Bavite li se sportom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bavite li se sportom?

  • Da

    Votes: 44 19,1%
  • Ne

    Votes: 100 43,5%
  • Povremeno

    Votes: 86 37,4%

  • Total voters
    230

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
kao sto neko rece, sta je sport?
ja se ne bavim nicim profesionalno, ali smatram da sam aktivan, narocito u lijenosti... inace uzivam da vozim biciklo, i to skoro svaki dan nekih 20-30km, ponekad trcim, neredovno idem u teretanu cisto da dobijem upale jel mi je to prejeben trip kad se napusim, pa pocnes osjecati sve misice, ma jebenica... sad planiram i da pocnem da plivam...
al opet najvise volim da lezim i uzivam ganju.... ejss....
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Vezbanje definitivno! Ja vezbam vec 8 godina (od toga 3 teretana on-off, ostalo zgibovi, propadi, trcanje) i nemogu da zamislim zivot bez kondicije. Jednostavno se osecam skenjano kada prodje nedelju dana, a da nisam trenirao. To je droga najgora! Rispekt svim "navucenim" vezbacima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dizzeeland

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
treba biti poseban mazohisticki tip pa "muciti" sebe sa tolikim naporima (vezbanjem) na duze staze... Verovatno zato malo njih i istraje u tome. Ima tu neki prag, kada se predje neko vreme da bi se doslo do zadovoljstva u svemu tome. E sad, to se nevidi odmah vec posle godinu (manje-vise) dana i tu dosta njih odustane... Naravno, nemora biti tako ali koliko sam ja primetio...
Sto se tice vutre tu je sve relativno od osobe do osobe, opet cini mi se da ti napori koje treba uloziti u vezbanje nisu bas "izdrzljivi" pod uticajem... Tada su prioriteti drugaciji i tesko je odrzati motivaciju...
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
igram košarku, barem dvaput tjedno ak imam vremena i ak mi se da, stolni tenis uvijek kad sam u prilici i nogomet ponekad
 
03.05.2007
21
3
0
36
e bez nekog sporta nije normalno. bar da se istrcis. mora covek negde izbaciti negativnu energiju... najbolje je kroz sport...
 

Universal Intersphere

Banned
Banovan
31.05.2008
10
0
0
38
U zdravom telu,zdrav duh:sun2:...par godina sam trenirao ful-kontakt,ali sam prekinuo zbog stare,mnogo se nervirala...pa sam krenuo sa plivanjem i tu se zadrzao 8 godina.I sada trenutno jedrenje na dasci(windsurf)...,a da ne zaboravim i bocanje sa matorcima u parku i kartanje(brishkule i poker......Eto to su neki moji zachini zivota(spice of life...):thumb:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Snowboard 10 godina,najjaci sport.Teretana uglavnom od septembra do decembra,pauza 2 meseca za zimovanje,pa onda opet do kraja juna.Pauza do septembra i onda sve iz pocetka.