Bagseed 8x20W CFL prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
postao sam prije u vezi nekih pitanja i tako ali posto mi se cini da cu s vremenom imat sve vise pitanja bolje da ovorim dnevnik

Ovo je moj prvi grow

GROWBOX

52cm x 60cm x 100cm drveni. Na vrhu 8 x 20W CFL ( 4x6500K + 4x2700K )

Biljka je prvih 6 dana bila IZVAN ikakvog growboxa, stavljena u teglu i iznad tegle 3 20w cfl zarulje. Za vrijeme tog perioda biljka se ocekivano podosta izduzila i 6. dan se pocela savijati pod vlastitom tezinom. 7. dan napokon zavrsavam izradnju growboxa i selim je unutra, podvezujem ju improvizirano i sad se izravnala a i prestala je prekomjerno rasti u visinu. Evo trenutno je 8. dan od kad je biljka nikla iz zemlje.



trenutno je samo jedna biljka ali planiram ih jos dvije stavit cim mi sjemenke proklijaju
prvo konkretno pitanje je kad da ju presadim u vecu teglu?
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Približi svijetlo,za sad! Sretno! :read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
dodaj zemlje do vrha, svjetlo im priblizi inace ce ti se opet savit pod svojom tezinom, a u vecu teglu presadi kad listovi prerastu rub posude, jel to ostaje u tom growboxu il je to samo vega za pred out?? poz i sretno
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Pošto vidim da je ormarić u pitanju ukucaj eksere sa strane ili uzmi ušrafi kukice više njih na različitim visinama uzmi neku ploču i neka ti bude polica i posle kako biljka raste samo menjaš visinu. Boks izgleda jako uredno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Veći kalj, više zemlje, biljku na 5 cm od lampi i nema izduživanja. Simpa box :thumb: .
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Imaš dobar box,dobio si dobre savjete,sad samo to primjeni i biti će biljčice sretne i zdrave.Sretan grow!
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
update,

biljka je sad stara 16 dana, zadovoljan sam kako izgleda, stablljika se uspravila i ojacala, raste uglavnom u sirini u mnozi joj se broj listova.


druga biljka je jos u ranoj fazi


treca i cetverta su tek prvi dan od kad su proklijale


peta je takodjer prvi dan, ali cudno, osim dva ona kvazi lista, ne vide se nikakvi zaceci prvog para listova.


znam da je 5 mozda malo previse i da ce mi bit mali problem dok ce trebat najstariju na cvjetanje prebacit, ali mislim da definitivno nije neizvedivo :)
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Sve je uživotu moguće,al gledaj da budu sve "stane" zadovoljene!

:family1:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ova zadnja slika sto imas ti je biljka izasla bez rasta,imas samo kotidelone,to se meni znalo dogadat,To se desi ako je u pitanju stvarno lose sjeme a vjerovatno ima jos faktora za taj deformitet.Mozes je bacit :(
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
21. dan





mislim da je vrijeme da napravim topping(ili fiming) kako god se to zvalo. Citao sam nesto po netu o tome, ali bolje da pitam prije nego sto ista cvaknem.

Znaci na gornjem rastu, neznam dali da rezem gdje je crveno i plavo ili samo plavo(vidi slike)



ostalo,
druga najstarija

ostale jos u ranoj fazi pa nisam ni slikao

Sto se tice ove koja je nikla bez listova, pjavili su se listovi ali su stvarno mali siroki i kratki(lagano vec pusti i drugu garnituru). Iskreno meni cak izgleda ko da ima neki kromosomski poremecaj, poduplanu garnituru ili nesto lol :D al neka pustit cu je da raste dokle ide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.