Balkonska avantura s Buhtlicom - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
ovo je tek pocelo da cveta, nece skoro, minimum 60 dana a
mozes da kazes kolko je na 12/12 i to inace biljka je lepa i
bujna :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaja
23.02.2008
1.048
1.455
188
a pa onda izvini, nisam sve lepo procitao, cvetanje pocinje ovih dana, tebi je
mozda i ranije pocela da cveta, ne vidim na slikama bas dobro dal cveta al racunaj da pre 25 septembra to nece biti gotovo
i to sam reko okvirno, najbolje ti je da uzmes mikroskop i vidis stanje trihoma,
oni ce ti najbolje reci kad da skidas..
 
18.01.2011
35
17
8
43
Nadao sam se da će biti prije gotova, ali ako treba još čekati nije problem (kad se već toliko dugo zamaram s njome) :)
Nego, je li mogu sada "rokati" s gnojivom za cvijetanje?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne vidim na slikama dobro, jel pocela da cveta i kad, ako jeste mozes da gruvas
hranu. indike cvetaju oko 60 dana a sative neke i preko 100, listovi
vuku na sativu mada ne mora znaciti, tesko da ces pre 25og skinuti to,
naravno mozes al to nece biti zrelo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
jaja je napisao(la):
...
Može li mi netko iskusniji reći koliko još druženja imam s ovom biljkom prije berbe...
tek je pocela da cveta (nadam se, posto se na fotkama ne vidi bas najbolje) racunaj bar dva meseca do harvesta, dakle tokom prve polovine oktobra, kao u najvecem broju slucajeva klasican outdoor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaja
18.01.2011
35
17
8
43
U redu, a koliko teoretski se može dobiti od ovakve biljke (znam da je glupo pitanje, ali čisto me interesira pošto mi je prvi puta :) )?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne volim da teoretisem, da sam to hteo u startu bih ti odgovorio al vidis da sam to preskocio, kad skines znaces koliko si dobio, nemoj biti opterecen gramazom neg gledaj da grow isfuras do kraja uz maximalnu paznju koju mozes pruziti biljci... kakve veze uopste ima gramaza, jel se spremas za prodaju, tamo znam da su bitne gramaze, bitnije neg kvalitet
 
18.01.2011
35
17
8
43
Ma kakva prodaja :D Ovo i radim samo zato da se na neko vrijeme riješim zajebancije oko nabave :)
Čisto me interesira koliko bi teoretski mogao dobiti od ove biljke da se mogu početi unaprijed veseliti (naravno, odraditi ću je do kraja po psu). Njubarsko pitanje, ali što možeš kad sam njubara :rofl:
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Ako nisi gnojio sintetikom u vegi, vidi da nabavis neko prirodno djubrivo za cvetanje, vredi.... I ostavi sto vise mozes u cvetanju, isplati se.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
jaja je napisao(la):
...
Čisto me interesira koliko bi teoretski mogao dobiti od ove biljke da se mogu početi unaprijed veseliti (naravno, odraditi ću je do kraja po psu). Njubarsko pitanje, ali što možeš kad sam njubara :rofl:

ekipa ovde ne voli da se igra vraca-pogadjaca, sta imas od toga da ti neko kaze teoretski npr. od 0 do 250gr... zavrsi ti grow kako treba pa se onda veseli, unapred nista u ovm hobiju drug
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaja and KneleBGD
18.01.2011
35
17
8
43
Update:
Evo, i mi smo polagano ušli u cvijetanje. Dlačice su se pojavile prije nekih tjedan tjedan i pol dana i sve to lijepo zgleda. Pošto nisam radio nikakve treninge niti se išta igrao s biljkom imati ću milijon budova, ali ne smeta :)
Počeo sam gnojiti s gnojivom za cvijetanje dva puta na tjedan u dvije litre vode (znači, dva čepa u dvije litre vode u ponedjeljak i subotu ).
Evo, to bi bilo to.
A sad slijedi par (loših) sličica kao uvijek :)
q0RbmyK.jpg

FNk9QLX.jpg

Yc157VW.jpg