Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma nema šta bit otvoren chat. Svi navikli na instat komunikaciju jbte! Rekoh ti, digni na 100 postova ograničenje, pa ako netko nakon 100 postova na forumu baljezga gluposti na chatu, dobro bi došla i opcija ban sa chata i zdravo ;)
I ovi zahtjevi za prijateljstvo isto... Obrisao sam fejs, a vutra mi sve više lići na isti xD
Genjo, nemoj da i ovdje brišem acc :icon_lol:

Varemengo je napisao(la):
Ja sam faking krivac

A ti si malo nabrijan u zadnje vrijeme frende :) ne sekiraj se toliko, nije to dobro :p
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sve to kužim,ok nema chata,svijet se i dalje okreće ništa zato,ali eto smatram da bi trebalo postojati da se istakne razlog ukidanja chata (bar u podforumu prijatelji),ne zbog toga šta sam ja osobno znatiželjean,nego da se u budućnosti ne dešavaju takve stvari....no dobro,tako je kako je.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vutragenjo je napisao(la):
Rekoh i prije vise puta odje se ne moze brisat account jer ipak smo svi pod pseudonimom i sistem funkcionise drugacije od fejsa gdje je svaki post odgovor na neciji post i brisanje bi stvorilo konfuzije i rupe.

Ma šalim se :icon_lol: Ja neću nikad otić odavde :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
U ovom trenutku,da me pitaš..treba li ugasiti čat?...Gasi ga, iste sekunde!!!
Ajd' više u ....

:icon_lol:,zno sam da će netko kopirati ovu rečenicu:)
No u nastavku je dato i objašnjenje zašto..direktno sam naveo razloge zašto,šta to ne valja na forumu...i to ne jednom.Nisam mislio da ću biti doslovno shvaćen,već više figurativno.
Nije mi u interesu da šiljim sada tu neku priču samo mi je žao što se ne može kazniti pojedinac koji stvori pomutnju nego cijela grupa nastrada.
No, nema veze...za engleze.
Teško je ipak puštati glazbu napušenoj ekipi.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Vratite chat ! Kako će sad Casper koji ustaje pre petlova da ubije jutro? High Badger krizira ! O Tropicu neću ni da komentarišem,upašće čovek u depresiju...Imajte milosti...Ujutro,žena na poslu,deca u školi,pijem kafu i gledam u plafon...Nemam pojma kako je prošao ražanj kod Venla... Da ne pominjem ostale...

Kad sam ja napravio glupost na chat-u,ustvari nisam ja nego moja žena,ko mi je kriv šti joj dadoh da se dopisuje,a bili smo dobro otkinuti,skočili ste mi za vrat i shvatio sam

[video=youtube;zW-ZqutogB4]http://www.youtube.com/watch?v=zW-ZqutogB4[/video]


Evo opametih se... Vratite chat...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
O Tropicu neću ni da komentarišem,upašće čovek u depresiju...Imajte milosti...

Tropiko ne pada u depresiju....tropiku je bolje bez chata :rofl: vjerovali ili ne...imam vise slobodnog vremena. Bolje se osjecam! Kako je genjo reka, suncani su dani, izađite da livade i trcite goliako vas to veseli....chat ce se vratiti u to ne sumnjam....ali sto ga duze nema bolje !

Ven Hooke nemojte krizirati....proci ce! :icon_lol:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Opet a :icon_lol: . Nema me dva dana i odma shmucike neke , joj . Nista ,obavestite me kad se vrati ....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nabavite si prijatelje ili hobi.

A Venlo je žešći ovisnik, sad ga puca apstinencijska kriza, nemoj niš ludo učiniti :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
O ovisnosti bi se dalo razgovarati...ali nije riječ ovdje o njoj.
Najlakše je virtualno nekom mater ili tako nešto slično...i ko vas jebe.No kao što rekoh,nema veze....neće ovaj forum propasti ako ti Tarki ili ja ne vjesimo na njemu...ima tu još 20 000 drugih članova,na sreću...uživajte.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
E dosta je bilo ,sad moze chat nazad da izduvanimo lulu mira i razumevanja :thumb:

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

Evo sad dok cekam da se vrne ,da se osvrnemo na ovisnosti :icon_lol:

Uh ,ima ih dosta : slatkishi , internet ,televizija , igrice ,cigare ,alkohol , coca-cola , sex , razni hobiji ,dalje se setite vi ....
Trebalo bi makar mi ovde da znamo kakvu ovisnost pravi nasa biljoza a i chateri da znaju sta radi chat :)

Esad ,mi hocemo da nasa ovisnost bude normalna ovisnost a chat cemo da proglasimo za zlo :)

Niko nije savrsen ,svako bira od cega ce bit ovisan




p.s. Bilo mi malo cudno ,u najmanju ruku , da neko likuje zbog toga sto je neko ostao bez svoje zavisnosti
bliss.gif
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Nasu dragu biljku bi trebalo da posmatramo kao lek protiv raznoraznih bolesti, a ne da razmisljamo o ovisnosti, ali da se opustimo i uzivamo u zivotu.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
evo tema koja mislim da nema pa sam je i zato otvorio
mozda vise od mjesec dana sam banovan sa chata
mozda nisam banovan ali nemogu da otvorim chat
ako sam banovam posteno je da kaze ko je banovao moj akaunt i zasto
posteno je da kaze kolko ce da traje taj ban od ovu datu do onu datu
posteno je da ima red
posteno je da ima i zakone
posteno je da se kaze svakome clanu sto zasto i kada je pogresio i kakva kazna i vremne trajenje ce da bude
posteno je da bude taj zakon jednak za sve
posteno je da to bude na jedna ovakva tema koju ja otvorim pa moderatori nek je namjeste gde je mjesto da bude
posteno je da bude neka tabela i da se zna svako ko je kaznjen za sta kada koliko i od ko
ma ima i drugi postene stvari pa mozete da nadopunite svi forumasi vase mislenje sve zalbe i poplake sve nagrade sve lose i dobre rjeci mozete tu da napisete
normalno ako administratori i moderatori srede ovu temu sto sam ja zapoceo i ako je ostave
hvala na sve forumase moderatori administratori prijetelje foruma ma na sve hvala................................MISLIM DA JE POSTENO.............
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ma dobro je blejde ali mislim da preko mjesec dana otkada nemogu da koristim chata mislim da je to dovoljna khazna ali eto nek pricaju moderatori ili admini pa nek kazu