Bubble hash!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
imported_Voluharica Mile je napisao(la):
Nisam siguran da li je ovo nedopustena reklama,ali zelim samo napomenuti da smart shop u zagrebu ima tih vrecica.Moderatori slobodno obrisite ako nije primjereno.
Provjerih u Smart Shopu ovu informaciju.
Kazu da oni ne drze te vrece.
Napominjem samo zato da se netko ne raduje bez veze. kao ja .... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: volvox

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Covjece vas Slovence bog nebi razumio, pa daj neka neko ovo fino slozi u razumne recenice nis ja ovdje ne kontam milim kontam al djelimicno negdje te izgubim, ako mozes da koristis normalni zargon tak da se zna sta je sta jebo te pa moras tako da pises. Zamisli sad kad bi ja poco nas ulicni zargon ovi iz srbije svoj pa gdje bi ovaj site otisao! Podjelio bi se po regijama dajte malo to regulisite!:dog_walk2:
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
pa ne, ali vise volim da thc pusim ja , nego pecnica :)
uostalom, vutru nadam se, cuvas na hladnijem mestu, ako ne pokusaj :)
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Mislim da pećnica ne ubija THC...u stvari siguran sam da ne ubija...može bit možda da smanji postotak ali ga ne ubije sigurno...
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Ih, pa nisam mislio 100% da nestane, a i ja sam malo preterao sa izrazom "ubije"... Sorry
Na to sam bas i mislio, ne znam koliko stete izaziva tih 180 stepeni posto je THC vec na preko 60 stepeni nestabilan, mada moze da izdrzi i vece temperature ali neki kraci vremenski interval. Stvarno nisam mislio nista lose. Ionako cu da probam taj metod kada dodje vreme berbe, sigurno je mnogo bolje od shita koji prodaju dileri...
 
20.06.2007
5
0
0
37
hteo bih da vas pitam nesto u vezi hasa.pokusao sam da otvorim novi topic ali mi nesto baguje,neznam o cemu se radi... koliko hash moze da stoji,koliki mu je vek tj koliko moze da mi stoji u steku (svez) a da ne propadne potpuno
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
aufb je napisao(la):
hteo bih da vas pitam nesto u vezi hasa.pokusao sam da otvorim novi topic ali mi nesto baguje,neznam o cemu se radi... koliko hash moze da stoji,koliki mu je vek tj koliko moze da mi stoji u steku (svez) a da ne propadne potpuno

sve zavisi kako ga stekujes...hehe...smanjit povezivanje s kisikom(oksidiranje), tamno, suho,hladno mjesto...cuo sam da ljudi koji imaju pogače shita cesto stavljaju u hladnjak, navodno tako ostaje mnogo svez...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Zast je tolko bitno to,šta imaš 100 kila pa ne može ekipa popušit u par mjeseci ili?
Ja znam malo o tome ali znam da možeš siguran da ce hash biti dobar bar godinu.Sigurno i punoooooo više uz pravilno cuvanje.
Pitas koliko treba da potpuno propadne,vjerovatno mislis na to da nestane THC-a,za to su sigurno potrebna desetljeca.
Hash kao i gotovo sve drugo pocinje propadati cim se napravi ali naravno taj proces traje vrlo dugo.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
@vulgaris

Ovisi o vrsti o djelovima biljke koji se koriste ,da li cvjetovi ili oni pored cvjetova masniji listovi(oni manji3-5 cm dugi pokriveni smolom kao mrazom lagano),ili oni najveći kod pojedinih vrsta bude i po njima nešto samo zadobiti gram hasha iz toga treba ti dosta možda i po 50 grama suhog lista.Za one manje masnije listove omjer otprilike 1 gram hasha na 15 grama suhog lista .Iz pravo smolastih cvjetova punih trichoma dobije se dosta više .Samo opet ovisi kojom metodom ,prosijavanjem kroz sita(valjkasta ili obična ravna sita)time se dobije kief(kif),onda Iceolator hash dobiven preko leda i vode cjeđenjem,listova masnih ili cvjetova još bolje, kroz vreće koje na dnu sito od posebnog materijala kod kog se zna promjer rupica u mikronima. imaš 25 mikrona pa do 220 mikrona.Traži traži pa ćeš naći ima i detaljnije po forumu imaš i filmove detaljne.Kod ove Iceolator metode može koristiti i svježa roba neosušena ,samo smrznuta,tako se bolje odvajaju trichome od zelene tvari.
Razne metode razni omjeri hasha i količine vutre.Grančice veliki listovi korjen sadrže jako male količine THC i ostalih nama zanimljivih spojeva tako da to možeš odmah zaboravit,sjeme ne sadrži ništa,što se tiče kanabinoida,jedino je dobro za jelo i jako je zdravo,nisu ptice lude ,znaju šta valja.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
pitanjce jedno za botanika ako uopće čita ovo , kakvu si robu koristio? jel bila tvoja domaćica ili neka šiptarka puna granja i sjemenki , i jesi li koristio šutu ili vrhove?
zanima me zato jer ovo stvarno izgleda odlično , kao što sam vidio na stranim forumima , bjeli se dobrano! svaka čast na toj metodi sa najlonkom definitivno će se asimilirat jednog dana kad bude nedostatak vrhova i višak šute

:sand_play:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
e da i zaboravih reć ( neznam jel smijem "reklamirat" druge forume ako ne slobodno brišite ovo) šta ljudi rade na uk420.com pa to je perverzija , lik mješa taj haš dobiven putem screen-a(znači taj bjeli stuff) i ulje kanabisovo i dobiva krasne primjerke raznih tonova i nijansi u jednoj kuglici.
pa onda pravi razne oblike od haša i onda stavi taj megamix u pljugu(razvalja ju kao glisticu i položi unutra) i napravi još jednu glistu ali od buble hasha pa i to stavi unutra i tako puši neke mixeve hashova, ma prekrasno nešto. moram li uopće napomenuti da su to sve hashovi od nekih njihovih opasnih domaćih i stranih hibrida!:alien555:
ma nesmijem pisat dalje više , osjećam se ko neki prpošni dječarac pišući o ovom.:sad2:
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
a jel isti fazon s vrecama kao sto lik s filmica na youtubeo(ima link ovde na folumu) cedi sa obicnom cediljkom,pa ostavi u kantama da padne talog pa isisava vodu,na kraju sushi jedno 2-4 sata nisam siguran, sa sve ventilatorima,lampama..Sve u svemu kaze da se od 750 gr lisca ako se dobro secam napravi 51 g bubble hasha???
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
aj samo jos jednu stvar-video sam temu neku raniju pa bi da mi bude jasno 100%-hash i shit su isto ili ne?Jbg malo je offtopic al ne mogu da zakacim temu nemam pojma sto..POZZZZ