CFL...prvi indoor grow...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Svega je bilo,al još nisam vidio da je netko posprejao biljke onim mirisom u spreju za WC...jel ovo taj trenutak???? nature_is_not_a_crime uđi u anale,riješi se smrada! To bi im taman sjelo nakon svega...:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
16.12.2014
353
246
43
30
Bakalula, sori ako offtopikam, ali bas sam se malo zaintereseirao za taj gel, dali to namazem oko ispuha ili di?
S obzirom da mi trenutno boks pusta na sve strane, vec su skoro u drugom mjesecu cvjetanja, i tako jako mirisu da mi se vrti u glavi ako pokusavam gledati s povecalom trihije, to sada nebi bilo izvedivo, ali cisto da planiriram za sljedeci grow u 9 mjesecu, jer ima iovako puno posla oko boksa, pa ono :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Bakalula, sori ako offtopikam, ali bas sam se malo zaintereseirao za taj gel, dali to namazem oko ispuha ili di?
S obzirom da mi trenutno boks pusta na sve strane, vec su skoro u drugom mjesecu cvjetanja, i tako jako mirisu da mi se vrti u glavi ako pokusavam gledati s povecalom trihije, to sada nebi bilo izvedivo, ali cisto da planiriram za sljedeci grow u 9 mjesecu, jer ima iovako puno posla oko boksa, pa ono :)

Ja uzmem žlicu i stavim malo na tanjurić kojeg stavim blizu ispuha :) A imaš i metodu DIY bucketa, evo ti link -> http://forum.grasscity.com/do-yourself/728452-diy-ona-odor-control-bucket-cheap-easy.html

p.s isprike na offu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain