Biokompovit???

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
35
evo trazija i trazija po gradu zemlju za cvijece i nigdje Tera magme ili composane pa uletija u poljoapoteku i pitam ja zemlju za cvijece i dade ona meni BIOKOMPOVIT-supstrat pogodan za sve vrste balkonskog cvijeca i bilja (s dodatkom gline)...

evo slika:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Ono sta mene zanima jest dal ce ova zemlja biti dobra, dal netko ima kakvog iskustva s njom, i dal je to uopce obicna zemlja ili dodatak obicnoj zemlji????

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
121
8
0
42
Pogledaj rok trajanja. Moja je pakirana 2005 i rok trajanja je 5 godina.
Kupio sam to sranje za sadnju paradajza jer je bila jeftina i mislio ajd pa za pradajz je dobra :) Zbilja paradajz, ne zajebavam :)
Pradajz skoro crknio (listovi se susili) i sporo raste. Prebacio u terra magmu i preporodila se biljcica!

Izbjegavati. Doduse, mozda je problem skladistenja, tko zna u kakvim je uvjetima stajala 4 godine dok nije dosla do trgovine.

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
75
10
8
42
Nije ta zemlja dobra sama za sebe, bez obzira na rok trajanja. Prejaka je!
Jedino za neki mix sa nekom drugom zemljom.
Meni je biljka pozutila i prestala rast kad sam presadio u tu zemlju tako da sam je nakon 20-ak dana ponovo presadia u neku skuplju (markiranu) zemlju i nastupio je oporavak.
Pripazi ako misliš mixati onda ove stavi 20-30% ne više!