HID/HPS Ayahuasca Purple, Cookie's Kush, Blue Cheese - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
A da moras flusat ne bi ti htio bit u kozi
nema vise flusha. na vrijeme zatvorim butigu i nema vise hrane :) al inace da, otegnem jaja dok to simo tamo 100kg :D
verovatno i za nos
jos nista :) samo cheese ima taj neki svoj mekani miris, ko bc auto sto sam imao. ck i ap su za sada odorless :)
Kolika ti je prosečna temp kod vrhova na tih 600+w?
dok nisam maknuo mrezicu sa ispuha (sa fasade vani) je bilo oko 30-31, sad je 25-27. kad je ugaseno sve oce past na 16-18.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dan 78 ukupno
Dan 48 na 12/12
6. tjedan cvjetanja

Hello Vutra :) Stanje odlicno i dalje. Izgleda da ce AP prva zavrsit kako je krenula. CK mrvu osjetljiv na previse svjetla, gnojiva mu ne treba puno. BC ogladnio, tako da mozda dobije malo jacu dozu slijedeci put. I dalje su sve na puna-pola rezimu.

Ayahuasca Purple
ap1.JPG ap2.JPG ap3.jpg ap4.JPG


Cookies Kush
ck1.JPG ck2.jpg ck3.JPG ck4.JPG


Blue Cheese
bc1.JPG bc2.JPG


Sve
sve1.jpg
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Reko ja bice interesantna jesen, ali evo od sutra ide zima a kod nasheg zanatlija , ruze cvetaju bravo legendo!! Izlog popunjen kao i uvek streinovi su tiptop bice finish odlican.:spliff::thumb::clap:::clap:::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ja imam jedno drugo pitanje malo van growa. Daj mi reci cija je ono stvar na prvoj stranici dnevnika???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ak ovo neko skuži dobro je
ja kuzim :D heheh. ma nema veze. ispalo je i ovo ok.
Imam osjecaj da ti je ayah favorite :respect:
yep :) bio mi je cookies dok nisam vidio ayu u cvjetanju
Stipe dali ti ovaj vent na samom pocetku udara u biljke bas pod tim kutem?Znaci direktno od gore u vrhove?
nije okrenut tak kak je na slici. to kad otvorim vrata se pomakne. inace mlati prema cookies-u(biljka gore lijevo). da da, samo vrh krosnje hladim sa oba venta. bilo bi mi idealno da imam 4 ova stolna ili barem 2 ova vodoravna.
Ja imam jedno drugo pitanje malo van growa. Daj mi reci cija je ono stvar na prvoj stranici dnevnika???
novi album california sunshine (festival of life). a stvar je After Wave.....................................wave after wave after wave after wave..... poslusaj :)
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Cuo sam za njega (DJ Miko), ali ga nisam nikada previse slusao. Poslusao sam album i moram priznati da lik producira jako lijep old school goa trance, a ova stvar mi je narocito zapala u uho...
Trance for nations... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe