Big Bud-Earley Skunk-Blue Cheese-outdoor by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.06.2012
42
15
8
33
U jednom trenutku zbog naglog pomeranja kamere sam pomislio da si poceo da bezis iz nekih razloga XD ,tako da slikanje je dobro izvedeno a sto se tice snimanja moraces jos da ucis :icon_lol: ... salim se matori ,sve naj:sun2:
Biljoze su killerske ,bice to ludnica :thumb:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
šta si se ti to popeo na drvo ili si ljestve donio pa snimaš vrhove odozgo?
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Da sam znao da te zovem da mi snimas svadbu, ovako su svi videli koliko sam otkinut bio...:banana_rasta:
Šala mala, inače sve je ko u bajci, svako malo se vratim pa od početka isčitam tvoj dnevnik, kako bi video gde je tajna ovakvog outa...

Puno mi amateri naučismo od tebe za buduće oute.

Rep+
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
hehehe, vidim da se sve vise prakticira moja tehnika vodjenja video dnevnika.

u svakom slucaju, prva liga frende, jos malo i pocinje zurka...
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
BRAVO MAJSTORE !!! malo mislim,vlažno je ,plijesan i takve neke gadarije -ma neče....inače RESPECT
svaka čast na trudu!!!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bio sam na sajtu (zaboravio mob)..povezivao sam biljke..grane se savijaju pod težinom headova (da naleti neki vjetar polomile bi se),pokušao sam ih uspraviti koliko ide,i kolce sam postavio..matere mi postaje brutalno gore,miris da vam ne spominjem osjeti se zahebano..na blue cheesu listovi oko headova poceli dobivat tamno ljubicastu boju...jeeeeej

Pognjojeno Plantellom cvijet 150ml na 10 lit vode..brijem ovo je zadnji put..al headovi stvarno postaju brutlke..kroz par dana neke slike vam okinem,nakon cega ce usljediti još jedan il dva završna updejta...

Vrlo vjerojatno s 15.10 ih cijepam...vidjet cemo...uživajte ekipa
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
morat ces promjenit nick na SIZIF koliko te posla ceka heheheheh. svjetovao bi ti da ih skidas svakih 2 dana po jednu jel.... trebat ce ti shleper za sve odjednom
rep +++.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
BLADE CARE DAAAAAJ SLIKAAAAAA - SVAKI DAN GLEDAM JESI LI ŠTO OKAČIO !!! daj bar par komada AJDEEEEE !!!
btw. SIZIF je radio uzaludan posao a BLADEOF JOB haha nikako nije uzaludan (nemoj se ŠAR samo ljutit)
SLIJE-SLIJE-SLIJE !!! SRETNO !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.