Bagseed grow,HPS 250w by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ma ne,nezna ona što je,a nije vidjela iznutra.Samo je rekla da ima svjetleći ormar,što su protumačili da je to neki novi dio namještaja;:D što ustvari i jest ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
23.dan 12/12:

radim update jer mi je biljka počela lagano pistile pokazivati. još su sitni jako,ali prve pistile su lagano izvirile van. :) to mi govori da je možda i automatik u pitanju. ok napreduje,jedino mi je par listova dosta hrapavo i svijetlije boje,neću još nikakve zaključke donositi nego ću pričekati da vidim kako će se situacija odvijati. jučer mi krepao ventilator koji mi miješa zrak u boxu,trenutno nemam para za drugi,pa ću morati neko vrijeme bez njega,jbg šta je tu je. evo par slika:

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
i tako...radim ja malo lst na biljci,kad odjednom KRC! puče stabljika točno ispod glavnog vrha,jbmt sreću. nije skroz pukla al se fino polegla. vratio sam je u položaj,omotao vatu oko stabljike i zalijepio sa selotejpom,pa ćemo vidjeti kroz par dana šta će biti....jebem te sudbino kleta.
upload jpg
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ajde sta places :p nece ona to ni osetit,vec je to velika biljka... ovo te tesim :D da si uslikao ranjenu lavicu,onda bi se moglo prozborit koja :D ovako si previo ranjenicu i metnuo je,pa sad places :D :vozdra:smiley9934:ajnstajn:
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne sikiriki, ako hoćeš savit, praviš supercroping. Malo stisnes u dužini 2-3 cm i onda savijes. Nema teorije da pukne i ostale grane će brže na visini dobit;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Meni je puklo nekih 75% stabljike,držala se na nekih 25% koje nije puklo..previše sam zategnuo,nisam pazio. odmah sam je ispravio da je zatvorim i zavezao na kontra stranu da stoji uspravno. večeras ću vidjeti je li glavni vrh uvenuo ili je još na životu. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ostat će živa. Tako je i meni bilo isto glavni vrh punknuo i ostao na malo visiti i kroz 2 dana došao sebi. Stay positive :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma i prije mi je pucalo tako da nema greške,samo uvijek mi neki k...c mora poremetit grow. :) istina što kažeš,za dva dana će se to povezati,al bilo bi mi draže da je bez toga prošlo. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav ekipa i Sretan Božić svima koji ga slave danas.

34.dan,4.dan cvijetanja (ovo odokativno računam cvijetanje,al to je to otprilike)

ok je biljka,preživjela je pucanje stabljike,čak mislim da joj je i prijao šok. :D nakon što je pokazala pistile,s jednim zaljevanjem sam dodao malo boostera za cvijetanje,General Organics. Listovi su tako tako,ima ih koji pokazuju nedostatke,možda je samo gladna.s idućim zaljevanjem ću dati Plantelu.


 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
36.dan/6.dan cvijetanja:

Danas sam napravio lolipop,oslobodio sam malo donji prostor od lišća i sitnih vrhića,dao biljci da diše i svu energiju preusmjerio u vrhove. skupilo se dvije pune šake lišća. sinoć prvi puta pognojena sa 5ml Plantele Cvet na litru vode. taj omjer ću vjerovatno do kraja zadržati,pošto mi se do sad pokazalo bolje da idem s nepunom dozom Plantele zbog njene jačine. radije biram češće gnojenje sa slabijom mjerom,nego ful dozom koja vrlo često napravi više štete nego koristi. :)



BONUS:
Neki su jedva dočekali lolipop. :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
43.dan/13.dan cvijetanja:

Mali update,čisto da se javim onima koji prate dnevnik. Ide laganini cvijetanje,nisam imao nekih pretjeranih problema i poteškoća zadnjih tjedan dana osim što mi je silom prilike biljka provela 48 sati u mraku,viša sila jbg. No,zasad ne vidim nikakve posljedice toga. Od zadnjeg javljanja sam još jednom pognojio sa Plantelom,također 5 ml na litru vode. Prvo sam sipao litru čiste vode pošto je zemlja bila dosta suha i nakon toga je dobila sveukupno još 3 litre vode i 15 ml gnojiva. Na lolipop je dobro reagirala,bojao sam se eventualnih bananica,ali evo zasad još ništa. Nek tako i ostane i ja sretan i zadovoljan. Idemo dalje...

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav! :wave:

58.dan/28.dan cvijetanja:

Biljka dobro napreduje,zadovoljan sam kako se lolipop odrazio na rast biljke. Večeras sam skinuo još malo lišća od ispod koje nije baš dobivalo svjetla. Razmišljao sam da probam cropati glavni vrh jer sam čitao na forumu da je veća korist od cropanja za donje vrhove,a volio bih svakako malo podebljati i izjednačiti te vrhove ispod glavnog,da im dam još više svjetla. strah me da ne pohermi jer sam joj već pružio dovoljno stresa sa onim lomljenjem stabljike i dva dana mraka,u međuvremenu je i nekidan bila situacija da sam morao preskočiti jedan ciklus svjetla. U drugu ruku si razmišljam da riskiram i da je testiram do kraja koliko stresa može podnijeti još s tim cropanjem,jel bi i to preživjela. :)
Zalijevam je tjedno jednom-dva puta s cca 4l vode,od toga 3l sa 5 ml Plantele Cvet.
Temperatura je u prosjeku 26-30 stupnjeva,kad je svjetlo upaljeno,glavni vrh mi je na par cm od cooltube-a,možda 5 cm,vlaga je u prosjeku 30 stupnjeva uz konstantno jugo... padalina nema,ali je vani baš fino zazimilo. :D

 
Poslednja izmena: