Bagseed 8x20W CFL prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
a ja sam mislio u smedjima i zavrsita. pase mi tako sve po dimenzijama.
i jednu bilku onda presadim van
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
43. dan

prvo najmanja

to je ona koja je u pocetku izasla bez listova, prvi koji su izasli su deformirani ali noviji izgledaju pravilno. Takodjer ova nekako najsporije raste.


sljedeca je isto stara kao i ova najmanja.


ovdje sam ju prekjucer rezal


ovu sam takodjer rezal



evo ih redom po velicini


druga najstarija, nju nisam rezal a neznam jel mi je sad prekasno



i naravno za kraj najstarija



mjesto gdje je rezana

vec i na prijasnjim slikama se vidjelo svjetlo zeleno na rubovima listova. nakon sto sam presadil u vecu teglu neko vrijeme se prosirivalo ali zadnjih par dana izgleda da je prestalo.


Na zemlji pise da se bi se nakon 4-6 tjedan trebala zemlja ponovno pognojit. Jel to obavezno i ako je s cim da pognojim?

 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ti svetlo zeleni listovi na najstarijoj biljci ti je najverovatnije manjak magnezijuma,ali posto si presadio,i nema daljeg sirenja to bi trebalo biti ok...
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
u ovaj ponedeljak sam prebacio svijetlo na 12/12. danas je evo peti dan nakon promjene, ova najstarija i ona druga najstarija mi se cini da su zenske. Nisam 100% siguran ali vidi se na nekoliko cvorista da su izasli za sada skroz male neke izrasline iz kojih izlaze tanke niti ko konac. Osim toga, biljke su ocekivano pocele rast u visinu. Mozda je jos rano za cvijetanje ali najveca je (u ponedeljak) dosla na pola visine izmedju zemlje i svijetla a nebi bas riskirao.

zadovoljan sam kako se razgranala. :)
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Te niti kao konac su "pistile" i to je znak da su žemskog roda :ridinghorse: to se i tražilo valjda..... samo naprijed ide to fino.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ljepo izgleda svaka cast,sam jedino je lose sto te grane na internodama nije bas isteralo samo grane glavne su isterane,u cvijetanju ces imat tih par glavnih hedova a nize samo popcorne,hbga kad je u pitanju CFL ali bome ljepo izgleda i pod CFLom.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
hvala


posto sam dosad radio bez dodavanja gnojiva i slicnog, pitam se dali bi mi bilo pametno da ipak dodam nesto. jedini problem je sto neznam sto da dodam. ako neko mozda zna za neki konkretni proizvod a da se moze u hrvatskoj kupiti bio bi mu zahvalan. ili ako ne to onda barem da me usmjeriti sta da trazim u ducanu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
ženka 100% cestitam :D

mozes poceti gnojiti uzmi plantelu cvijet,,,,cijenovno je okej a i hvaljena je na forumu, i samo po propisanim dozama
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
sljedece po velicini mi se cini kao muska





znaci u pitanju je izraslina kuglastog oblika bez ikakvih niti, prisutna je vec 4-5 dana i jako sporo raste. osim te sa slike , jos je samo jedna takva izraslina na cijeloj biljci.

Sama biljka ima trokutast oblik s tim da je sira prema gore. listovi imaju relativno nepravilan raspored zilica i malo "zubaca" po jednom ogranku(ogranci su siroki), sto je sve potpuna suprotnost od ove za koju vec pouzdano znam da je zenska no posto je to moj prvi grow bolje da pitam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
ah ajde da je jedna muska, vec je postalo tijesno u boxu. Imam jos jednu sa skoro identicnim fenotipom ali jos nista od cvijeta pa pretpostavljam da mi je realno za ocekivat da je i ta muska. Sto sam jos primjetio te dvije imaju dosta intenzivan miris.

Jos je jedna mala biljka, ta pak po fenotipu je bliza ovoj zenskoj ali ima miris. Taj je najmladja i nista jos od znakova spola.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
prilicno sam siguran da imam problem sa nametnicima.

u pitanju su nekakve skroz male bjele zivotinjice velicine manje od zrna rize. bjele su boje i jako jako brzo se krecu, a krecu se kad malo po zemlji zarujem. Takodjer sam primjetio da se u boxu pojavile musice i prilicno sam siguran da su ti bjeli kukci licinke tih musica jer sam tako nesto jos prije procitao o takvim nekim nametnicima. Trenutno je zahvacena samo jedna biljka i to ova najstarija kojoj su se lagano stariji listovi poceli venut.

molim ako sto prije mozete reci s cim da ih se rjesim hvala
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
ne, ne izgledaju tako i nema ih tako mnogo. kad malo procackam izadje na povrsinu jedan dva samo(ovako dok samo gledam teglu nista se ne vidi) i izgledaju vise kao kukci neki izduzeni. A i sumnjam da su dobri, kazem doljnje lisce vene i susi se polako i to sve vise prelazi i na novije gornje listove. A zaljevam ih redovito, pustim da se zemlja osusi prije ponovnog zaljevanja i koristim plantela cvet. hmmmm
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
normalno je da se donji listovi suse u ovom periodu growa ja mislim... mada sacekaj nekog iskusnijeg

ps: daj neki update da vidimo devojcice..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.