CFL_Auto Anubis_Royal Kush_Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
78
152
33
39
Pozdrav Drugovi evo prošlo je 14 dana od zadnjeg javljanja.
Cure mi izgledaju ok, anubis je krenuo cvjetati prije 7dana tj izbacio prve pistile, prije dva dana i quick-one je izbacio prve pistile.

Temperatura je u boxu 27 stupnjeva vlaga od 40-45.
Anubis je prije 5 dana dobio pola doze plantele cvijet, s quick one će tek dobiti.
Kroz desetak dana planiram napraviti sa anubisom prvi flush sa 45 litara vode, nakon njega istu stvar sa quick one.

Na obe biljke sam radio lst, s tim da sam anubis stavljao i u scrog.
Svaki komentar i kritika dobro došle.

Anubis Anubis.jpg Anubis odozgo.jpg Quickone Quick  one.jpg Boxcurenaokupu Box 1.jpg Box 2.jpg
 
04.04.2015
56
38
18
Super rastu s obzirom da su tako udaljene žarulje,približi ih kao što tii piše u prethodnom postu i postavi vodoravno,pa ćeš vidjet kak će tek rast
 
21.03.2015
78
152
33
39
E hvala, al cfl dižem samo radi potreba slikanja, jer je box jako uzak 30 cm i nepristupačan.
Žarulje su mi na 10 cm, jer inače imam problem s temperaturom diže se na 32 ukuliko spustim niže, sad rješavam dodatni ventilator.
Uglavnom sljedeci tjedan ide vent i još žarulja (2700K jedno, 80w 8000lum).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and lauba
21.03.2015
78
152
33
39
Hvala Smells zalijevam prema težini tegle koju sam mjerio tek kad sam ju zamjeso i onda vagam nakon zalijevanja i naravno pratim biljku.
Tek kad se vrati na približno početnu kilažu tegle onda zalijevam.
I da flush ću radit prema savjetima nixe i bizze.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86 and Smells
21.03.2015
78
152
33
39
Pozdrav Ljudi evo da Vas malo osvježim sa informacijama i slikama.
Od zadnjeg update-a je prošlo 10 dana.

30 dan od presađivanja
temp: 27 C (dan), 22 C (noć)
Vlaga: 40-45%
Lampe na 10-15cm od biljke
Biljke su do sada dobile pola doze plantele za vegu, kroz dan dva kada se zemlja osusi ide još jednom puna doza, a nakon toga ispiranje sa 40l vode (tegle su 15L).

P.S. za sve nas koji tek počinjemo sa uzgajanjem ove ljepotice, a neznamo koliki bi trebao biti interval zalijevanja definitivno shema sa vaganjem tegle prije presađivanja je najbolja opcija.
Nako što smo zalili izmjerimo težinu tegle i onda nakon par dana ponovno vaganje, novu tekućinu ne dodajemo dok ne dođemo na početno stanje težine tegle.

Svaki komentar i kritika dobro došla!!!

Welcome to the jungle!!! Welcome to jungle 1.jpg Welcome to jungle 1.jpg Na anubisu se već lijepo formiraju cvjetovi
Welcome to jungle 5.jpg Welcome to jungle 3.jpg Welcome to jungle 4.jpg Welcome to jungle 5.jpg Welcome to jungle 6.jpg
 

Prilozi

  • Welcome to jungle 2.jpg
    Welcome to jungle 2.jpg
    218,5 KB · Pregleda: 16
21.03.2015
78
152
33
39
Hvala Tarzane, ni ja nisam očekivao ovoliki napredak posebno jer radim samo sa CFL žaruljama.
Ovo je baš igranka sa SCROG svaki dan provlači zateži drž nedaj.:udarac:
 
21.03.2015
78
152
33
39
Anubis 43 dan
Quick one 39 dan


temp: 28 C (dan), 22 C (noć)
Vlaga: 41%
Lampe na 10-15cm od biljke

Biljke večeras idu na kupanja, obilno ću ih zaliti sa 40 L vode, nakon što se zemlja skroz osusi ću dodati punu dozu plantele cvijet.
Čini mi se da su biljke počele opasno divljati, lijepo razvijaju za CFL s obzirom na vidjeno na forumu, molio bih svakako osvrt iskusnijih dječkića i djevojčica s foruma.

Grupnjak
Cure skupa.jpg


Anubis (on je nesto stariji od quick one 4-5 dana)

Anubis 1a.jpg Anubis bud.jpg

Quick one
Quick one 1.jpg
Quick one bud.jpg Quck one bud 2.jpg Quick one big bud.jpg
 
21.03.2015
78
152
33
39
Hvala stipe!
Ha neznam dal da ga radim, jer kad pogledam odozdo kroz mrežu nema bas vrhova koji ne dobivaju svjetlo, dosta dobro sam ih provuko.
Sad dal da radim lollipop il ne?
 
21.03.2015
78
152
33
39
Prosto ispod scroga je definitivno prozračan jel po njemu pušu dva venta koja se ni ne vide jer je prašuma preuzela sve.
Moram samo dodat vent koji ce puhat između žarulja i biljke.
Stipe hvala na brzom odgovoru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe