CFL_Auto Anubis_Royal Kush_Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
78
152
33
39
Pozdrav Mad rabbit zadnji update sa slikama sam napravio 5 dana prije flusha i nema nikakvih promjena.
Update radim zbog novih članova koji dolaze i čitaju, mislim da im je ova informacija jako bitna jer na taj način mogu gledati nekakve vremenske razmake kada raditi što.

Fotke stavljam danas ili sutra najkasnije.

:rasta::rasta::rasta::rasta:
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Update radim zbog novih članova koji dolaze i čitaju, mislim da im je ova informacija jako bitna jer na taj način mogu gledati nekakve vremenske razmake kada raditi što.
Tvoj dnevnik,nemas se kome opravdavati :)
Meni je ok to sto radis,zasto si nebi pribiljezio flush u dnevnik.Pogotovo ako nigdje drugdje ne vodis nikakve biljeske
 
21.03.2015
78
152
33
39
Anubis 79 dan
Quick one 77 dan


Evo kao što sam obećao biljka je u zadnjih 9 dana osusena dobro nakon duple doze plantela cvijet nakon toga je dobila flush i sad čila do slijedećeg flusha.
Flush je puno vise činimi se utjecao na quick nego na anubis.
Kod anubisa mi se čini da već ima smeđih trihoma posebno pri vrhovima cvijeta prema dole idu mliječni.Kod quicka uglavnom mliječni.
Slike pod mikroskopom nisu idealne jel su slikane mobitelom :D:D:D:fuck::fuck::fuck:

I ovaj CFL grow se produžio jel prema proizvođaču pise 65 dana al meni se ne čine gotove, jer jos se debljaju.
Glavni budovi su tvrdi i dosta suhi.


Sami procijenite:

Anubis
image 3.jpg image 5.jpg image 6.jpg image 8.jpg image 1.jpg image 2.jpg image 4.jpg image 7.jpg

Quick
image 11.jpg image 12.jpg image 10.jpg image 13.jpg image 14.jpg


Svaka kritika dobro mi došla!!!
 
21.03.2015
78
152
33
39
Pozdrav Drugovi obadvije biljke su pošišane. Anubis je skinut 24.06. i nažalost imam samo njegove slike, jer kada sam skidao Quick nažalost nisam slikao jer sam bio u žurbi.
Quick je skinut 27.06.

Anubis 85 dana (sjeme-harvest)
Quick 86 dana (sjeme-harvest)

Na obadvije biljke omjer trihoma prilikom skidanja je bio u laganoj prednosti za mliječne.

Ovako je to otprilike izgledalo:

DSC_0002.JPG DSC_0003.JPG DSC_0005.JPG DSC_0006.JPG DSC_0007.JPG DSC_0008.JPG DSC_0011.JPG DSC_0013.JPG DSC_0014.JPG DSC_0020.JPG DSC_0022.JPG DSC_0018.JPG DSC_0023.JPG DSC_0027.JPG DSC_0031.JPG DSC_0038.JPG DSC_0040.JPG DSC_0046.JPG DSC_0050.JPG DSC_0053.JPG DSC_0057.JPG DSC_0069.JPG DSC_0072.JPG DSC_0078.JPG DSC_0083.JPG

Vidim da ovdje nigdje ekipa ne piše koliko je je dobila, ja ću napisat jel smatram da na ovaj način jedino mogu uspoređivat s ostalim članovima foruma koliko sam uspješno odradio grow i koliko sam mogao bolje s obzirom na opremu.

Od anubisa je ostalo nekakvih 60 grama suhog nakon 12-13 dana susenja. Quick jos nije gotov tako da ne mogu odredit. Nakon mjesec dana tegle vjerujem da ce dodatno izgubiti na gramaži.
Što se tiče dima mogu reći da je vrlo nježan ne peče za grlo, miris neznam kako bi opisao al je jako fin ko piletina loooolčina.

Sam rad nije izostao koji je vrlo kreativan i društven, jer taman sam jučer testirao sa frendovima i bilo je smijeha, ozbiljne priče ma svako je zabrijo na neki svoj načini itd..
Nakon drugog džointa možete se definitivno opustit i lijepo odspavat
Uglavnom nisam čovjek od velikih riječi ali sad definitivno shvaćam koja g...a sam pušio cijelo vrijeme jer ovo drži bas dugo nekakvih sat i pol sigurno i puno je jači rad nego većine što sam kupio na cesti.
Hvala Bogu sad imam svoj e zalihe i s dilerima prestaje sa svom komunikacijjom.

Ovo je za mene bilo jedno prekrasno iskustvo gdje sam toliko toga naučio o ovoj biljci u kratkom vremenu.
Zahvalio bi se svim članovima koji su me pratili i pomagali, a posebno Nixi (Nixa 86) koji je odvojio najviše svog vremena za sva moja glupa pitanja itd...

Ljudi growajte, duvajte i uzivajte jel stiže ljetni godišnjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.



:vutra: