Bodybuilding i marihuana

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
29.04.2010
3
0
0
33
Pozdrav svima . . .
Ovako, pusio sam vutru 8 meseci svaki dan i sjebao sam se skroz. . . Izgledao sam kao da sam izasao iz ausvica. . . E sad krenuo sam u teretanu i smanjio sam vutru dosta, ali me zanima da li vutra utice na razvoj misica i koliko?

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
319
32
0
33
ja pusim 9god vutru i 5 god idem u teretanu i vutra nema nikakav uticaj na razvoj misica napusen sam 24/7 i opet treniram cak su me zvali da idem na takmicenje,jedini problem sto imas kad se napusis sto gubis fokus pa nemozes povezati mozak-misic a to je jako bitno a mozda ima pozitivan ucinak sto ti otvara apetit sto je ok kad radis masu bilderi se koriste raznim tehnikama da bi sto brze apsorbirali hranu da mogu ponovo unijeti u sebe hranljive materije jer je tesko imati 6-7 obroka dnevno i tako svaki dan,najvaznije za bb je da se kvalitetno hrani dovoljan unos proteina 2-3g na 1kg tjelesne mase ali to je druga prica,zakljucak vutra nema negativan ucinak na razvoj misica osim sto gubis fokus nemoj pusiti prije treninga jbg ja sam gotov uvijek napusen u teretani ali ne toliko,duhan unistva vitamin c u organizmu pa to malo utice na razvoj misica dok alkohol itekako utice na razvoj misica,ako jednu noc u sedmici izlazis i nacugas se ono pravo sve sto si misica zaradio za 7dana treninga izgubis za tu noc,pa ja preporucujem ko hoce u teretanu neka pusi vutru samo ne na treningu,trcanje nebi preporucio sa vutrom jer vutra ubrzava rad srca pa to nije preporucljivo,eto tako ako nekog nesto zanima u vezi bb moze mi se javiti na pm ili evo link pa nek se sam snalazi
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
32
pozitiva je uvjek kad je pozitiva u bitu:p
Dakle,ja sam zabrijo davnih 2008godine na bodybuilding i sa stereoidima i marihuanom sam rasturo,ljudi cesto misle da se ti neda buildati kad se napusis,ohh meni se itekako dalo i to svaki dan.
Bit je u tome da se zabrijes
Vutra ne utjece na misice,ma kakvi .

to su sve

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
48
28
37
Ja dok sam inteznivno trenirao BB i to veoma ozbiljno cca 7 god, vutru kurio non stop i imao extra rezultate, Kao sto i znas BB je sport fokusiranja i koncentracije (mozda neki nece vjerovat) i vutra mi u mome vrlo pomagala, kad bi dosao napljugan na trening ono motivacija extra. Sada se bavim kickboxingom, bas sam prosli tjedan bio na treningu isto skroz zavaren i ono, brija i pol:icon_lol: Ma vutrica je nas multipraktik lijek:spliff:

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
48
28
37
Evo sta Scooby kaze za Vutru u kombinajciji s BB-om

[video=youtube;ZuNYjG6YTBQ]http://www.youtube.com/watch?v=ZuNYjG6YTBQ[/video]

Inace tip ima odlične savjete po pitanju BB-a. Ovo što govori u ovom video je ok argumentirano. Ali generelno nista lose.