Bagseed 8x20W CFL prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
69.dan

najmlada




druga najmlada
ova je jako narasla u visinu i dosla je skroz blizu zarulja i cini mi se da se zbog toga gornji listovi uvijaju dalje od topline. nazalost nemogu nista napraviti, podvezao sam koliko se dalo ali u boxu jednostavno nema mjesta. sad mi je zao sto na njoj nisam radio toping. Izgleda da je ta neka sativa. vecina listova ima 9 tankih clanaka s dosta prostora izmedju
ja cu ju pustit pa sta bude bude







najstarija
ima dosta podjednako velikih cvijetova, takodjer ima jos dosta prostora za rast u visinu







 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
danas evo 23. dan od kad su se prve one pistile pojavile na ovoj najstarijoj. gnojio sam ju zasad samo jedanput i to prosle srijede sa plantela cvet po propisanoj dozi kako pise na pakiranju.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
77. dan (29.cvijetanja)

Moram priznat da odkad sam bacio na cvijetanje ponekad mi se znalo dogoditi da zaboravim ugasit svijetlo i sjetim se tek sat dva poslje. znam da to nije pohvalno i da je mozda uzrok malo usporenog rasta (bar se meni tako cini za 29-ti dan cvijetanja) ali u zadnje vrijeme striktno pazim i nadam se da nece bit poteskoca.





za dvije sam prilicno siguran da su sative ili barem sativa dominantne.
ova najvisa se izduzila preko 200% sigurno odkad sam je na cvijetanje bacio i sad prakticki ne stane u box kako treba









najstarija je pak totalno suprotnost od ove dvije









indica mi pije puno vode, moram ju zaljevat svaki drugi dan. sative nisam primjetio da traze vise vode nego sto su trebale u vegetaciji.
jednom tjedno dodajem plantelu cvet.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a gde/sta planiras sa tom visokom, vidis da vec udra gore. ispod ove nize podmetni nesto da bude blize lampama
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
neznam stvarno sta bi s tom visokom, nemam gde s njom. mislim da cu ju ostavit ovako pa sta bude bude. bitno da je prestala rasti, stagnira vec zadnjih tjedan dana u visinu
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
87.dan, 39. cvijetanja

znaači ovako







ovo je dakle cvijet od ove grmolike najstarije, cvijetovi mozda nisu neki ogromni ali jako mi se svidja kako izgledaju :D, sad neznam kad da ih uberem. Na internetu kaze da gledam one tricrome ili kako se vec zovu, da gledam kad postanu mutni ili kad pocnu smedjiti. meni zasad jos uvijek izgledaju bijelo a prozirnost mi je tesko utvrdit jer jedinu pomoc koju imam je neko slabo povecalo kinesko





zatim, na ovoj najstarijoj indiki sam tijekom zaljevanja primjetio ove kukce u onoj posudi za visak vode

sve sam ih potamanio ali cisto sumnjam da je problem gotov...
malo sam istrazio i googlao i mislim da je rijec o "Gnats", pa ako mi mozete neki pesticidi ili nesto tako preporucit da ih se rjesim. nemora biti kupovno, moze i neki domaci recept za taj problem :)

hvala
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ova zadnja fotka od biljke mi je fantasticna,jako ljepa biljka,po meni prava medicina za bagseed.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
hvala,

ali nazalost danas sam nasao novog nametnika,



zna mozda tko sto bi to moglo biti?
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ufaćaj ga pa s njim na tavu jbg. :rofl: samo nedaj da se :smileysex:

Naravno da ćeš ga "valjda" utamaniti......
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
nazvao sam ga mirko i sprijateljio se s njim :D :D

94.dan 46.cvjetanje
salu na stranu, sad sam siguran da imam problem sa "fungus gnats"
http://www.cubecap.ca/facts/reports/tamu/uc028-1.jpg
tako da bi ih trebalo sustavno rjesavat no ne znam dali mi se to uopce vise isplati jer kolko se sjecam imao sam ih skoro pa od pocetka i nisu neku preveliku stetu napravili(koliko vidim). Takodjer sad sam vec pri kraju i cini mi se da bi berba mogla biti za tjedan-dva a neznam kakav bi utjecaj imali pesticidi na urod u ovoj fazi.

 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
haha hvala :)
ne muvam se po forumu da zna ko to kaze, al imam frenda koji je uzgajao 2 biljke sa 3 20W cfl-ke i jucer sam bas njegovo vario i pre brutalna je stvar :D , stvarno sam nestrpljiv da uberem svoje, al necu zurit prisilit cu se jos malo na cekanje :D
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
negdje sam pročitao da se zadnjih par tjedana cvjetanja biljkama ne daje nikakvo gnojivo, ja svojim daje jednom tjedno plantelu cvet po propisanoj kolicina na ambalazi pa me zanima jel da prestanem sad ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.