biljka stagnira

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.08.2012
2
0
0
29
ovo mi je prvi grow.
biljku sam posadio početkom 8. mjeseca i došla je do visine metra i sad stagnira, ništa ne raste već duže vrjeme... počela je formirat cvijet ali to je sve...
šta da radim?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa za pocetak nam daj informacije u kakvim uvijetima biljka raste...dal je indoor ili outdoor ako je indoor svijetlo,box,zemlja kako i šta radiš...fotke..ovako ti nemožemo pomoci
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ako je outdoor,nece ti vise rasti sigurno,uveliko je krenula sa cvetanjem,a koliko sam citao kod breedera,maximum rasta se dogadja do 5 nedelje cvetanja(kod nekih i do 3),posle toga nema rasta toliko,koliko se hedovi debljaju..
a opet,sta ce ti vise od metra xD da neces kosarkasicu da uzgajis xD
 
13.08.2012
2
0
0
29
prije je bila vani, ali kad je postala prepoznatljiva preselio sam ju u sobu na prozorsku dasku. vjerojatno nema svjetlosti, ali nemam nikakvu opremu nit niš za uzgoj... koji su rizici kad bi ju cvaknuo sad jer sam čuo da kad stagnira da thc degradira
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nikakav rizik...mozhesh ju i sada "cvaknuti"... rizik ne postoji iz razloga shto nemas shto izgubiti..jer, ne mozhesh izgubiti ono shto nemash..
sorry..ali..po onome shto si opisao i napisao...sve mi se chini da nema nishta na toj biljci...ali...premalo informacija si dao..najbolje bi bilo da ju uslikash i stavish fotografiju...pa da se postavi dijagnoza....ali..kao shto vech reko..bojim se da nema kruha od toga....