AutoMazar - 200W CFL by D@ni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2014
136
96
43
ma taj mazar je prava sortica nema sta,
cini mi se da bi i wappa trebala bit slicnog izgleda/velicine :D
mislim da se sve cvrsce odlucujem nekako za te dvije sorte za ovu godinu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
ma taj mazar je prava sortica nema sta
Je, ja sam za sada odusevljen s njim, a uzeo sam ga kad sam prvi put narucivo sjeme dok jos nisam imo pojma o nicem, 3 sorte sam bio kao izabro i ostalo mi jos love, a u meduvremenu sam se bio rego ovdje na forum i vidio ime naseg @mazar -a i vidim tamo u trgovini automazar i odaberem njega hehe i eto tako sam ja doso do ovih cudovista u boxu.

Vlaga mi je bila opet preko 70% pa sam odlucio veceras stavit blauberg da ne izazivam bas srecu sad na kraju :) i jos uvijek mi je nevjerovatno kolko se malo cuje pa evo jedan kratki video s njim i mazarcicima:

 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
@No Joke 68. je dan, znam i meni se cini duugo, kad je bio prvi mjesec al vegetacija je bila preko 40 dana pa se oduzilo..

@VenloNL jutros je vlaga bila 52%, to je ormar box i nema bas puno rupica za pasivni upuh, mislim da bi bilo puno bolje kad bi imo vece, a ne zelim ga busit jer ne planiram vise u njemu growat tako da ne mogu tocno reci al vidjet cemo jos. Onaj odvlazivac sam izbacio prije dva tjedna jer nema bas neke velike razlike s njim i bez njega, samo mi se sve osjetilo po lavandi. Mene najvise hebe zasto vlaga toliko varira, aj kad zalijem pa mi je logicno da je i vlaga veca, al nezz recimo prosli tjedan prije zalijevanja sve suho ko barut a vlaga mi bila 75%, sutradan vlaga 55% a zalio...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ovih dana vlaga varira vani dosta,baš pratim ... kretala se od 40 - preko 60 % pa se vjerovatno to prenosi i kod tebe u ormar,nema drugog objašnjenja
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Meni se tih 68 dana cvata čini zbilja previše, bez obzira što je vega bila preko 40 dana. Trebaš ti capnit komadić pa probati ako nemaš mikroskop, da nebi bilo kasnije nismo znali. Je da ne izgledaju da su još za berbu ali sumnjam i da može to ići bolje pod CFL-om. Samo pazi da ti ne prezri, ako ti se to desi ode mast u propast.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Treba uzet u obzir da je pod CFL,tu definitivno vrijede druga pravila...za sortu koja cvjeta 60 dana slobodno zaokruzi 80 pod cfl...slabo penetrira to svjetlo zato i jesu svi vrhovi dosta mrsavi čiji god dnevnik pogledaš...jednostavno puno sporiji metabolizam...

Baš sam malo pratio par CFL dnevnika i kod svih ista priča...

Listovi su prilično zeleni trebalo bi pogledat trichome jer biljka po listovima ne djeluje da je pri kraju :)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Stanje je sljedece:
Na topiranoj ima gdje koji smedi, za dva,tri dana ce bit suha pa cu napravit flush i kad se osusi ide pod noz, znaci jos nekih 8-9 dana..
Na supertopiranoj su vecinom mlijecni.
Na normalnoj su negdje pola pola mlijecni prozirni.

Bizzzo svjetlo je na 5cm ravnam ga po topiranoj ;)
Vlaga je 46% :)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
D@ni prekrasno je zavirit u tvoj dnevnik. Svaka cast drug jos malo i gozba te ceka!! :skot:::makaze::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni
29.10.2014
57
101
33
bravo dani, pratim tvoj cfl grow, i moram reci svaka cast!!De mi samo reci dali su ti biljke u cvatanju jos sta narasale u visinu posle mjesc dana? dali mozda znas od prilike kad su stale da rastu? imam isto cfl od 250w, i moje nikako da se raztegnu, a vec su 37. dan cvatanja..izvini sto ti brljam dnevnik,sa vakim pitanjima, moze na pvt odgovor. Uzivaj!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni