CBD MediHaze by truba - 600W HPS - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nemoj ovlazivac. smanji ventilaciju na minimum i osusi kolko ide a ostatak susenja nastavi u teglicama ili plasticnim posudama. puno je lakse kontrolirat vlagu tako. Otvaras par puta dnevno i susit ce se polako do kraja.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kako mislis "kolko ide"? trebalo bi pogodit pravi trenutak, al kako neznam jer iskustva nemam.
nabavio sam humidipacks 62% tako da cu po jedan u svaku teglu. tegle su mi od 1l.
sad da samo uspijem ocjenit kad su na 55-60% osuseni...

jedan dio manjih headova je isao u 2 tegle od 1l u water curing. 7 dana cu drzat. svaki dan mjenjam vodu (destilirana).
uronio sam sve ispod vode tako da sam koristio ona plasticna mala cjedila. stanu ljepo u otvor od tegle (cca fi 10cm).
lp
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ak ti je full niska vlaga, iz vana ce se presusit a iz nutra ce ostat mokro. Skines kad iz vana bude taman. Na uhu pucketa al se ne mrvi. Onda skini i stavi u teglice i ventiliraj teglice tokom dana. Usporit ces susenje jer ce vlaga u teglici bit puno visa nego vani.

Water curing sam jednom probao i nije me odusevio. Mijenjo sam i 2 put dnevno vodu pa mi se ipak usmrdilo. Ne voda neko trava :) Tako da me ne zanima vise taj nacin. :) Al zvuci dobro to sto si napravio
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kako mislis usmrdila?
svi pisu da nakon water cure-a nema mirisa i okusa.
meni voda ne smrdi bas, vise onak ima miris po toj sorti. voda bude malo mutna/zuta. mozda je do organic-a.
lp
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Jednostavno je vutra imala miris trulezi. Neznam. Mozda sam unio spore od plijesni sa biljkom posto sam prosli outdoor kao i svi imao problema sa plijesni.
Samo sam htio rec da ti ne mogu puno pomoc oko wc-a :) Mozda sam i ja nesto krivo radio
 
04.04.2014
267
230
43
Nece ti se budovi usmrditi sve dok su pod vodom. Menjaj vodu slobodno i tri puta na dan. Posle 10-15 dana osuseni budovi dobijaju ponovo puni miris, a ukus i ne gube. Gubi se samo ostrina prilikom pusenja, nema skoro nikakav TH tako da ako nisi pusac ovo ima da ti legne. Imam ovde istu travu koja je susena na vazduhu od starta i travu koja je curana u vodi i ova iz vode mi finije mirisi. Stvar ukusa.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nesto malo o zavrsetku prvog pokusaja. cjeli grow od sadnje do harvesta je trajao 131 dan.
klijanje je bilo jako brzo. u 2-3 dana su sve bile vani. neznam dal je to faza mjeseca pomogla ili je takva sorta.

sve odlicno zavrsilo, ja jako zadovoljan sa dobivenim.

flushano jednom prije berbe. 2 dana mraka prije rezanja.
sve trimano odmah tokom berbe, objeseno u box sa ukljucenim ventilatorom. u mraku 10ak dana.
manji hedici stavljeni na mrezu za susenje,jedan dio u 2 tegle na water curing.

dosta sjemena sam dobio i sad pokusavam to uzgojit. valjda ce bit pol zenki iz toga.

trim zaleden u skrinji i ceka jos da se uradi hash.

water cure je dobro ispao i nije bilo problema. osuseno u kutiji sa PC ventilatorom kroz 2-3 dana.

ostalo se kjuralo dugo vremena nakon susenja, u teglama sa boveda 62%. miris je fantastican.
sad tegle otvaram na par min svakih par dana. neznam dali treba kad je proslo dugo vremena.

normalni cure:
PA000001.JPG

water cure:
PA000002.JPG


lp
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
trubabuba, najprije cestitke na cjelom procesu, znam da je za zdravstvene probleme namjenjeno, mene zanima jesi li smoto joks, kakav osmjeh je izazvao i dali ti se svida?
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
vise smo probali u lulicu malu staklenu nego joint jer koliko sam vidio u joint moras stavit nesto duhana da bi gorio, a ne zelim se trovat. neznam cime usporedit rad kad nisam nikad prije probo, al ako ova medi sorta puca ovako mogu si zmislit sta bude od onih 20+% thc :).
osjecaj je super od duvanja iako ni to ne zelim bas nego cemo uzet neki vaporizator bolji kad bude para.
sad radim na tome da skupim sve sta mi treba da napravimo RSO.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and Stipe

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
drago mi je da ti se rekreacija dopada, zelim srecu tvom glavnom planu.
sto se tice onih 20 % , nemozes ih zamislit :thumb: