Bubble hash - jeftina i jednostavna kućna metoda

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Vutrajojo

I am
08.02.2011
1.831
8.723
258
@irieman daj reci jesam izgubio puno na kvaliteti ako sam drzao samo nekoliko dana u iso alkoholu? Jednom sam ostavio samo 24h i bio je bolji rad nego ono sta sam drzao 3,4 dana, istina i materijal je bio bolji al ne drastično

OP
OP
irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.374
8.878
258
Socotra Island
eelslap.com
Ne znam brate, ne bih da se pravim pametan.. Ja iskreno, vutru nikad nisam držao duže od 2-3 minuta u alkoholu.
Btw, izopropil znam da ima neka s*anja u sebi i nije baš zdrav da se koristi kao otapalo, ako je etanol onda možda i može da prođe, šta ja znam...

• Sviđa mi se
Reactions: Vutrajojo

Vutrajojo

I am
08.02.2011
1.831
8.723
258
Pošteno, hvala.. Pitam jer vidim da ekipa drzi tjednima što po meni nema nikakve logike pa kontam mozda sam propustio nesto a da ni svjestan nisam.. I ja sam radio i u etanolu i u iso, i nikakvu razliku u potenciji nisam vidio kad bi namakao par minuta i kad bi mi ostalo par dana, pa čak je bolje bilo i ljepse mirisalo kad je kraće stalo osim što bi bilo crno kao katran..
Zahvaljujem jos jednom na odgovoru :thumb:

• Sviđa mi se
Reactions: irieman
OP
OP
irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.374
8.878
258
Socotra Island
eelslap.com
Pa kontam da sve bude gotovo za koji minut i nema potrebe da stoji duže. Posle baš povuče miris i ukus, čak i samo minut u med. benzinu povuče miris dosta... A kad radim drugu ekstrakciju obično držim 3 minuta. Nema na čemu, verujem da ti i nisam nešto mnogo pomogao :) I odnosmo baš u offtopic, hebeš ga :) Živeli