bokk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

duje96

Banned
Banovan
03.02.2013
1
0
0
27
e bok ljudi molim vas za pomoc znam da ste o ovoj temi 1000 puta govorili ali moze li mi itko reci koliko kostaju one tablete sa ugljenom i kako se to tocno zove jer moram ih pod hitno nabavit ..i koliko je to ucinkovito koliko da ih pijem u koliko vremena i ta sranja ..:bale

unaprid hvala :dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
zovu se aktivni ugljen... imas za kupit u ljekarni i pisu ti upute koliko ih mozes popiti na dan... ucinkovito je , ali moras se isto tako gibat i vjezbat i pit puno tekucine da bi ispro thc iz tijela, nije samo u tabletama stvar ako se hoces sto prije ocistiti.... pokusaj informirat porodicu o vu, a ne da te strah ako ce ti dati test, pa da budes negativan...
ako pusis vu, reci to, kazi, to sam ja, prihvatite me takvog kakvog jesam i ako su ti normalni roditelji nebi trebalo biti problema ;) ako si ipak u malo tezoj situaciji , i roditelji su ti malo vise "zatvoreni" i ne prihvacaju nove vijesti, ideje, sve negiraju, i drze se onoga sta su ih naucili pred 30 godina , mogo bi krenut sa ciscenjem, a kad se osamostalis... :ridinghorse:
sretno !

peace out !
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja sam kupovao ugljen u granulama 34 kune to ti je isto jedino mozda je tabletu lakse popit, za probleme poslije koje casice vise i djeluje fenomenalo a o ovom je bila tema al ubi se trazeci i nema je nigdje uglavnom DJFlyHigh ti je rekao sve

Sretno!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
eto, sacekao sam da dobijes odgovor, svrati nam opet sredinom naredne godine, posle rodjendana

Pravilnik foruma:
15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.