Bojim se.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
To ovisi o cijelokupnim odgoju.
a nazalost nemaju svi roditelje koji duvaju pa da ih slobodno pitaju
Uopče se ne radi o tome jel roditelji duvaju ili ne da bi objasnili djetetu stvari na koje če naiči kroz život.

Stoga ne palamudite previse, vec pustite djecu neka se informisu ispravno ako vec imaju priliku
Pa nitko ne predlaže da im se zabrani na internet...

Zar je neshvatljivo naiči ovdje na moral kad su maloljetnici u pitanju?
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Poslije samara ce se sakriti od tebe i
popiti dvije litre sljive

znaci bolje da mu dadnem da pusi i da se drogira i alkoholizira? nesto bi radije da se sakrije nek ga bude strah svaki put kad uzme.pa kad kuci dode nek vidi sta mu je draze samar ili da je bio u drugom stanju.znam iz osobnog iskustva da nakon 3-4 lomljenja nisam dirno nista do punoljetnosti.
ne vjerujem u kazne tipa nemas mobitel i budi u sobi itd... to mi je glupost

znam ja da svi vi ovdje volite ovu biljku i stujete je ko boga.ali ona je ipak psihoaktivna droga mozda nema fizicku ovisnost ali ima psihicku.i ne bi volio da djecu motiviram da to probaju.ja sam sam primjetio zadnjih godina da je drustvo sa kojim se druzim preraslo u vecinu travarsko i dosta cesto izademo i pusimo retko izademo da nebude,prica je uvjek oko te teme i stagniramo.
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Forum je pun maloljetnika i vi to znate vrlo dobro, osim toga ni mi nismo cekali 18 da produvamo. Oni ako su u tim semama duvat ce snama ili bez nas a taj mali da moze pitati starce pitao bi, ne bi ovdje zrazio pomoc za svoj problem. Nije vise ni bitno, svakako se nadam da je pokupio par savjeta kako bi rijesio svoj problem i kako se ne bi latio nekog zla, tipa alkohol. Peace
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mogu oni radit sta god oce niko ih nece zaustavit al barem ja znam da ne dajem pristup maloljetniku.al svako je drugaciji neko bi radije da mu maloljetna cerka pusi dok gledaju zajedno tv.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598

Prebacimo se u temu,roditelji,djeca,ovo ono ... a ovo ide pod ključ da ne bi rasprava krenila u pogrešnom smjeru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.