CBD Shark - Crimea Blue - Z8 & AfganHaze (reg) 400w Hps by Opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
ako mozes malo bolje objasniti tu selekciju i zasto bas te sorte jer je doomer radio ako nipocem drugom onda po ceni jednu od vodecih
i koliko placas ovog garija sto svira?
poz od zlog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
zasto mislis da je bitna cijena sjemenki da bi se radila selekcija...meni je taj razlog totalno nebitan:)Uzgajam iz hobija i zato ga zelim jos zanimljivijeg
Z8 & Afganistan Haze tu cu raditi selekciju...menke su regular.....z8 ima svoju pricu kao i Haze i meni vise nego dovoljan razlog da se zabavim sa tim:) Jacky je Jacky ja cak mislim da ce ovo kod mene biti jos zanimljivije..posto se radi o totalnom kontrastu...jedino su sjemenke jeftinije,iskreno nisam imao pojma da je to toliko bitno .....doomie je radio selekciju jer se baraba malo zabavlja,poznavajuci ga cisto sumljam da mu je cijena bila bitna:)

Z8& Af.Haze nisu puno jeftinije od Jackija vrlo mala razlika .Znaci nije to big-bang ili neznam WW...tek su u fazi ispitivanja i jos uvijek se nezna postotak cbd-a i thc-a taj podatak nepostoji...na nama je da ih isprobamo,eksperimentiramo...selektiramo haha


evo trenutnog stanja...za dan dva cu znati tko igra muski a tko zenski tenis haha...nadam se bar polovici
mozda bitno:
nisam do sada prehranjivao i necu kroz vege ni hraniti.Ph 6,5
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
CrazySmoke je napisao(la):
a šta inače vutraši ovdje rade sa muškim biljkama? jer mene peglaju bome fino na čistaka i manje me tjeraju da pušim! možemo se đorat ako ih bacaš, ja ti dam trzalice koje ne koristim :) i ja im odsviram inače tu i tamo neke melodije svoje.. :)

Super izgleda sve u svemu

Paris ih sa zenkama... Kakvo pusenje i to jos peglanje fino? :D


A skoro mi je promakao ovaj dnevnik, vidim da moram i ja upgrade-ati boks... i to cu najvjerojatnije napraviti sa jos jednom zaruljom od 600w, ali o tom kada dodje vrijeme.

Druze zelim sto manje problema i puno uspjeha no nisi nigdje naveo kakav ce trening biti.

Sretno :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ma vrhunski :vb_kez: ,sta ces raditi od treninga,neki toping,lst??ili pustas samo nek pice same
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
samo lolipoanje i ako bude potrebno cropati...necu si zakomplicirati ovaj grow.Ja sam isto razmisljao o 600w box mi je bas za te lumene ali iskreno nisam imao love za lampu a imao sam jos jednu od 400w a znam da se nitko u boxu nece buniti zbog toga osim zene van boxa :)
CrazySmoke muske bacim .
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
e ja otkrio jednog muškog malo prije tako da ću možda i imati još potrebnih mjesec i malo dana iako nisam siguran., ali ako hoćeš trzalice, nemoj bacat :)

Crunkisi, da samo znaš kako fino pegla, kao dvije flaše piva na prazan stomak :) još i bolje :D evo skurio mali joint praktički i nisam više svoj :) da je veći ubilo bi me ;)

Opa Cupa nisi naveo režim svjetla i prebacivanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Probaj frende zapaliti lavandu. Vjeruj mi roknit ce te jace nego taj muškarac :D Spojevi u canabisu su bitni a ne to koliko ce te to roknit ili nece :D Kontam da mu je opasan režim svjetla :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To to samo peglaj. Ako nisi, rotiraj malo da dobiješ dekicu :D Perverzija!

ps. Sada vidim da mi je smanjena slika u potpisu. To je neko novo pravilo ili se nesto pošemerilo? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.