Bubble hash!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Vrece - skupe, manje hasha (al je KAO kvalitetniji, iako to u biti niko ne zna)
Voda - besplatna, vishe hasha..
Kolko dobis vidices kad napravish, jer ovisi od kojeg materijala radish
hash=shit
I nemoj sushit s lampama, neg samo s ventom ostavi negdje da se samo to posushi jer lampa ti ubi nekaj thc-a.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


kao stoje neko pomenuo cedaljku i lab papir,problem je sto je tesko nači cedaljku sa primernom gustočom- mikroni! tako,da ostane malo prašine od zelene mase....

deo polena filtriran sa 70mikrona pa onda na filter papir..


Ne treba vam davati nista u prečnicu-jednostavno presujte!!!
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
41
bubble gum ti je žvaka ili kauguma, pa ja mislim da bi logicki trebalo bubble hash znaciti gumeni hash. kaj nije?
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
mislim da je bubble hash,onaj hash koj kad ga kuris upaljacem ne gori ni ne dimi se,nego idu ko baloncici neki....ko voda kad zakuha oni baloncici....jbg neznam kak objasnit kakvi baloncici... :p

ako je ovo ne tocno molim ispravak.... :vb_kez:

edit: e jbt pa to vec pise negdje na ovoj temi....
neznam ko je ludji ti kaj pitas ili ja kaj odgovaram...lol
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
hm,nisam lepo formulisao pitanje,sad cu ja to malo bolje,e ovako: Posto je vec bilo diskusije o hashu/shitu i naucili smo da le to smola(idijci trljaju dlanove posto cvetove guzvaju,u italiji valjda trce kroz polja u odelima pa im se lepi smola po isti...) pa me zbunjuje da li je taj buble hash SMOLA s obzirom na objasnjen nacin kako se dobija?eto...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Buble hash nije guma.. vec "smola"/kristalici visoke cistoce i radi toga pod plamenom stvara mjehurice.. BUBBLE = mjehuric
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
vidio sam tek tvoja dva posta a vec mi nekako postaje jasno da ti se smijesi lagana banana..

ne mozes prodati jer se to ne radi..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
PA da otprilike
Malo ga upaljaćem podgriješ ali malo i kidaš jako sitne mrvice i to staviš po duhanu i smotaš skroz tanku frulu
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ako si srece pa dobijes nest ekstra, bit ce kao glinamol pa oblikujes takasnu "kobasicu" i samo polozis u duhan u rizlu ako ne onda ovo sto je kolega rekao.. upaljac, strpljenje i mrvi.. :)
 
24.03.2008
1
0
0
41
ima ih u smart shopu u zg moze se narucit
ali su jako jakooooo LOOOOOOOOOSEEEEE kvalitete
ja sam kupio dao milju kuna i sad imam problem jer onaj mali papak ne zeli prihvatit reklamaciju
a za narucit su po mom misljenju najbolje PAYLOAD BAGS (naravno od BUBBLE BAG su najbolje ali su skuplje i placas postarinu) i salju besplatno(sto je bitno)
4 vrece od 19 litara kostaju 650 kn i vrece su od 220u 90u 73u i 25u
a film ima na youtube samo utipkaj ˝bubble bag˝ jedan je od 8 djelova i sve lik objasni
nisam ga jos probao ali se nadam uskoro kazu da je bolji od bilo koje pljuge i u svakom slucaju isplati se ga napravit