AutoMazar - 200W CFL by D@ni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Dani, ako ti ovo ne bude spustilo vlagu kako treba, imaš u dm-u 'ceresit aero 360' košta ti cca 13€, vrhunski radi svoj posao. Šteta bi bilo da ti plijesan s*ebe trud :)

p.s super biljoze ;)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
ma ja mislim da on nas mulja,samo kad slika stavi cfl
je Himalayan provalio si me, 250w bloom
Untitled-1.jpg
ma samo da se pofalim :D to je za sljedeci grow

Vec je ta cflka odradila jedan grow, je da su bile upola manje biljke od ovih al ispratit ce ona i ove u tegle..

Vlaga mi se sad krece izmedu 55-70% i imo sam ovaj Bison za vlagu i prosli grow, a ja uvjeren da je bio Ceresit :fuck: ali stvar je u tome da sam onda bio grijo prostoriju, a sad ne pa je zato vlaga veca...
 
29.10.2014
57
101
33
Buraz odlicno ti pice ove cure, ovo cu da pratim,posto i sam radim sa cfl-kom, i vidim da imas vec jedan grow za sobom, koji si isto super sredio!:) Aj sretno do kraja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Mikroskop kaze kupi me :D po mojoj nekoj procijeni 2-3 tjedna, kako koja. U planu je bilo probat napravit malo ulja za kremu pa sam mislio ostavit sto duze, a sad nezz ni sam sta cu jer sam lovu investiro u blauberg ;) a i mislim da ce biti dosta dana razlike izmedu skidanja pa nemam pojma sta cu sad na kraju...
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
@Stipe savjetnik :)

@cocoxxx toplije je vrijeme pa mi je vlaga manja, mislim da cu uspijet izgurat do kraja bez problema, a i imam sad spremnu ventilaciju ako bas bude potrebno...

isprobo sam blauberg, super stroj i ono sto me iznenadilo je da je dosta tih, tisi je od onog ventilatora sa stipaljkom..
malo sam se informiro oko pravljenja ulja, mislio sam da je pozeljno sto prije pravit ulje kad se biljke skinu al moze se i nakon par mjeseci tako da onda mozda i budem radio ulje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe