Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Awww...Meni sad zao sto ode.. ))): tj. sto je trazio da se obrise...Ehhh, bese dobar lik sve dok nije poceo da psuje na chatu...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Cesto dobijam mejle da brisem cjele racune. Da vam odmah kazem da to ne dolazi u obzir. Pazite sta pricate poslije ebanja nema kajanja. Kao i u stvarnom zivotu neke odgovornosti se moraju snositi ne moze neko da izbrise vase postojanje poslije prve greske. Postovi gdje ste vi postovali odmah postaju konfuzni. Sveto sto se mene tice sacekaj mjesec dana dodji nam opet pokazi da si covjek i da mozes progutat ponos. Tako ces nam dati do znanja da ti je stalo i da ti nesto znaci drustvo ovdje. Ako ti nije stalo onda nam se ne moras ni objasnjavat.
 

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Jbt uziveo sam se u ovaj forum kao da poznajem licno sve ljude odavde. Citam ovo i proradise mi emocije. Svaka cas i ljudima koji vode ovaj sajt koliko su posveceni i koliko ulazu energije i truda da bude sve kako jeste. Aj zivi bili braco po vuti :). Pozdrav
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
zlo&naopako je napisao(la):
Ajde,kad neko baš pravi probleme,ok...treba prijavit...
Negoooo....de pojasni opciju molim te,jer često mi dođe da nekoga maknem sa chata,ali ne želim ga baš kickat van s foruma!?
Nedavno je dotični lik bivao kickan na "jedan dan",jer mi bilo glupo radi naše prepirke,koju je on inicirao,da ga baš banujem,a za opciju za ban sa chata isto nisam znao.U biti,sad kad znam za tu opciju,mislim da će i letit sa chata,jer ne osječam se sigurno kad on čita tamo šta se tipka.

zlo ljepo te molim pred svima da mi vratis chat...nikad nisam pravio problem na ovom forumu i onda dodje "dotični lik" pa se pravi pametan i bana me sa chata zbog neke moje nepromisljene poruke na chatu sto nije uopče trebalo ispasti tako i za to sam mu se izvinio več nekoliko puta.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ček dok dođe zlo, neznam što vi to imate među sobom, ali nitko ti nemože maknut taj ban osim njega.. nebi bilo u redu,
možda ti se smiluje kada dođe.. navodno je bila spominjana nekakva racija u Osijeku sa tvoje strane.. to je unjelo dosta paranoje među neke članove... ali možda opet, ja sam neki dan čitao neke postove i bila je tema na forumu, NE DOLAZITE U OSIJEK SA VUTROM racija je po cijelom gradu, možda si mislio na to? ako je to onda objasni naopakom o ćem se radi!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Vutragenjo je napisao(la):
u mamicu vam kako ste me sad iskulirali...pristup chatu ima da dignem na 1500 postova a ne 50 :)

Al na jedno 100 bi mogo!Bilo bi možda i manje spamova?50 je brzo dostižno a za 100 se moraš potrudit.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Hm,postovi...ja bi radije stavio vremensko ograničenje.Bilo bi dobro ako može recimo 3 mjeseca najmanje jer se vrijeme ne može zahebati,a uz to i dalje da bude minimum 50 postova. Neprikladno ponašanje na chatu minimalno mjesec dana ban s chata,ako je nešto ozbiljnije zna se.Chat bi ipak trebao biti za nekog ko je dobro upoznat s forumom,tko pomaže članovima/postovima drugima itd. Ili pustiti za sve kao i nekad zbog ponekad pitanja novih ili starih članova da se ne otvara tema.Pa tko radi probleme zabrana. Neznam...
Snoopy,nema smisla da opet isto postaš i nekog optužuješ,produžuješ stvar,da ne kažem da vrijeđaš lagano u rukavicama.

Vutragenjo,šta je s ovim jer nevidim da je tako
Ovo je forum namjenjen za prijatelje i moderatore foruma. Za sve probleme vezane za forum i korisnike foruma.
Ovo baš ne važi koliko vidim,nešto s dozvolama.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
snoopy90 je napisao(la):
zlo ljepo te molim pred svima da mi vratis chat...nikad nisam pravio problem na ovom forumu i onda dodje "dotični lik" pa se pravi pametan i bana me sa chata zbog neke moje nepromisljene poruke na chatu sto nije uopče trebalo ispasti tako i za to sam mu se izvinio več nekoliko puta.
Da završimo s ovim...kad se malo skuliraš,vratit ću ti chat.Nemam se namjeru više natezat oko toga.Isprike ne uvažavam,jer poslije j***** nema kajanja.Samo se sredi i ne prozivaj me više...nije lijepo...
Možda je to tebi bilo samo nepromišljeno bezazleno i šta ja znam šta,ali meni nije bilo svejedno,makar sam kasnije uvidio koliko sam zapravo bzvz reagirao,jer iskreno...dok sam low profile i držim se pravila kako na forumu,tako i offline,neće mi se ništa neugodno desit.
Btw,dobro si prošao i ne kukaj...Svetilist je izletio na mjesec dana za malo manje pzdarije,pa si sad misli...
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
zlo&naopako je napisao(la):
Da završimo s ovim...kad se malo skuliraš,vratit ću ti chat.Nemam se namjeru više natezat oko toga.Isprike ne uvažavam,jer poslije j***** nema kajanja.Samo se sredi i ne prozivaj me više...nije lijepo...
Možda je to tebi bilo samo nepromišljeno bezazleno i šta ja znam šta,ali meni nije bilo svejedno,makar sam kasnije uvidio koliko sam zapravo bzvz reagirao,jer iskreno...dok sam low profile i držim se pravila kako na forumu,tako i offline,neće mi se ništa neugodno desit.
Btw,dobro si prošao i ne kukaj...Svetilist je izletio na mjesec dana za malo manje pzdarije,pa si sad misli...
ocke zlo,uzivaj i čuvaj se... do tipkanja!!!
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Kako god da odlučite, slažem se da se na chat ne smije bez da se čovjek ne upozna, bilo to preko postova ili shta god drugo... Iako sam i sam sa malo postova i rizikujem da ne budem na chatu, ali puno mi je bitnija ta "kolko-tolko" sigurnost na forumu, da znam da ne tipkam sa murjakom... Eto pozdravvvv...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Vutragenjo je napisao(la):
u mamicu vam kako ste me sad iskulirali...pristup chatu ima da dignem na 1500 postova a ne 50 :)
Ajoooj, ja jedva skrpih skoro 50... xD A zamisli tek 1500, pa da me vidite na chatu za godinu dana...A ovo za 100 i nije toliko losa ideja...:) Ljudi ce vise ceniti chat...
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
polako ali sigurno postajemo jedna velika porodica,gde su sitne prepirke i prepucavanja sastavni deo svakodnevnice... vazno je samo da ne odemo predaleko i da se pretvorimo u forum gde ce nam na prvom mestu biti da nekog isprozivamo i da se medjusobno svadjamo. svaki taj vid unosenja nemira i panike nije dobrodosao i ja sam za tim da se najstrozije kazni. jer kad se jednom i bilo kome popusti gubi se smisao za necije drugo dalje sankcionisanje.

sto se tice cheta i pored toga sto ga retko koristim,ja sam za tim da se podrzi mr.dr,smokova ideja da se podigne na 100 postova. a u slucaju da primetimo da ih neko vija samo zbog cheta jednostavno ga opomenemo prvi put,a drugi put vec neke sankcije,a za treci... mozda zvuci strogo,ali jednostavno je to potrebno,jer u suprotnom ljudi se opuste i daju sebi za pravo da mogu da misle da su jedinstveni i nezamenjivi i naravno,da lupaju gluposti i vredjaju...

zadnjih par dana nisam bio prisutan bas redovno na forumu,ali sam skontao sta se izdesavalo i moram da kazem da mi je zao tarkija sto ga vise nema,prvenstveno jer je mnogima pomogao a i jer smo se medjusobno sprijateljili,a nismo razmenuli mailove kako bi ostali u kontaktu... sa druge strane vidim da forum i dalje besprekorno radi i da se na nove teme odgovara i to i vise nego opsirno i pametno,tako da koju god da sam novu temu otvorio bar jedan je bio odgovor koji bi izgledao poput moga. a da ponavljam neciji odgovor ne zelim,jer ni u skoli nisam prepisivao... :)))

ocu da kazem svaka vam cast svima na kompletnoj organizaciji i samom radu foruma!!!! rad,red i disciplina moraju biti sastavni deo nasih zivota,a samim tim i ovog foruma...

ja opet odgovaram malo duze,ali kad jednostavno ne umem da odgovorim kratko... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Tu je Tarki,samo nije više grow support niti bilo šta drugo-obićni član.Njegov izbor i želja,kako je genjo i rekao.Samo polako i smireno...
Ovim putem apeliram na sve aktivne članove da promisle dobro prije bilo kakve izjave,jer puno se napetosti dogodilo upravo radi nepromišljenosti.Ipak je naš hobi ilegalan...nepravda,ali šta je tu je.Doći će i bolji dani,a da bi došli,moramo bit složan kolektiv.
Al dobro,odosmo u off :) Chat je pod kontrolom i to je bitno.Moramo se samo još dogovorit na koji način održati kvalitetu komunikacije bez ugrožavanja sigurnosti kolektiva.
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Ja sam na ovom forumu vec duze vrijeme i znam da mnogi nece moje misljenje shvatiti ozbiljno kad je rijec o uzgoju ali sto se tice foruma, moj vam je prijedlog da kad vec postoje titule za one predane clanove foruma neka za njih postoji jedan dio foruma koji je ostaloj ekipi nevidljiv ili tajan te se tom dijelu foruma moze pristupiti samo ako ispunis neka ocekivanja. Poput predanog pomaganja noobovima i slicno. I neka taj secret dio foruma ima svoj chatbox da se svi High-class clanovi mogu uredno dopisivati.

A da za ove ostale clanove koji se jos moraju dokazati ostavite sadasnji chatbox -kojem bi i High-class clanovi imali pristup, na kojem mogu postavljati pitanja bez da postaju na forumu. Samo ideja nista drugo. I da super je da nemos na chat bez 50 postova i jos da ima vremensko ogranicenje 3 mjeseca bilo bi jos bolje.

To je samo moje misljenje..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sjećam se kad je neko kratko vrijeme bilo na chatu da vidiš kad ti je stigla privatna poruka i da možeš poslati pp prek shouta.
Jel bi se moglo to kako opet iskombinirati?