Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo samo da se ubacim, vidim da se ekipa zapalila, da se nerviraju i prostače.. neki spominju stari chat prije ovoga, kao bio je najbolji, a iskreno NIJE... onaj chat bio je šrot, i bio je više nesigurniji nego ovaj koji je bio zadnji... zato malo STANITE prije nego nešto kažete jer ovo nije forum.hr, ili index.hr da će admin staviti bilo koji chat da ljudi mogu chatat... ovo je vutra, ljudi se bave ilegalnim poslom, i naravno svima nam je u interesu da ostanemo anonimni.. a preko skripti bilo kakvih chatova, najviše onih fensi i šminkice forum je pre izložen i pre ranjiv za hakerski napad i onda kaj.... ja sam radije bez chata nego da smo svi u banani zbog jedne modifikacije preko koje svatko može saznati stvari o članovima vutre...

ako nešto neznate, nemojte niti komentirat... stari chat bio je SRANJE... nesiguran do bola, ali NE, po vama je bio najbolji.. meni je svejedno, ali kad netko dođe do podataka, naravno, tko će onda bit kriv.. ee, to je jedan od razloga zašto se čeka na chat... treba nam sigurnija verzija a ne neko smeće koje je isprogramirao neki klinac koji nema život... a fala bogu to sve košta..... isuse prevruće je.. ohladite s chatom..

zlo&naopako je napisao(la):
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mogu reci da sam bas razocaran situacijom. Poslije toliko godina truda oko ovog foruma i borbe za sigurnost clanova i funkcionalnost....nikada nisam eura sebi u dzep stavio. I nagrade koje dajemo svaki mjesec i sve sto radimo....i sad zbog cata tako ruzne rijeci. Bas sam razocaran i nije problem zatvorit forum
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nemoj se sekirat... svi mi znamo koja je tematika foruma..

dosta velikih svjetskih foruma, ali baš brutalno velikih nemaju chat.. pitam se zašto su tako uspješni.. hmm???
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
oČinjenica je da chat radi probleme a probleme rade ljudi s preeeeviše slobodnog vremena izgleda. Netko mi reće...ne postoje velika prijateljstva preko foruma. Sve je virualna zabluda više manje, ljudi se iskreno upoznaju u 4 oka sve ostalo može biti "fake". Za neke stvarno nije chat i vjerujem da je to rješivo. Nije pošteno da zbog par ljudi ispaštaju ostali. Nedozvolivo je. Forum je informativan i kao takav odličan, za ostalo smo izgleda nekulturni počevši od mene.
Ljeto je i hormoni rade, dolazi zima za koju osječam da če biti depresivna, financijski svi propadamo polako i mislim da če u naredne 2 godine rezultirati mnogim bankrotima, banke če pljačkati dužnike i oduzimati im imovinu...mogući su ratovi...
Ako chat neke izbaci iz takta...neznam šta da kažem...Takve osječaje treba pobjediti inače se tone još niže...
Život je i ljubav i bol, ljubav ne osjetiš ako nisi osjetio bol i obratno. Poslije kiše dolazi sunce i obratno.
Izlizano ali tako je. Preporučam da ohladimo od diskusije glede chata. Ovo je "genjino dvorište" i kao takvo ne kenjajmo u njega, nebi ni vi željeli da vam netko diktira život u vlastitoj kući zar ne?

dosta velikih svjetskih foruma, ali baš brutalno velikih nemaju chat.. pitam se zašto su tako uspješni.. hmm???


uspjevaju jer nemaju tako šugave,loše,bezobrazne pune sebe usrane moderatore!
Ako si se registrirao da ovo napišeš život ti je zaista tužan i suosječam.
Postoji pravilnik, moderatori se ravnaju po njemu. Ako se nekom nešto ne sviđa ili netko misli da se radu stvari na osobnoj razini....postoji opcija "prijavi post". Ja neznam šta je nejasno...osim da smo izgleda rizična skupina ljudi a mnogi i neodrasli u odnosu na godine.
 

greenpower2

Banned
Banovan
24.08.2011
0
0
0
120
SLUŠAJ TI DEBELO SMEČE REGISTRIRAT ČU SE KOLIKO JA PUTA HOČU JER MI TO NEMOŽEŠ ZABRANIT!
I NE SERI VIŠE!

BAN...

DO TIPKANJA........ :icon_lol:

p.s. ja sam zatvoren u kući, nemojte zamjeriti, nemam život, pa glumim frajera preko interneta... No hard feelings..!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
greenpower2 je napisao(la):
SLUŠAJ TI DEBELO SMEČE REGISTRIRAT ČU SE KOLIKO JA PUTA HOČU JER MI TO NEMOŽEŠ ZABRANIT!
I NE SERI VIŠE!

BAN...

DO TIPKANJA........ :icon_lol:

ala smo pismeni..
uzalud si išao u školu...

a to da ti to nitko nemože zabranit, o tome se da raspravljat, samo teraj po svome pa ćemo vidjet :icon_lol:

Do tipkanja.. .
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ok... kako volim kad ekipa živi u zabludi da su sigurni samo iza nekog imena kojeg su si zadali na forumu.. :rofl:

a mogu ti svašta... od imena i prezimena do imena kućnog ljubimca, pa i onog koji ti je stavio tuki u pedu jučer navečer
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Drago mi je da se odvilo ovoliko sranja oko ove teme, sada se vidi tko su normalni članovi koji razumiju kako forum funkcionira.

Ljudi... Ovo je privatan forum i vi (i ja skupa s vama) nemate nikakva prava, već ste privilegirani što možete dolaziti na ovakvo mjesto.
Genjo daje sve od sebe da forum bude turbo i centa nikad nije uzeo od foruma, a vi tu kukate i želite nešto? E ne može.

Chat će biti kad bude mogućnost da bude pravi a ne ovaj loši. Do tad strpite.
Više mi je dojadilo slušati uvrede, psovke i divljaštine zbog toga što netko nema život i visi na chatu.
Ako se nekome forum ne sviđa neka ode, a ne da vrijeđa i psuje. Lako ćemo mi bez takvih, a tu mislim i na tebe Teglo, fakat si ispao idiot, odi i ne vraćaj se.
To vrijedi i za sve ostale.

I još jednom. Korištenje ovog foruma je PRIVILEGIJA, i budite zahvalni što postoje dobri ljudi poput Genje koji to omogućavaju. Njemu je najmanji problem izgasiti cijeli forum pa di ćete onda kukati?

Strpljen spašen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
EEeee chat je proradio ali moguce da neke stvari nece radit pa javljate ako nesto ne sljaka. Naime problem je bio taj security token koji ustvari nije problem samo treba da se doda neki code poslije nekog coda. Medjutim ovaj nas blesavi chat nije imao taj code koji ide ispred ovog novog coda....aaaa autor chata nije imao pojma dje sta kako te sam onda isao kroz njegov code i dodao dje sam mislio da bi trebalo....skoro pa nasumice. Pa dodam pa sejviram pa clear cache pa se opet ulogujem pa probam pa opet. Sve dok nisam dosao do dobitne kombinacije. Pa eto da znate da je da sve nije bas 100% ok ali ako sto bude javite da probam ispravit.

https://forums.vutra.org/misc.php?do=cchatbox
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nit meni, samo piše loading..... otvori se chat, ali se ne vidi što se piše, samo Loading...
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
i meni pise loading,mada vidim istoriju , ostalima radi bez problema...






......evo posle malo exp. preko chroma i opere ne radi ali mozilla radi bez problema