisam bas skuzio dlacice korijena ili nesto slicno...Pa vidjet cu ujutro ako prezivi noc onda je ok...Sad ako imate kaki savjet recite...I da unaprijed se ispricavam sluke su mutne neznam ni ja zasto :D3L ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Biljke su male i njima bi to bilo dosta vode ali zemlja ko' zemlja...osušit će se.Ne bi ti bilo zgoreg ako imaš vremena otići do bau hausa i kupiti one keramičke šiljke sa crijevima za navodnjavanje.Nije skupo...a problem bi ti bio rješen.12 dana je poprilično dugo,mislim...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Postoji priručno...flaša sa izbušenim čepom naopako i lagano zabodena u zemlju.Sa rupom na dnu tako da voda može lagano iskapat.To probaj napraviti i naštimat tako da lagano iscuri dok si odsutan.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
e hvala ti nadam se da cu imat sta vidit kad se vratim :D ...posjecivat cu foram preko neceg...a kad se vrnem nadam se da porast
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
evo me na putu pa je dosadno na lptopu iam 2 slike pa da stavim znaci stare su 6 dana jednoj su se ona prva dva lista posusuila pa molim savjet neki al ova dva izgledaju zdravohttp://imageshack.us/photo/my-images/846/bild7441.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/199/bild7541.jpg/