Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
očito ne:thumb:...a i šta nije da automatici završe za nešto više od 2 mj.? Btw. prije presađivanja je imala start u boxu (10 dana/0-24 samo svijetlo)...rasla je naprednije i brže od Critical kusha koji je također još u boxu:kafa:
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Nisam još, ali danas popodne idem ponovno...ponijet ću i mikroskop pa javim::listomahanje::
Nego...može par prijedloga iskusnijih...planirao sam prevesti to autom, nakon što:makaze:...nakrcam auto raznim drugim predmetima/stvarima, a urod zatrpam među njih:D...također sam mislio rezati po redu...granu, po granu...te ih lagano spremam u neku veću vreću za smeće ili čak bolje u one kartonske/papirnate vreće...da li je tako ok, valjda im neće biti ništa 20 - 30 min. u tim vrećama? isto tako, kada odrezem sve vrhove/grane, ovaj donji ostatak biljke čupam sa korijenom, te ga također spremam u zasebnu vreću?? Što napraviti sa rupom koja ostane kada izvadim korijen, da li da ju zatrpam ili ne...tj. što napraviti kako bi tlo ostalo pogodno za slijedeći grow? Hvala!!:razvaljen::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Ako je voznja samo oko 30 min bolje ti je da ih stavis u plasticne kese zbog mirisa. Nece im nista biti. Dxaba ti je sakrivat po autu ako nije dihtano i ako smrdi (a vjeruj mi da u autu vonja itekako). A korijen dobro otresi od zemlje i rijesen problem..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Hvala ti! Što napraviti sa rupom koja ostane kada izvadim korijen, da li da ju zatrpam ili ne...tj. što napraviti kako bi tlo ostalo pogodno za slijedeći grow? Hvala!!:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Ostavi jos tjedan dana barem, cim krene plijesan spasavaj jer se brzo siri i sranje je to za cistiti.
Ja automata ne skidam bez 70 dana sveukupno. jer nije to to ako se rano skine

A za prijevoz ako nisi nikad vozio budi siguran da se masno osjeti u autu, zato ako mozes otrimas fanove i vece listove na sajtu i potrpas urod u kantu (jupolku) s poklopcem koja dobro dihta i nemas problema..mos i dodatno u nekakvu kesu staviti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
:wave:evo ovako...taman se vratio, mikroskop nisam nosio sa sobom...sa dna biljke sam otrgnuo jedan manji hedic za probni uzorak:Dpa sam ga doma promatrao pod mikroskopom...e sad meni to izgleda spremno, šta vi kažete da li se to meni samo čini :(ili mogu za par dana:makaze:? IMAG1731[1].jpg IMAG1734[1].jpg IMAG1736[1].jpg IMAG1737[1].jpg IMAG1744[1].jpg IMAG1747[1].jpg Auto Super hash (glavni vrh) IMAG1722[1].jpg Hvala svima!!:joint2::vutra:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
evo objašnjenja zašto je gotova:makaze::makaze::makaze::makaze::makaze:...navodi da je za automate najbolji pokazatelj žućenje i otpadanje lišća jer kod njih obično trihomi ne mijenjaju boju tako brzo kao što je slučaj sa fotoperiodnim...
https://www.autoflowering-cannabis.com/when-to-harvest-autoflowers-harvest-guide/
Yellow leafs
– For autoflowering plants maybe the best sign of when your cannabis is ready for harvest is yellowing of leafs as autoflower trichomes usually don’t change color as fast as it is with photo-sensitive plants. When your plants larger fan leafs are starting to yellow then you can start flushing your plants but when the larger leafs start to fall down by themselves then it is probably time to cut your lady down. But be careful with fertilizers because if you give your plants too much nitrogen in the flowering phase then this leaf yellowing will not happen as fast as you would like and you can miss that peak harvest time.

http://reviews.kanna.biz/autoflowering-marijuana-strains/auto-super-hash-pyramid-seeds
Auto Super Hash can be a commercial strain because it really finishes in just two months from seeds and yields well. The strain grows vigorously and produces resinous buds with crystals covering not only the calyxes but also the bigger leaves. The shape is that of a classical christmas tree with strong and long lower branches. It starts flowering in 3 weeks from sprouts.

...počela je sa cvijetanjem nakon 3 tjedna...stara je 64.dana, znači sve ukupno 9 tjedana...znači ukupno cvijeta 6 tjedana...cijela je požutila, a listovi padaju...jesen je tu:thumb: nemam šta više čekati...sutra ju cepam:makaze::D
 
Poslednja izmena:
13.03.2018
70
185
33
31
evo objašnjenja zašto je gotova:makaze::D
https://www.autoflowering-cannabis.com/when-to-harvest-autoflowers-harvest-guide/
Late harvest
Late harvest mens that you allow your autoflower plants to fully mature and die off themselves without looking at any of these harvest signs. This method usually is considered wrong and many “experts” will tell you that THC degrades and those buds that are over ripen will taste bad. But in my experience even if you allow your plant to start drying while it is still in the pot you can get a great smoke and a very great product. Usually if you harvest your autoflowers later than their peak potency you will get more of that “couch lock” feeling that will make you sleepy and relaxed and will be more like the effect from Indica dominant strains. With sativa dominant autoflowers you can increase this effect by harvesting them later than usuall but if you do that to indica dominant autos then you will definitely feel the effect and you better smoke a plant that is harvested late in the afternoon because it will so to speak “knock you out”! Some strains, sometimes, will produce male pollen sacks at the very end of their lifetime because that plant feels that its life is ending soon but it still has no seeds and so it can turn into a hermaphrodite and self pollinate, so be careful and watch out for those pollen sacks.

Ja bi je drzao jos jedno18 dana barem, harvest sekvencijalno (izvinite na ovom metezu u prevodu) i eventualno bi bilo genijalno da baci malo polena i dobijem sjeme za jos koji grow. Ali dobro to sam samo ja.