Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A ja sam slucajno spamovala i sad imam nekih 10 poena negativnih. Kako to da se ispravi? I koliko mi treba tih negativnih da dobijem ban?
Slučajno hehe! Slučajno je kad padne čaša na pod i razbije se. Ispravi se da se ne spama i pisanjem smislenih postova. To je neka opčenita definicija za sve:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nije da ne mogu bez njega i ne pišem ovo zato da ga ponovo uključiš.
Određene osobe jednostavno imaju naviku visit na chatu cijelo vrijeme,a neki opet ugrožavaju sigurnost i to je rezultiralo sa nekoliko banova.
Ništa strašno po meni.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Mislim da nije u redu ako je zbog ove prepirke koja se desila sa Svetil(uostalom nitko se nije previse ni prepiro)...da svi drugi ispastaju zbog njegovog nekulturnog ponasanja...za to postoje sankcije za njega ili bilo kog drugog tko zasluzi...ali u redu..necu da se mjesam previse,pozdrav svima
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
putnik11 je napisao(la):
Šteta, chat na kojem sam najviše vremena provodio :( Sad ću morat na potspot ili nešto deseto :(

Jeli ovo prijetnja :)

Razlog svakako nije tjeranje clanova. A nisi valjda zbog chata samo ovdje?

Ja vjerujem da je chat super i ja sam se vise puta zatekao u dobroj zajebanciji medjutim u zadnje vrijeme samo dobijam poruke e na chatu ovaj rekao ovo a ovaj ono. Neko nekoga napao jer mu sta vec. Pa onda ovaj se izlanuo za nesto sto nije trebao...nisam pametan. Cini mi se da za duvace je bolje da malo razmisle prije nego sto nesto napisu pa stoga je post bolja stvara. Chat je samo privremeno iskljucen da se malo smire hormoni....mada u sustini moze se neko banat samo sa chata.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
E danas mi je baš usran dan.Prvo pišem Vutragenju poruke misleći da me je netko kaznio i zabranio chat....a onda nakon Smokovog objašnjenja...hvala ti frojnde....vidim ovo.Došao sam malo na forum i na čavrljanje odmoriti dušu i mozak od svega što se dešava u našim zemljama....a ono nema više.
Svaka čast.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Nikako Genjo. Naravno da nisam samo zbog chat-a ovdje, ali na njemu najviše vremena provodim. Ovako po forumu proletim, pročitam šta ima novo i palim chat. A ovo je prvi put bilo da sam ja vidio da netko na chatu vrijeđa nekoga. (Bar koliko sam ja vidio) Samo mislim da zbog pojedinca gašenje chata nema nikakvog smisla?
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Nema vise chata? ): awwww...ja bila zaludjena forumom i postovima, pa nemam pojma sta se desava...Ne znam, naravno da chat nije najbitnija stvar ovde, ali je u nekim situacijama mnogo korisna stvar...Tipa, dobijes neke informacije od iskusknih growera u tom trenutku ili sta god da ti zatreba u tom trenutku...A plus sto je zajebancija bila vrh i kolektivno varenje i za kuliranje...A ima i dosta dobrih ljudi...E sad to sto je neko nekoga vredjao, hmmmm... Mozda nije razlog da se bas gasi chat, ali ko zna za sta je to dobro... Taman da se smire strasti i slegnu ti sukobi... (:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vutragenjo je napisao(la):
...medjutim u zadnje vrijeme samo dobijam poruke e na chatu ovaj rekao ovo a ovaj ono. Neko nekoga napao jer mu sta vec. Pa onda ovaj se izlanuo za nesto sto nije trebao...

Ma daj!? Stvarno ima takvih "baba" ovdje!? :eek:hno:
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
Ma daj!? Stvarno ima takvih "baba" ovdje!? :eek:hno:

Ništa prika imam ja prijedlog... :D...
Kad ga već skontate otvoriti opet napravite grupni event pod nazivom "High chat". Pravila jasna ko nije High neka ode do obližnjeg dilera, kupi nekog sra**a i bude :p...

Ma sve u svemu sam potpisnik "comeback-a" chat-a ;)