Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pozdrav svim ljudima dobre volje,dugo me nije bilo ( iz samo meni i mojoj dragoj,poznatih razloga ;) ) ali drago mi je da sam opet tu. Zanima me samo jedno,zasto ne mogu da se spojim na chat,tojest,zasto steka? Svako dobro vam zelim !!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
u poslednje vreme kada bih svratio bilo je prilicno dosadno... ne znam sta se konkretno dogodilo al ako je genjo popizdio i zatvorio ubedjen sam da je sasvim opravdan potez, jbg... steta, nekad se covek mogao opustiti, nasmejati na chatu... ne kontam sto se sjeba tako...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Svaka čast Genjo, neka si!

Propao bi forum radi chata da je ostao, nakačilo se 100 njubova sa glupostima, postao služba za wannabe grower korisnike, vulgarnost i ustvari nije bilo prave komunikacije kao nekad...svatko bi laprdao svoje i lijecio frustracije na njubovima (uključujici i mene)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nista ja tu ne kontam, i ranije je bilo novajlija... pa nije bilo nekih problema ne znam kakvih, jbg. pa chat je to, live room... onda krenule zelje za odvojenim chatovima... napravljeno, pa ni to nije valjalo... na kraju sve closed... da ga *ebem ako mi je jasno sta se zapravo desava i sta zapravo clanovi hoce... i kako nisu u stanju da se iole normalno ponasaju... ma, ja bih banovao na izvesno vreme svakog ko pravi saranja, a ostalima ostavio da se kuckaju ko normalan svet, a moz i ovako, nema chata i sve u tri lepe
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
Ja sam faking krivac,ebo sam majku skoro svima,droga me zellaaaaaaaaaaaaa na tren od par sati,izvinjavam se pucanstvi sa vutrac orga. ebiga desi se sta cu svi smo od krvi i mesa,nebi zelio da se to ne ostvari u biti fakajte me ja sam kriv ebiga,sory,lpusa svima zivima,hehehee pisss....;)

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

karajte me.............genjo vrati chat,a mene ubitb treba pod hitno,ima tko da me upuca va čelo idemooooo bre,,,,,,pusa svima !

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

voli vasd fako
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
jopet ukidanje chata, stvarno ne shvatam zasto za chat nemogu da vaze ista pravila kao za forum, banujte one koji prave nevolje i finito
a ne ukidati chat :sad2:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dobro je...bilo, proslo....idemo sad svi skupa na svjezi zrak malo poraditi na sebi, a i biti ce nam forum zanimljiviji :bananica
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ajmo sada svi trčat sretni po livadama,čupat cvjetiće i puhat u maslačak.Dobro je,moglo je bit' i gore...i te sheme,bljuw

Neznam kako vi,ali ja jako i definitivno mrzim kolektivnu odgovornost i kolektivno kažnjavanje.Sljedeći puta kada se pokrene čat ili neka druga opcija,naići će drugi čiča Mata,pjan,drogiran,isfrustiran...i pokenjat se svima na glavu.I opet.kolektivno kažnjavanje:icon_lol:
U nekoliko navrata pokušaji skretanja pažnje na nedolično ponašanje članova na forumu,međutim nema tu efekta.....nego šamar svima:clap:
Forum će biti bolji,ajm'o svi na zrak,ptičice cvrkuću s grančice na grančicu.....